2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese iyi pazarlar ...

kızım hala gelmedi en ufak bir sancı yok ama kalça ve belden aşağısı acayip agrıyor ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum buna bide sancı eklenirse nolur halim onuda düşünemiyorum

özellikle şu nem tm enerjimi alıyor yoksa tüm gün yürür kızcazımı asağı indirirdim ama gücüm yok:KK43:

şimdi yarın doktora gidilip karar verilecek ya suni ile başlatılma için hafta içi gün seçilccek yada sezaryan için :KK43:

bende normal epidural istediğim için doktordan perşembeye sezaryan günü isterim artık o zamana kadar gelmez ise mecbur sezaryan olucak çünkü kilo almıştı ve 4 ü geçme riski var diyor doktor 40 biter 41.haftayı beklersek :KK43:

napıcam bilemiyorum o kadar hurmada yedim ama tık yok hala hareket ediyor yukardan yukardan bolca:)

herkese iyi pazarlar ...

kızım hala gelmedi en ufak bir sancı yok ama kalça ve belden aşağısı acayip agrıyor ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum buna bide sancı eklenirse nolur halim onuda düşünemiyorum

özellikle şu nem tm enerjimi alıyor yoksa tüm gün yürür kızcazımı asağı indirirdim ama gücüm yok:KK43:

şimdi yarın doktora gidilip karar verilecek ya suni ile başlatılma için hafta içi gün seçilccek yada sezaryan için :KK43:

bende normal epidural istediğim için doktordan perşembeye sezaryan günü isterim artık o zamana kadar gelmez ise mecbur sezaryan olucak çünkü kilo almıştı ve 4 ü geçme riski var diyor doktor 40 biter 41.haftayı beklersek :KK43:

napıcam bilemiyorum o kadar hurmada yedim ama tık yok hala hareket ediyor yukardan yukardan bolca:)

hayirlisi olsun hakkinizda

ins normal yoldan gelir bebisin :emir_bebek:

benimde bugün itibariyle zamanım doldu.çok hareketli bademim gün içinde ağrı yapmıyor ama akşamları feci canımı acıtmaya başladı.yarın gidicem bende kontrole bu alt muayene deli ediyor beni çok canım yanıyo :KK43:(((her seferinde ağlıyorum.suni sancıda çekmek istemiyorum bakalı nolcak...

insallah canım hep yedimiz içtimizden oluyormuş ya bu gecikmeler ve sancımızın bu kadar gec gelmesi mafoldumben

üzülme canım ya....ne güzel geç gelsinler....bebek kilolu olsa bile eğer vücudun normal doğum için uygunsa yine normal doğum yaparsın...

benimde bugün itibariyle zamanım doldu.çok hareketli bademim gün içinde ağrı yapmıyor ama akşamları feci canımı acıtmaya başladı.yarın gidicem bende kontrole bu alt muayene deli ediyor beni çok canım yanıyo :KK43:(((her seferinde ağlıyorum.suni sancıda çekmek istemiyorum bakalı nolcak...

ay adaş ya kızlarımız:)

nazları ondan her alde:)

ay evet her seferinde cidden zor olmaya başladı hayır bide catı muayenesi doğumu tetçkler diyorlardı bu 4 olucak en ufak bir belirti yada açılmaya vesile olmadı
ya bende suni sancı yerine sezaryan olurum daha iyi diyorum sonucta sunide yapay ve dayanamayıp hem onu hemde yarısında sezaryanı çekmek var işin içinde

dua ediyorum allah insallah yardımcımız olurda sonuçlandırırız güzelce doğumlarımızı

merhaba güzel annişler nasılsınız biz oğluşumla uykusuz gecelerdeyiz gündüz uyur gece uyumaz benim oğluşum bende biraz bakayım kim ne yapmış dedim birazdan bende uyumaya gideceğimmm :)

üzülme canım ya....ne güzel geç gelsinler....bebek kilolu olsa bile eğer vücudun normal doğum için uygunsa yine normal doğum yaparsın...

ya canım aslında ben beklerim ama şimdi doktorların beklemek işine gelmiyor sanırım .benim doktor baya bi normal doğum yanlısı idi ama şimdi oda biran önce olsanın peşine düştü gibi geliyor:KK43:

beklemek iyi değil çok kakasını yapabilir,boynuna kordon dolanabilir diyor babamızıda korkutuyor oda bana baskı yapıyor bu sefer bak beklemeyelim bu sakıncalar varmış diyor :KK43:

merhaba güzel annişler nasılsınız biz oğluşumla uykusuz gecelerdeyiz gündüz uyur gece uyumaz benim oğluşum bende biraz bakayım kim ne yapmış dedim birazdan bende uyumaya gideceğimmm :)

hoşgeldin nurcan

ayyy yerim onu ben şimdiden kuralları var baksana gece uyumuyor:)

bizde doğsalar diye bekliyoruz işte ama tık yok :KK43:

sıcakta var seninde şimdi işin zor dinlen uyu bari o uyurkende vücudun yorgun düşmesin
bide bizim için öpmeyi unutma bal oğlusunu

iyiyiz canım bebişleri bekliyoruz

sen kavustun yavruna ne guzel :)

nasil dikisler felan iyilestin mi?

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız?
Geçmişi okuyamıyorum bazen ara ara bakıyorum.
Varmı yeni haberler acaba?
Nurcan nasıl gidiyor annelik? Sana epizyotemi kesisi yapıldımı cnm.
Yapıldıysa acı hissettinmi uyuşturdularmı..
Bi de sütün hemen geldimi emzirmede bi sıkıntı yaşadınmı?

X