2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

soho özlemcim nerelrde o ben den 4 gün önde o doğurmadan ben de
doğurmayacağım sanırım gurbette bıraktı gitti bizi aldı kızını kucağına...:KK43:((

a.sa.sbundan böyle akşamları kocişi de alıp yürüyüşe çıkıyorum.
gerçisokağın başında kalakalıyorum nasıl olacak bilmem.
bi de hurmaya dayandım dünden beri bakalım...

burdayım cnım arada bakıp kaçıyorum aşağı annemin yanına onların ev daha serin :))) valla gurbette aldı kızını miss bizi bıraktı gittii...

tatlım bana da dr demişti hergün bir saat yürü diye bebeğüin aşağı inmesi için gerekliymiş... bu sıcakta dışarı çıkmak ne mümkün.. ben de evde merdivenleri inip çıkıyorum hızlı hızlı sen de onu dene istersen bizim ev 3 katlı hepsini indim çıktım biraz önce 2 kez şimdi bir daha yapmayı düşünüyorum :)) hurmaya da devam... :KK70::KK70: inip çıkayım sonra sıcak bir duş alayım belkim gelir :KK70::KK70: ayyy neler düşünüp neler yapıyoruum Allahııımm gel artık kızıım geeelll....

evet cnm doğru bu aklıma geldi ama düşünsene bi de tam sıcakların
ortasındayız doktorumun dediği de doğru sıcak açılmayı arttırıyor.ter içinde
kalıyorum gün içinde bunun da etkisi olmalı ama küvet işini de deniycem
herşeyi deniycem bakalım açılmak için:))
ama yaa geçen cumaa rahat rahat iki cm sin dedi.şimdiki muayenede de zar
zor 2 cm çisemcim dedi beğenmedi zaten yüz şeklinden belliydi.ne demek şimdi bu anlamadım.açılmak
yerine kapanıyor muyum kibilmiyorumkismile

açıl susam açıl kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

merhabalar geçmişi okuyamadım çok sıcak şarıl şarkıl terliyorum

haberler nasıl ?

annem geldi biz de yemek falan yapıyoruz, eşim kaynanamları karşılamaya gitti

yarın saat 10'da operasyon var dün son kontrolümüze gittik herşey yolunda.

Benim için dua edin çok heyecanlıyım. Bugün bavulumu toplayacam , memeleri strelize yapacam.

Hepinizi öptüm , bebişimin resmini hastanenin sitesinden görebilirsiniz.

cnm senin ticker da neden 9 gün kalmış görünüyor tam 38 haftalık
görünüyor aynı zamanda nasıl oluyor?

Normalde tahmini dogum tarihi 20 agustosda, biz esimle 15 agustosa gore hesapliyoruz kalan gunu bi gittigimizde doktora ultrasona gore oyle cikmisti da :KK1: Ben de tickerda degistirdim vade tarihini alkisalkisalkis Bakarsin dogar 15 agustosa kaydirigubbakcemile3

Missgrafik bebişin çooook güzel, maşşallah.Resimler harikaaa. opuyorumnanaktan

teşekkürler cnm...

nerdeki resimler???fisfisfis

avatarımdaki resimde oğluşumun :emir_bebek:

caım geçmiş olsun atlatmışsınız sarılığı çok şükür, senin bebiş mi kavga ediyor senle emzirken, ay ne tatlıs-dır şimdi, inş. en kısa zamanda normale döner canım sütünde gelir

ben de hep git gel yaşıyorum sezaryen knusunda , şimdilik bi problem yok ama en başından ben de sezaryen deyip duruyordum kafam çok karışık

teşekkürler cnm evet bi kavgayı daha bitirdik şimdi hayırlısı bakalım...

demetçim teşekkürler cnm hayırılsı

özlemcim evet kafaya takmamak lazım şu an için normal diyorum haala ama
çok ta iddialı değilim bakalım

Burcu canm benim doktorum söylemek istemedi zaten sez.olduunu kendi doğumunun.
ama ben bunu hep duyuyorum jinekologların geneli sez.tercih ediyor gerçekten doğru bu..

Missgrafik canım normal istiyorum ama gelmezse de daha da kilo alacak nasıl
doğurucam ben aklım bu yüzden de karışıyor biraz...

aymesasya ben de doktoruma güveniyorum ve onun kendi isteğimle sez.oldum demesi
de aklımı karıştırıyor açıkçası sanırım normal doğum sezeryandan çok çok daha sağlıklı
olsa da
sezeryana göre gelişebilecek komplikasyonları daha fazla.bebek için de anne için de
norm.doğum en iyisi diyorlar ama düşününce bunun birsürü riskleri var norm.doğumda
bebeğe daha çok zarar gelme olasılığı var.benim arkadşımın bebeğinin boynu zedelendi
1 yaşında ve haala boynunu tutamıyor...allah korusun norm.doğumda vakum kullanma
olasılığı var(ben rsiklerini bilmiordum)%40 ında bebeğin beyni zedeleniyormuş.yine norm.
doğumda bebeğin oksijensiz kalma olasılığı+kalp atışlarında düşme vs vs dünya
kadar risk var doktorlar sanırım bunlar yerine sez.tercihediyorlar ama ben yine de ne olursa
olsun en azından şimdilik normal doğum diyorum bakalım...

Nurcancım gelmeyecek valla benim oğluş dokor 20 ağustosa kadar bekliycez dedi.ohaoldumsmile

Ezgicim benim dr.kesinlikle sezeryana karşı hatta yönlendirmeyi bırak kendi doğ.
şeklini bile zor söyledi bana sen yapabilirsin muayenelerinde rahtsın falan diye gaz
veriyor.bugün ilkdefa sez.dan konuştuk lafını bile amıyor ki heryerde benim dr.umun
sezeryana ne kadar karşı olduğunu duyuyorum...
parle cnm ben kilosundan dolayı endişeliyim birde...o yüzden korkuyorum..

Damlacım derincim hepinize teşekkürler kızlar...
off aklım çok karışık bakalım...

hakkında hayırlısı neyse o olsun inş.

ben cıkıyorum kızlar hoşçakalın...

haberler nasıl ?

Benim için dua edin çok heyecanlıyım. Bugün bavulumu toplayacam , memeleri strelize yapacam.

Allah yardımcın olsun hayatım....sağlıcakla kucağına alırsın inşallah yavrunu....

haberler nasıl ?

Merhaba, Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah yavrunu.. Kavusucaksin bebisine ne guzel, darisi bekleyenlerin basina..Sen de bizlere dua et :Saruboceq:

haberler nasıl ?

Hadi hayırlısı Ebrucum, Allah en sağlıklısı ile kucağına almayı nasip etsin yavrunu... yarın bu saatlerde almış olur musun kuzunu? :)

senin Hastanenin adı neydi?

kızlar ben çıkıyorum annemle kardeşim geliyor bana.
akşama gelirim belki öpüyorum hepinizi.

burdayım cnım arada bakıp kaçıyorum aşağı annemin yanına onların ev daha serin :))) valla gurbette aldı kızını miss bizi bıraktı gittii...

tatlım bana da dr demişti hergün bir saat yürü diye bebeğüin aşağı inmesi için gerekliymiş... bu sıcakta dışarı çıkmak ne mümkün.. ben de evde merdivenleri inip çıkıyorum hızlı hızlı sen de onu dene istersen bizim ev 3 katlı hepsini indim çıktım biraz önce 2 kez şimdi bir daha yapmayı düşünüyorum :)) hurmaya da devam... :KK70::KK70: inip çıkayım sonra sıcak bir duş alayım belkim gelir :KK70::KK70: ayyy neler düşünüp neler yapıyoruum Allahııımm gel artık kızıım geeelll....

evet özlemcim ben de 3.kattayım aşağıya gün içinde 10 kere falan inip çıkıyorum ama
bilerek daha sık yapıcam şimdi bunu k.validem de diyck delimisin kzım sen bu sıcaktakaydirigubbakcemile3
hurmayı durmadan yiyorum bakalımkaydirigubbakcemile2
bi de küvete girerim akşama bu sıcakta serin serin doldurmak en iyisi ama biraz sıcak
olsunda etkisi olsun..
valla cumaya kadar uğraşacağım baktım gelmiyorr fikrim değişeceksempatiksalakcinni
başka yoldan çıkarıcam onusositososito

gecmısı okuyup bıtırdım kımse konusmuyor yawww..
evet cısemcım uzun uzun yazmıssın okudum hepsını hakkımızda hayırlısı benımkıde 1 hafta once 3500 tu eger haftaya kadar doğmazlarsa 4 kılo bebek nasıl doğurulur kı korkmuyo değilim yanı hem bebeğimi dusunuyorum normal olması guzel ama bebek 4 kılo olunca değil tabı...
betulcum benım doktorumda en fazla 2 km yuru dedı kı ben ozaman rahat 5 km yuruyordum ...
epıccım doğru soyluyorsun sıcak su acılmayı sağlıyor ve sancıları hafıfltıyormus

ebrucum sımdı ıcın ıcıne sığmıyorduk cok heycanlı yarın ınsalllah bebesın kollarında olucak hayırlısı olsun canım omru uzun olsun ınsallah

evet özlemcim ben de 3.kattayım aşağıya gün içinde 10 kere falan inip çıkıyorum ama
bilerek daha sık yapıcam şimdi bunu k.validem de diyck delimisin kzım sen bu sıcaktakaydirigubbakcemile3
hurmayı durmadan yiyorum bakalımkaydirigubbakcemile2
bi de küvete girerim akşama bu sıcakta serin serin doldurmak en iyisi ama biraz sıcak
olsunda etkisi olsun..
valla cumaya kadar uğraşacağım baktım gelmiyorr fikrim değişeceksempatiksalakcinni
başka yoldan çıkarıcam onusositososito

şimdi bende gidip inip çıkayımmm :)) sonrada duşa gireyim.. hadi öptüm hepiniziii... :))

haberler nasıl ?

ayyy ebru bu gece uyuyamadım ama sabaha karşı 5 ten sonra uyumuşum.
senin doğum haberini falan alıyoruz burada tuhaf tuhaf ama çok uzun bi rüyaydı
hep senle ilgiliydikaydirigubbakcemile3

haberler nasıl ?

allah sağlıklı kucağına almanı nasip etsin..

Normalde tahmini dogum tarihi 20 agustosda, biz esimle 15 agustosa gore hesapliyoruz kalan gunu bi gittigimizde doktora ultrasona gore oyle cikmisti da :KK1: Ben de tickerda degistirdim vade tarihini alkisalkisalkis Bakarsin dogar 15 agustosa kaydirigubbakcemile3

canım benim de hep önde hatta demin 41+4 mü ne yazıyordu usg kağdında baktm
ama son adet tarihmi kesin olarak bildiğimden tahm.doğ.tarihi hiç değişmiyor bebişin

bugun evlılık yıldonumumuz nıkah olmustuk 8 ağustostada nısanlanmıstık kaydirigubbakcemile2 belkı oğlum bugun gelır dıyordum ve ruyamda 6 lı bıseyler hatırlıyorum tabı bu 16 sıda olabılır 26 olmasında ....
esımde baska gun gelsın ben 2 kere pasta yıycem dıyor

X