2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kıslar
tekrar geldim sıcak kavurucu bir ankara akşamı eriyip buhar olmak üzereyim
sürekli uyuyasım geliyor biraz önce kuaföre gittim ağda yaptırdım herzamankinden çok acıdı kız bu zamanlar normal dedi sıcaktada da hiç çekilmiyor ama kendimin yapması mümkün değil:)
1 haftadır evdeyim çok rahatım :)) kızımın çamaşaırlarını yıkadım 2 gündür artık ütüleyip yerleştirmeye başlıcam ayy çok güzel hepsi yaa kızım çok süslü olucak :))
yarın doktora gidicem bakalım neler sölücek benim daha 20 günüm faan var sanırsam son zamanlar hiç geçmiyor annemler her sorduğumuzda 1 ay diyosun diyolar:)))
sizler nasılsınız

hoşgeldin canım iyiyiz günler hiç geçmiyooo :KK43:((

benim sata göre hesaplanıyo o yüzden ben doğum kontrol yöntemini bıraktıktan sonra hiç adet görmedim onun için yalnış hesaplanıyo normalde kızım 15 gün daha büyük ve gelişimi de en başından beri 15-20 gün önceden gidiyo oyüzden en son 10 austos

10 ağustosa kadar olmassa suni sancı olucak ama bende suni sancı yerine sezeryanı tercih eddiyorum bakalım allahım bu yakında göndersin kızımı sanki onu görmüşüümde cok özlemişim gibi bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

,

ben yarın doktordan gelince yazarım ay heyecan yaptım simdi

ayyy çok saol tatlım benim muayeneme daha var 6 sında gidicem.doktorumda izinde şuan arasam ulaşamıycam.madem aynı durumdayız sen bi sor bakalım doktorun ne diycek??eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

beeen !!
bana kalsa hemen doğsun diyorum ama kızım için erken.bide iş ciddiye binince panik oluyomuş insan onu anladım şimdiohaoldumsmile

benim elimde olsa hemen giderim biran bile düşünmem artık gercekten cok sıkıldım sanki dokuz ay bu kadar zor gelmedi hem sıcak hemde düşündükce korkuyorum deli cesaretimle şimdi gidip suni sancı bile cekesim var

kızlar selam ancak okuyup bitirebildim
bende durum aynı yine midem cayır cayır yanıyor ve dün gece de yine sadece 1-4 arası uyuyabildim resmen gün sayıyorum ve ne olursa olsun şükrediyorum başka sıkıntım olmasın diye
bu arada uyuyan arkadaşlar çok kıskandım

bana müsade kızlar şu akıntı işini sorayım diye apar topar girdim nete.
eşime ayıp olmasın. öpüyorum hepinizi.yarın görüşmek üzere gelmezsem bu gece doğuma gittim demektir kaydirigubbakcemile3

bebeğim msjını cvpladım canım çok öpüyorumopuyorumnanaktan

bana müsade kızlar şu akıntı işini sorayım diye apar topar girdim nete.
eşime ayıp olmasın. öpüyorum hepinizi.yarın görüşmek üzere gelmezsem bu gece doğuma gittim demektir kaydirigubbakcemile3

bebeğim msjını cvpladım canım çok öpüyorumopuyorumnanaktan

tamam canım :)))

walla ben de su yapış yapış durumun cözümünü bulsam iyi olacak benim gibi sabırsız bir insan bile bu kadar dayanıyorsa diyecek söz yok

canım bende mideme çözüm buldum:)) gaviscon şurup içiyorum doktor bişey vermedimi sana

rennie yazdı içiyorum ama bana mısın demiyor kızlar burda soda dediler içiyorum ayran diyen oldu yudum yudum süt iç dediler yok walla cayır cayır bademciklerimin bittiği yerde midem başlıyor

selam kızlarrr..nasılsınız? Ben daha doğurmadım haber verim dedim. Sürekli geze geze bir dağ başında doğuracağım ama sanırım. Ne yapayım şehir çok sıcak oluyor, yükseklere çıkmak lazım.

rennie yazdı içiyorum ama bana mısın demiyor kızlar burda soda dediler içiyorum ayran diyen oldu yudum yudum süt iç dediler yok walla cayır cayır bademciklerimin bittiği yerde midem başlıyor

Yatarken yastığın yüksek yat canım, sonrasında az az ye iç, sık olsun ama az olsun. Bi de şuruplar bana da birşey yapmıyordu, hatta daha çok yakıyor gibi geliyordu ama talcid'in çiğneme tabletleri var. O epey rahatlatıyor. Ayrıca asitli şeylerden, çaydan kahveden sakın kendini. Bi de baharattan..oldu mu canım? Geçmiş olsun, acil şifalar inşallahhh. :Saruboceq:

X