2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese iyi pazarlar kızlar sonunda dün gece uyuyabildim kızım sadece emzirme saatleri kalktı formülü de yalancı meme 1 haftalık çocuk yaramazlığı sonucu alıştı memeye ama zararı yokmuş gece banyo yaptırdım o da mayıştırdı ve uyudu güzel kızım ben de bir bakıyım doğumlar ne durumda dedim hepinizi öpüyorum

yarı baygın kaydirigubbakcemile3 çook sıcak çoook.
acayip halsiz bırakıyor sıcaklar beni. çarpıntım oluyo arada ama iyi olmaya çalışıyoruz canım en azından sancım yok. sen nasılsın?

aynen yanıyoruumm halsizlik bendede varr.amaaan iyiyim işte bi doğuramadım gitti yaa belki dedim bu kız gelir dedim emme yokkk.herkesde arıyıp duruyo.artık diyorum ben doğurmuyucam ömür boyu hamile gezip tarihe adımı yazdırıcam.aklinialirimsmile psikopat oldum artık ben.

aynen yanıyoruumm halsizlik bendede varr.amaaan iyiyim işte bi doğuramadım gitti yaa belki dedim bu kız gelir dedim emme yokkk.herkesde arıyıp duruyo.artık diyorum ben doğurmuyucam ömür boyu hamile gezip tarihe adımı yazdırıcam.aklinialirimsmile psikopat oldum artık ben.

daha doğmadan oynuyo veletler bizimle.şimdiden onlara göre yaşıyoruz.bnm kızda az daha 2 hafta önce geliyodu şimdi tık yok boshayallersmile

selam arakadaşlar nasılsınız...

hepinize keyıflı pazarlar ben iyice gezer oldum eşim kızmaya başladı yolda doğurcan yeter dıye

duramıyorum saatlerce gezıyorum eşimi kandırdım bügun arakadaşlarla pikniğe gidiyoruz sizden nbrler....

hepinize keyıflı pazarlar ben iyice gezer oldum eşim kızmaya başladı yolda doğurcan yeter dıye

duramıyorum saatlerce gezıyorum eşimi kandırdım bügun arakadaşlarla pikniğe gidiyoruz sizden nbrler....

ohhh gez bakalım.maşallah bu sıcakta pikniğe gitcek gücü kendinde bulmuşsun.:nazar:

selam
akşam dede gelmediii. :)))

Aaaa nasıl gelmez, O kadar da tarif ettim seni, karıştırdı galiba Fahriyeleri .kaydirigubbakcemile3

herkese iyi pazarlar kızlar sonunda dün gece uyuyabildim kızım sadece emzirme saatleri kalktı formülü de yalancı meme 1 haftalık çocuk yaramazlığı sonucu alıştı memeye ama zararı yokmuş gece banyo yaptırdım o da mayıştırdı ve uyudu güzel kızım ben de bir bakıyım doğumlar ne durumda dedim hepinizi öpüyorum

Hoşgeldin canımmmm.Oh ne güzel kızın kucağında, biz de sabırsızlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı bekliyoruz. Şimdi o minicik ellere ayaklara,parmaklara dokunmak ne kadar güzel oluyodurr. opuyorumnanaktan Çook öptük seni. Resim ne zaman yüklemeyi düşünüyosun? Merak ediyoruz ama pek kimse resim koymadı. kaydirigubbakcemile3

Selam canım, ben de çok geziyorum valla. Dün gece 2 de geldik eve. kaydirigubbakcemile3 Sahil burası ya, kalabalık oluyo.

forum kafayı yedi sanki

Ay evet ,ben kaç saattir internetim bozuk diye uğraşırken ,sonra da kk'ya giremedim. Bişeyler oluyo yine siteye sanırım. kaydirigubbakcemile3

merhaba ben geldim....zemuszemus

2 gündür foruma giriş yapamadım...az önce düzeltildi KK tarafından....nasılsınız bakalım?....

benim dün akşam göbeğim ağrıdı...sağ-orta kısımlarda bir yerler....batma şeklinde...doktorum da izinde soramıyorum...bilginiz varsa alayım lütfen...a.s.

merhaba ben geldim....zemuszemus

2 gündür foruma giriş yapamadım...az önce düzeltildi KK tarafından....nasılsınız bakalım?....

benim dün akşam göbeğim ağrıdı...sağ-orta kısımlarda bir yerler....batma şeklinde...doktorum da izinde soramıyorum...bilginiz varsa alayım lütfen...a.s.

merhaba canim walla iyiyiz ama ck sicak

walla ben kisa sureli agrilari pek takmiyorum, her gun farkli bir yerim agrio ama hemen geciooo

ay masallah bu sicakta piknige gittigimi hayal bile edemiyorummm :)

benim de yarin kontrolum var bakalim kizim 2 haftada kac kilo almis

cati muayenesi vardelikafadulden

bir de ilk defa nstye baglancam sengözlerimebaksanab

bakalim nasil gececek?

benim bu sabah da ağrıdı...ara ara ağrıdı şu ana kadar...bacaklarım çok çabuk yoruluyor....senin de öyle oluyor mu?....azıcık gezsem evin içinde veya bir işle uğraşsam hemen oturmak istiyorum...

benim bu sabah da ağrıdı...ara ara ağrıdı şu ana kadar...bacaklarım çok çabuk yoruluyor....senin de öyle oluyor mu?....azıcık gezsem evin içinde veya bir işle uğraşsam hemen oturmak istiyorum...

evet benim de bacaklarim agriyo

az evvel bi arkadastan geldim 15 dakka yurudum bacaklarım agrıdı bir de alt tarafım

uzanıp dinlenmeden gecmiyorrr

vucut agirligi tasiyamiyor artik sanirim:eek:

benim de yarin kontrolum var bakalim kizim 2 haftada kac kilo almis

cati muayenesi vardelikafadulden

bir de ilk defa nstye baglancam sengözlerimebaksanab

bakalim nasil gececek?

hadi bakalım hayırlısı...2 hafta uzun bir süre..bayağı kilo almıştır minik şeker....kaydirigubbakcemile5

X