2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bencede yuhhh one öle yaaaaa ben zaten sezeryan olcam duyduklarıma göre sezeryandan sonra fazla kanama olmuyormuş hatta azıcık gelip kesiliyormuşş neden öle koca şeyi koyarlarki yaaaa zaten sıcakkk

Doktorumun en geç 29 Ağustosta alırız demesi üzerine öyle yazdım. 15-29 Ağustos arasında alacakmış. En erken 15'i, 29'dan sonrası da kanama riskimi arttırdığı için daha gecikmeyiz dedi. Yoksa 40 haftam 5 eylülde doluyor :/

kızlar sizi eylül anneleri topicinde görmüştüm :) bende eylül annesi olarak basladım ama benim kızım normal dogum olursa 30 agustos sezeryan olursa 20sinden sonra gelecek. önceden 2 eylül olarak hesaplanmıstı tarih biraz erkene kaydı

herkese selamlarrrr

hastane cantasina bebek icin biberon koymaya gerek var mi acabaa?

canım ben en miniklerinden bi tane koydum 30 ml lik olandan ama kaşık mutlaka koy ve basit bir göğüs pompasıda koy derim 10 tl bişiy ucuzda ne olur ne olmaz ben öle yaptım ememezse pompayla sağıp kaşıkla verin diyolar tecrübeliler bebek biberona alışırsa memeyi almıyormuuş

canım hallisna ya özelden bilgilerini msj at topiğe eklesin seni aramızda 4 gün var senle

nasil bir kasik aldin peki?
ben kasiklara baktim da bebekler icin 4 aydan sonra felan diyor nasil birsey almam lazim acaba:kedi:

:)) Eylül, Ağustos, hepimiz anneyiz olumunekankayizsmile

Ama bir gerçek var ki içimi burkuyor, yavrularımızın doğacağı güne biz ya da doktorun karar vermesi... onun kendini hazır hissettiği zaman gelmesi daha doğruymuş gibi geliyor... ama işte risk almak da macera olur bu yaştan sonra ... Normal doğum yapan bütün annelere HELAL olsun! Hepinize kocaman maşallah!

bende alıyım bari hasta bezi bulunsun zaten pahalı bişiyde değil. ben büyük beden külotla pet koymuştum külot olarak bikini tipi olanları kesinlikle giydirmiyorlarmış ama illa kasık kısmı bol büyük beden afedersiniz kocakarı donu giydiriyolarmış ben onlardan aldım doğumdan sonra anneme transfer edecem

çay kaşığı oluyormuş canım marketlerde satılanlar biraz büyük bende çay kaşığı koydummm zaten 3 kaşıkla doyuyorlar dediler bana

çay kaşığı oluyormuş canım marketlerde satılanlar biraz büyük bende çay kaşığı koydummm zaten 3 kaşıkla doyuyorlar dediler bana

tamam sagolasin ben de koyayim bir tane :)
biberon ve emzigimi kaynatayim

bir de pompamiii :)

yikama utu felan bitti simdi yerlestiriyorum da son eksikleri tespit edeyim dedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…