2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar birazdan doguma gidiyorum daha yeni hastaneden gelip dogum cantamı alıp simdi gidecem bebeğin suyu azalmış ve bebek rahm agzına iyice yerleşmiş doktor riske atmayalım hemen alalım dedi.20 dakka önce kan verdim cıkan sonuca göre epdural mi genel mi spinal mi olacağı belli olacak.saat 15:00 gibi falanda doguma girerim..gelince eve sizleri haberdar ederim..herkese hayırlı dogumlar çok heyecanlıyım...

italyadan bende gördüm kızını hastanenin sitesinden maşallah pek güzel allah bağışlasın
saat 12 oldu sıcak bastı yine bu arada hala kalkıp iş yapmadım

Link verinnn bende görmek istiyorummmm. opuyorumnanaktan

Valla ben de anlamadım canım, doktor öyle dedi. Bebek hareket ettikçe ben kusuyorum.Belki de büyüdüğü için baskı yapıyodur. Yer kalmadı artık karnımızda. kaydirigubbakcemile3 Benimki de kanala girmedi daha. Yarın doktora gidicem bakalım ne diycek.

ayy çok doğurasım geldi yine :)) o nasıl oluyor bilmiyorum ama sizler doğurdukça iyice özlüyorum kızımı sağ salim kavuşalım inşallah

Canım hayırlısı olsun, sağlıkla kucakla bebeğini... Dualarımız seninle...

tamam bu sefer gidiyorum mutfağı toplamaya kesin karalıyım gelirim birazdan azcık serinleyip ütü yapıcam sonra duş sonra sokak bankadan para çekmem lazım sonra kızıma oyuncak alıcam :)

Anam buldum galiba... Bebek Lara Yeşim... Ay canım çok güzel maşallah...

ayy canım benim hadi hayırlısı olsun....sağlıklı kolay bi doğum olur hiç bi sıkıntı olmaz inş. .çok heyecanlı yaaaa delikafadulden

hadii bakalımmm sağlıkla al kucağınaaaa. çok heyecan yapıyorumm sizinlee beraaberrrr. haberdar etttt

Ay canım, hayırlısıyla bebeğine kavuşman dileği ile... hayırlısı olsun hakkınızda... amanın kalbim pır pır çarpmaya başladı:) ne güzel duygular bunlar...

hadi gözün aydın canım hayırlısıyla al meleğini kucağına :))

Hayırlısı olsun canım Allah yardımcınız olsun mübarek günde geliyor bebişin ne kadar şanslı maşallah

Hani nerde?

Ya kızlar çok hareketlilik doğumu tetikliyormuş :bbo: . Bir de birşey buldum, günü geçenlere yapılıyormuş, 40. haftayı geçirirsem deneyeyim diyorum.

evet bende duydum onun için durmuyom pek yerimde zıpır zıpırım.kocişde şaşırıyo hiç doğum yapacak gibi değilsin diyo ama deyim maşallah deayyy benimde en çok korktuğum şey 40 geçirmek neymiş o neymiş bende yapayımmm

Aaa hadi hayırlı olsun canım. Sağlıkla kavuşursun bebeğine inşallah. Şimdiden öptük bebişimiziiii. opuyorumnanaktan

ayy çok doğurasım geldi yine :)) o nasıl oluyor bilmiyorum ama sizler doğurdukça iyice özlüyorum kızımı sağ salim kavuşalım inşallah

Ay her doğum haberini okuyunca benim de doğurasım geliyo.kaydirigubbakcemile3

Anam buldum galiba... Bebek Lara Yeşim... Ay canım çok güzel maşallah...

ayy gördümmm lara yeşimiii

Sonunda bende gördümmmm.hihoyyyt Maşallah bebişeee.Pembelerde pek yakışmış. opuyorumnanaktan

40'ını geçirdiğin zaman özelden mesaj yoluyla iletirim sana. Herşey vaktince... Sen hareketliliğine devam et canım, işe yaramazsa bakarız çaresine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…