2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evimizde yemeye karar verelim ilk önce liste yapıcam hep planım bu...
güzel bir liste hergün ne pişirsem ne yapsam diye düşünmektense listeden
fikir alıcam.ana yemek ara yemek salatalar ne varsa sevdiğimiz yazıcam
listeye ohhh miss gibi hergün planlı cnm ne istiyorsa yiycem.alışverişimi de
ona göre yapıcam.ya da eşim yapar.alışveriş konusunda o benden daha iyidir...

herkeze merhaba ben geldım tekrar... saglık ocagına gıttım... doktora ısılık ıcın ve gogus ucu ıcın krem yazdırdım... tansıyonumu olcturttum vede bebsıın kalp atıslarını dınledım hersey normal cok sukur ama bı problem var.... benım kzıın kafası kanala yerlesmemsı henuz... assagıya ınmemıs... ebe ınmesı bellı olmaz 2 gun ıcerısınde bıle donebılır dedı... donmezse nolcak dedım sezeryan olur hareketlerını cok ıyı kontrol et dedı.... yaaa benım kızım nıye yerlesmedıkı kanala....

hoşgeldiiin
cnm nasıl anladı ki kafasının inmediğini.elle muayenede anlaşılıyor sadece o.
belki bide usg de görülüyorddur ama elle muayenede dr.kafasına bile dokunuyor bebeğin.
o zaman inip inmediğini söylüyor.sağ.ocağında alttan bakılıyor mu ki ya da usg ile mi
baktılar???

selam kızlar..opuyorumnanaktan
hallisnadan haber var mı?
bende sağlık ocağına gittim bebek aşağıya dönmeye başlamış dedi ebe...
biraz sohbet ettim geldim ama midem bulanıyoo yaa.

kızlar sultanda kaçar kalan işide bitireyim yürüyüşe çıkıcam.inşallah yarına kadar açılma olur boşuna suni sancı almam.gerçi açıklık yoksa suni sancı almamayı düşünüyorum.bakalım doktor hanımcım ne diyecek.öpüyorum hepinizi.

selam kızlar..opuyorumnanaktan
hallisnadan haber var mı?
bende sağlık ocağına gittim bebek aşağıya dönmeye başlamış dedi ebe...
biraz sohbet ettim geldim ama midem bulanıyoo yaa.

Canm meraba ablası ile görüştüm sancı vermeye devam ediolarmış ama açılma hala çok çok azmış
Bu akşama kadar bekleyip olmadı sezeryana alabilirler dedi

hoşgeldiiin
cnm nasıl anladı ki kafasının inmediğini.elle muayenede anlaşılıyor sadece o.
belki bide usg de görülüyorddur ama elle muayenede dr.kafasına bile dokunuyor bebeğin.
o zaman inip inmediğini söylüyor.sağ.ocağında alttan bakılıyor mu ki ya da usg ile mi
baktılar???

fıstıgım elle karnımdan kasıklarımdan baktı ebe.... ben doguramıcam herhalde ya:KK43:

neyse ben kaçtım kızlar hadi yarın görüşürüz şu an itibariyle tam
10 kişinin numarası var ben de :)))doğuma gidersem toplu mesaj atarım
hepinize yarın görüşürüz byyy

Canm meraba ablası ile görüştüm sancı vermeye devam ediolarmış ama açılma hala çok çok azmış
hayırlısı olsun da neden bu kadar beklettiler yaa???
Allahım yardımcısı olsun....:Saruboceq:

yaa bu nedir yaa çapanın bi bildiği mi var yoksa devlet hastanesi diye mi böyle?
dünden beri çekiyo kız zaten bu akşama kadar beklemek ne demek? hatice nasıl dayandı bunca zaman şaşıyorum valla :1no2:

şu yemek işi gerçekten çok iç bayıcı. otur düşün ne yapayım diye. sonra kalk yap uğraş falan hooop 10 dk da bitsin topla yıka sonra gne düşün ne pişirsem diye. zor hanımların işi zor :)

bu arada yemekteyizdeki hatunun önlüğünü çok beğendim :)

şeymacm bnm keretada 3 ay oldu baş aşağı duruo ama geçen hafta dr doğum kanalına girmemiş ama az klmış dedi bakalım yarn ne dicek
Zaten bildiğim kadarı ile doğum kanalına girmesi ile doğum başlıomş

neyse ben kaçtım kızlar hadi yarın görüşürüz şu an itibariyle tam
10 kişinin numarası var ben de :)))doğuma gidersem toplu mesaj atarım
hepinize yarın görüşürüz byyy

güle güle canım daha bugün gelmiceksin heralde. öptüm canım :gitme:

hayırlısı olsun da neden bu kadar beklettiler yaa???
Allahım yardımcısı olsun....:Saruboceq:

yaa bu nedir yaa çapanın bi bildiği mi var yoksa devlet hastanesi diye mi böyle?
dünden beri çekiyo kız zaten bu akşama kadar beklemek ne demek? hatice nasıl dayandı bunca zaman şaşıyorum valla :1no2:

Valla üzüldm bende çok ama hatice normal istiodu belki az az veriolardır sancıyı bilemiorm ki yaa

Telide çekmio arada dışarı çıktığında yakaarsam görüşebiliorm ablasıyla
Akşama ararım yine

Son düzenleme:
yaa su alayım derken koca su şişesini kırdım cam hemde. zor silidm ya eğilip. oturdum da sildim hatta.
off ne olacak bu halimiz ya yapmıyorumiş felan. ayakta duramıyorum yaaa

şöyle uzanarakk takip edeyim dedimm dalmışımmmm hiç sevmem gündüz uyumayı hoş gecede çok sevmemm sersemm gibi oldummm

ne pişirsem olayı bendede varrr. çoookk şükürr eşimm hiç yemrk ayırmazz sadece hafta sonlarıı şunu alıp geleyimde yapalım(yap demenin kısası) der.

yaa su alayım derken koca su şişesini kırdım cam hemde. zor silidm ya eğilip. oturdum da sildim hatta.
off ne olacak bu halimiz ya yapmıyorumiş felan. ayakta duramıyorum yaaa

canım ya az otur artık eziyet etme kendine artık.ne eğilip silmekle uğraşıyosun.camları makineye çektirip paspaslasaydın bi.çok mu dağıldı etrafa :KK43: bence çok yordun kendini hem sinirlerini bozuyosun hem sancılanıyosun.dinlen biraz uzat ayacıklarını.

demetcim az kaldı azz

Ficil bnm eşimede ne versen yer asla ayrım yapmaz ama bnm cnm hep değişik bişiler ister
Yeni yediğim şeyleri felan yemek istemem ama işte düşün düşün zor oluo ne yapsam die
Hala çıkamadm marketede ne yapsam die düşünüorm

şöyle uzanarakk takip edeyim dedimm dalmışımmmm hiç sevmem gündüz uyumayı hoş gecede çok sevmemm sersemm gibi oldummm

ne pişirsem olayı bendede varrr. çoookk şükürr eşimm hiç yemrk ayırmazz sadece hafta sonlarıı şunu alıp geleyimde yapalım(yap demenin kısası) der.

ben de artık uyumaktan çekinir oldum.abus gibi.hem ihtiyacım var yorgun hissediyorum kendimi hem de gece yatınca bi an önce sabah olsun diyorum.tek tarafa yatmaktan kemiklerim ağrıyo artık resmen eziyet olmaya başladı :KK43: zaten zayıfım kemiklerim batıyo kendime.

of cnm ya parçalar kocaman kocaman oldu ama arada küçük vardır diye hadi silim makine açmıyım dedim ama valla sırılsıklam oldum yaaa

off çıldırcam bugün ben yaaaaaaamafoldumben

X