2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bu haftayı saymazsak son 3 hafta :))) hayırlısıyla gelsin bebeklerimiz inşallah bugün kandil dua edelim hem çok kalmasınlar 41 hafta falan hemde kolayca sağlıkla kavuşalım inşallah.
ütü yapmam lazım bide buzdolabı var temizlenicek annem gelmeden halledeyim bari kadın şok olmasın ama evim temiz içim rahat sadece temizliğe gelen kadın bütün perdeleri yanlış takmış :))) artık babam düzeltir gelince benim kocadan hayır yok artık nazar değdi adama

bende sezeryan korkusu varrreyvahedigeldismile ama hakkımızda hayırlısı normal isteyipte çok zor bi doğum yaşayıp keşke sezeryan olsaydım demek var tam terside olabilir.mevlam dağına göre kar verir sonuçta.dua ederken'' hayırlısıyla normal kolay sağlıklı bi doğum nasib eyle' diye dua ediyorumm.

merhaba güzel anneler umaarım herkes iyidir geçmişi okuyamadım pek ama ara ara bakmaya çalışıyorum bu arada herkesin kandili mübarek olsun ben çok iyiyim oğluşumda iyi çok şükür sadece gaz problemimiz oluyor o yüzden huzursuzuz uykum ya hasret bir durumdayım ama nedeni oğlum değil o uyrken onu izlemeye doyamadığımda her an yüzüne bakım allahıma şükrediyorum bunu benmi doğurdum diye ne zaman alışırım bilmiyorum her göreni aşık ediyor oğlum kendine neyse bu gün doğuracak arkadaşlar vardı herkes iyidir inşallah kocaman öpüldünüzzz :))

sanırım hastanenin sitesinden gördüm bebeğini maşallah canım önce ailenize vatana hayırlı evlat olsun inş.

hoşgeldin canımmm...allahım harikalar yaşatsın size inş. hep böyle mutlu olun...allah hayırlı evlat,hayırlı insan etsin yavrunu inş...öpüyoruz sizi kocaman opuyorumnanaktan

canım Allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına inş.

hoşgeldin canımmm...allahım harikalar yaşatsın size inş. hep böyle mutlu olun...allah hayırlı evlat,hayırlı insan etsin yavrunu inş...öpüyoruz sizi kocaman opuyorumnanaktan

canım Allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına inş.

çok sağolun arkadaşalar hayır dualarınız için darısı sizlerin başına inşallah:Saruboceq:

çok sağolun arkadaşalar hayır dualarınız için darısı sizlerin başına inşallah:Saruboceq:

ne mutlu sana darısı başımızaaaa inşşşşş.olumunekankayizsmile

:asigim: :asigim: :asigim:

cnm tebrikler alllah analı babalı büyütsün inş. ne güzel oğlun artık kollarında
doğumun nasıldı cnm zormu oldu kolaymı

canım benım ılk oğlum normal olmuştu ama şimdi normalı hiç gozum almıyo sezeryan normal arasında gidip gelıyorum neolacak bılemıyorum

Maşallah sana ve bebeğine allahım yanından hiç ayırmasın bende artık doğurmak istiyorum nurcancım normal doğumda cok zorlandın mı ???

Bütün doğum yapanların gözü aydın. Allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi. Doğumlar hızlanmaya başladı. hihoyyyt Sıra bize geliyoooo. Artık doğurmak istiyoruz hepimiz , değil mi? Kaç gündür kusuyorum ben yediklerimi. Doktorla görüştük , bebek aşağı ,indiği için mideye baskı yapıyomuş. Gaviscon iç dedi. Ay doğursakta görsek bebişlerimizi. Funda'cım sen benden önce doğurursun kesin. hihoyyyt Bu 2 gündür bende hafif sancılar var ama başka bişey yok .kaydirigubbakcemile3 Artık biraz ağır geliyo hamilelik bana.

italyadan bende gördüm kızını hastanenin sitesinden maşallah pek güzel allah bağışlasın
saat 12 oldu sıcak bastı yine bu arada hala kalkıp iş yapmadım

Merhaba kızlar, öncelikle hepinizin kandili hayırlara vesile olsun, Yüce Rabbim her daim hakkımızda hayırlı olanını versin. Bebkerimize sağlıcakla, hayırlısıyla, zamanında kavuşmak nasip olsun. şu kalan zamanda da Rabbim bize sabır versin...

bebeklerine kavuşan annelerin gözü aydın, Allah güle güle büyütmeyi nasip etsin... Bugün doğum yapacakların da Allah yardımcısı olsun, dularımızı tüm anne ve bebişleriyle...

ben de geçmişi pek okuyamadım ama sıkıntılarımızı aynı, uykusuzluk, sıcak, ağrı... benim bi de 20lik dişim ağrıyor birini aldırmıştım o zman keşke bunu da aldırsaydım... hafta sonu bi başladı geçeceği yok, yüzüm gözüm şişti yapılcak çok iş var, hafta sonu evi bi güzel dağıttık kocamla, itinayla ev dağıtmak da üstümüze yok vallahi:)

bebek aşağı inince mideye neden baskı yapıyor midemiz yukarda tam tersi olması gerekmiyor mu damla benim kız çapraz kanala falan girmiş değil sanırımyada boyu uzun sığmıyor bi yere poposu sol tarafımda dimdik değil acaba kanala girince nasıl oluyor popo yukarı mı çıkıyor iyice hım o zaman mideye baskı yapar tabi

italyadan bende gördüm kızını hastanenin sitesinden maşallah pek güzel allah bağışlasın
saat 12 oldu sıcak bastı yine bu arada hala kalkıp iş yapmadım

Hani nerde?

Ya kızlar çok hareketlilik doğumu tetikliyormuş :bbo: . Bir de birşey buldum, günü geçenlere yapılıyormuş, 40. haftayı geçirirsem deneyeyim diyorum.

kız öyle deme hayırlısıs olsun de vaktini bekliyo gelmek için
sağol cnm benim,ilk gebeliğimde bende aynıydım cnm ya,öyle oluyo genelde ama şimdi bana muhtaç 1 yaşıbnda bir kızım var mecburen yapmaya çalışıyorum herşeyi
hiçbişeyden eksik kalmasın isitoyrum gebeliğim yüzünden yoksa vicdan azabı çekiyorum valla
sağolsun kociş hiç yardım etmez arada ona bozuluyorum işte
hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına inş.
benimde son 48 saatim...
oyy az kaldıı

Kalktığımda birşey yoktu, galiba temizlikten oldu. Sanki dibimi vura vura yapmışım temizlik :bbo: . Kemiklerim ağrıyor. Vallahi İzmirin sıcağı felaket, uyutmuyor...

Kolay gelsin Özlemcim.
sağol cnm
Kızlar benim biraz işim var, halledip geliyorum...
sanada kolay gelsin şekerim
cnm benim ya,neyse sağ salim kucağına almışssın tatlım,bişey sorucam sana tam narkozlu mu oldu senin
benim spinal olmuştu bir hafta kendime gelemedim baya sancım olmuştu ama herkeste aynı olmuyo tabi
Allah kavuştursun bi an önce cnm
çok yorma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…