2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar kızlar napıyonuz bakalım..burda hava çok güzel serinledi püfür püfür valla :)) ohhhh beeeee...

Hehe ben hepinizin arasındayım :) Ankara, Bursa İstanbul :) Burada da hava serinledi mis gibi oldu keyfim de yerine geldi :) Miniğim ayaklarını kaburgalarımdan çekse daha rahat olacağım da neyse, canı sağolsun :))

kızımı hıçkırık tuttu yaaa yavrum nasıl kıvranıyor hiç sevmedi bu hıçkırığı ne zaman tutsa üzülüyorum haline resmen kurtulmak itiyor kafa atıyor karnıma sinirleniyorrr canım benim ya yerim ben onuuu

Hımm Bursa ne kadar karışık geldi bana ya, IKEA'dan ve Acıbademden başka bir yeri bulamıyorum.. Hamile geceliği falan satan büyük mağaza var mı tavsiye edebileceğin Bursada?

canım alışveriş merkezlerinde var.tercihe bağlı yani.

En Güzel Anneler Klübü, şeker..

zeynop bursa da nerde kalıyosun?

Günübirlik geliyorum canım, hiç kalmadım henüz, Eskişehir Bursa arası 1,5 saat arabayla. Benim doğum orada olabilir bu arada. Gelirsek de eşimin amcası orada uludağda profesör, onun evinde kalırız sanırım. Ama hiç bilmiyorum nerede evi, yeni geçti oraya.

iyi akşamlar kızlar, şöle bi bakayım dedim... heyecan dorukta benim yarın kontrol var, her seferinde heyecanlanıyorum kızımı görcem diye:) doğum başladığını nolurum hiç bilmiiom

iyi akşamlar kızlar, şöle bi bakayım dedim... heyecan dorukta benim yarın kontrol var, her seferinde heyecanlanıyorum kızımı görcem diye:) doğum başladığını nolurum hiç bilmiiom

Keşke şu ultrason cihalarının cepte taşınanı çıksa da yavrularımızı istediğimiz zaman evden izleyebilsek ya...

Keşke şu ultrason cihalarının cepte taşınanı çıksa da yavrularımızı istediğimiz zaman evden izleyebilsek ya...

hehe ahh ahh nerde insanın bu cihazı evine alası bile gelioo yaaa:) hoş bizde 4 boyutlu video görüntülerini izleyip duruoz ama işte yetmioo:))

X