2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günyadın güzel annneler nasılsınız bakalım
biz iyiyiz kızımla annemler gelicekler şimdi bana hemen çıkıcam bi bakım dedim
dün şok oldum ayna karşısında kendime bakınca sabah sabah halbuki herzaman bakarım nasıl görmemişim ben hayret karnım çatlamış yaaa nasıl oldu bende anlamadım hergün kremleniyodum şimdiğe kadarda yoktu şok oldum walla canım sıkıldı
çok sıcak kızlar bugünde annem gelince hemen çıkıcam ben ama gittikten sonra gelirim yine

aynı duygulara zaman zaman hepimiz kapılıyoruz sanırım...umarım hepimiz iyi birer anne baba oluruz...

duana da tüm içtenliğimle amiiiiiiin diyorum canım...

aaaa nurcan doğurmuşmu ilk normal doğumla doğum yapan omu oldu ayyy çok sevindim
başka doğum yapan varmı acaba

gerçekten öyle,etkilendim okurken...allahım o anda duaları hatırlatsın inş.

Elinle yokla istersen karnının altını, başının tepesi eline gelir, nerede olduğunu anlarsın... Bir de bkz: sahibinin şeysi...

başı aşağıda zaten biliyorum canım ama o hareketleri çözemiyorum kafasını çevirme felan mı acaba?? bi de anlamadım canım sahibinin şeysi??google yazdım ama???

Canım hoşgeldin, hayırlı kandiller...

1 gecede çatlamıştır emin ol, benimki öyle oldu çünkü. Tam ortadan gitti bir de. Kimininki alttan yukarı çatlarmış, benim ki göbük delüğümden başladı. Bebeğin hareketlerinden oldu sanırım. Az değil 51,5 cm bebek var içeride. Kapasiteyi aştık sanırım. 37. haftada dayanamadı karnım...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Çok tatlısın yaaa... Şekerim efsanurun yazdığı şeye cevap maiyetinde "orayı" tarif etmek için "sahibinin şeysi" demiştim. İğne batması filan.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Çok tatlısın yaaa... Şekerim efsanurun yazdığı şeye cevap maiyetinde "orayı" tarif etmek için "sahibinin şeysi" demiştim. İğne batması filan.

:roflol: :roflol: :roflol: ayyy sabah sabah gülme krizine girdim neyse bana iyi geldi....delikafadulden

Cok sevgili anneler ve anne adaylari benim canim kizim Lara Yesim'im 22 temmuz sabaha karsi saat 05.37 de dunyaya merhaba dedi. Tam 1 ay erken gelen kizim 2 kilo 200 gr ve 44 cm olarak cok saglikli bir sekilde gozlerini acti. Dun 3 gunluk hastene kalisindan sonra evimize geldik. Melegim uyurken hemen size haber vermek istedim. Hepinize hayirli dogumlar diliyorum.

:roflol: :roflol: :roflol: ayyy sabah sabah gülme krizine girdim neyse bana iyi geldi....delikafadulden

Moralin düzeldiyse ne mutlu bana. Ya benim popom ağrıyor, Allah Allah...

Canımmmmm anaaammmm, hayırlı olsun çoook sevindim. Maşallah canım maşallah, Allah analı babalı büyütsün , darısı başımıza artık.

hayırlı olsun canım, bi erkenci bebiş daha, inşallah sağlığı da yerindedir Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inş.

aaaaaaaaaaaa hayırlı uğurlu olsun canımmm....rabbim sağlıklı,huzurlu,mutlu bi ömür versin size yavrunuzla inş...nasıl oldu sürpriz olmuş sanırım vaktin varsa anlatırsan çok sevinirim...normal mi sezeryan mı ?????vs vs vs

aminn canımmm.
ben primaanın yeni çıkanından aldımm güzel diyoo herkesss
cnm bende en çok primayı beğndim yeniyi denemedim daha,bizde bebişler 2 olunca hem ucuz hemde kaliteli olması lazım
ama kuruş iÇİNDE PİŞİK OLMASINLAR karışık
hadi bakalım güzel haberlerle gel cnm,merakla bekliyoruz
bU ARADA HERKESİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN...
Doğumu olanlara allah kolaylık versin.
sağol cnm sanada
sağol cnm seninde kandilin kutlu olsn
maşallah cnm kuzuna
işinde de son günmüş ne güzel
kuzun gelene kadar dinlen iyice
günaydın arkadaşlar nasılsınız kandılınız mübarek olsun .. herkesın dualarınızda bızede yer verın

sizinde kandiliniz kutlu olsun
boşverrrrr hiç takılma
sen yalnızken daha çok iş yaparsın emin ol
onlarda sadece ayakbağı oluyorlar
maşallah cnm kuzuya
he kıslar yaaa bişi diicem:benim bebik resmen şeyimde oynuyove orda hareket ettiği zaman ağrı da oluyo tabi kanla mı girmeye çalışıyo acaba ya da girdimi???sizde de oluyo mu???

olmaz mı heçççç
arada çıkıverecek sanıyorum valla

mafoldumbenmafoldumben ayyy çok sevindimmmmmmmmmmmm. valla hüngür hüngür ağlıyorum ne olcak benim bu halim bilmemmm.. Allah analı babalı büyütdünn sağlıklı hayırlı evlat olsunnnn...

cnm hayırlı olsun gözün aydın
Allah analı babalı büyütsün inş
günaydın kızlar,
kandiliniz mübarek olsun ben de dualarınıza amin diyorum

sağol cnm seninde

biz de mamamızı yedik evi topladık
kuzumun uykusu geliyo yavaş yavaş
onu uyutup çamaşırları toplarım
oyuncaklar var bideeeeee

Yaa ben de bebişimi koklamak istiyorum artık. Kocişimle oynuyoruz karnımın üzerinden. Paticiklerini çıkarınca seviyor babası, ağzı kulaklarında... Her sancılandığımda gözleri parlıyor adamın resmen. Doğacak da sevecek. Ben doğurmak istiyorummm arttıkkkk mafoldumben mafoldumben

biz de mamamızı yedik evi topladık
kuzumun uykusu geliyo yavaş yavaş
onu uyutup çamaşırları toplarım
oyuncaklar var bideeeeee

maşallah canım sana bu halinle hem kızınla ilgileniyosun hem de iş yapmaya çalışıyosun benim kendi işlerimi yapmaya mecalim yok, gerçi iş başa düşünce zar zor da olsa yapıyoruz işte, dün banyoyu temizlemem gerkiyodu sadece 1 2 dk çömelrek durdum nasıl rahatsız oldum öle bi sıkışıyo ki karnım, inş. atlatacağız, kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…