2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına inş.
benimde son 48 saatim...

Kalktığımda birşey yoktu, galiba temizlikten oldu. Sanki dibimi vura vura yapmışım temizlik :bbo: . Kemiklerim ağrıyor. Vallahi İzmirin sıcağı felaket, uyutmuyor...

biz de mamamızı yedik evi topladık
kuzumun uykusu geliyo yavaş yavaş
onu uyutup çamaşırları toplarım
oyuncaklar var bideeeeee

Kolay gelsin Özlemcim.

aaah ah bizde de durum aynı canım,hayırlı zamanda gelsin diyo babamız ama bu aralar daha bi aşık oldu oğluna uyurken bile karnımı seviyo...bende onları çoook kocamaaaaan seviyorum :asigim: ayy içim coştu birden,aşkım depreşti hihoyyyt
Nurcan normal mi doğurdu ay geçmiş iokumadım ya hiçbirşeyden haberim yok

evet canım tam normal hem de o an anestesizt yokmuş açılma da 9 cm olunca hoooop normal gelmiş :))

çiseme msj attım pınarı söyledim oda birazdan girecekmiş dr yanına haber verecek yazarımmm

ayy ağlıycam şimdi.rabbim hayırlı etsin.

Kisaca dogum hikayemi de paylasayim 21 i sabah tuvalete gittigimde nisanimin geldigini gordum hemen doktorumu aradim bana dogum baslamis olabilir hazirlikli ol ve suyun gelirse hemen ara dedi. Gun boyu hersey normal gitti. Aksam yattim ve gece yarisi tuvalete kalktigimda yatak sirisiklam olmustu. Hemen doktorumu aradim ve Florance Nightingale hastanesine gittim. 01.30 da hastanedeydik ablamla. Tabii bu kadar erken gelecegini dusunmedigimizden esim turkiyeye daha gelmemisti neyse hemen beni odaya aldilar ve karnima alet takip kizimin kalp atislarini ve sanci durumumu kontrol etmeye basladilar. Saat 05.00 civari beni sezeryan icin hazirladilar ve doktorum gelince asagiya aldilar. Sezeryan ile kizim geldi . Sezeryan olacaklar korkmayin sakin. Ilk gun biraz agrim oldu ama dayanilmaz degildi. Su anda evde dort donuyorum
cokk hafif agrim var. Gaz biraz problem oluyor sadece.

Allah hayırlı etsin...

günaydın italyadan allah analı babalı büyütsün maşallah kızını baya hızlı çıktı darısı başımıza inşalllah :)
ben bugün allah bozmasın süperim yarın annemler geliyor zemuszemus

dün cidden yorulmuşum temizlikte sabaha kadar uyumadım öyle dolandım evin içinde en son koltukta otururken uyumuş kalmışım bide hiç nefes alamadım dün gece yatınca anlamadım sanırım nem etkiledi

babası yetitimi bariiii

allah analı babalı hayırlı evlat nasip etsın canım ne guzel..

sezeryan cokzor diyenlerde var çok dıkkat etmen gerek dıyenlerde ama sezaryen olan biçok kışıde memnun aramızda sezeryan isteyn varmı doğum korkusu olan

kizlaarrr kizima bakip baki aglamak istiyorum oyle guzel bir duygu ki allah siz bekleyenlere ve tum isteyenlere nasip etsin. 4 gunluk yavrum icin ol deseler hemen olurum. Devamli meme emip uyuyor ve siciyor :)))

Hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Hepinizin saglikla yavrulariniza kavusmanizi diliyorum.

hayırlı sabahlar güzel anneler ve bebişleri.hepinizin beraat kandili mübarek olsun bir senelik kaderlerimizin yazılmaya başlayacağı bu gecede birbirmize bol bol dua edelim inşallah
İTALYADAN ONAT VE SERDEMM NURCAN arkadaşlarımızı tebrik ediyorumm mevlam sağlıkla büyütmeyi nasib etsinn.sıra bize geliyo.

dün gece yine sancım oldu bu sefer kuvvetliydi belimden kasıklarıma fena vurdu.bi ara uykuya dalmışım ama hala sancıyı hissediyordum.bu gün itibariyle 9. ay bitti inanamıyorum nasıl geçti bu kadar zaman.bide bakıcaz bebişlerimiz yaşlarına gelmişler gelecek sene bu zmanlar doğum günlerini kutlucazz.inşallah o günleride görürüz hep beraberr..

allahım bebeğini sana bağışlasın maşallah anne babasıyla uzun ömür dilerim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…