2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen ayakları sağ trafta biyerlerden çıkmak üzere.

benimkide bugünlerde poposunu kıvırıp duruyo.bi oraya bi buraya.sanki karnım patlıycak.eskiden ayaklarını çok oynatıyodu sıkıştı heralde yavrum kaydirigubbakcemile3 anca poposunu ordan oraya gezdiriyo.ayaklrıyla dizleriylede arada çıkmaya çalışır gibi karnımdan.insanın canıda acıyor yanii.

Son 30 küsür haftalıkken gittiğimizde 4d ultrasonda elleri yüzündeydi beyimizin, doktor salladı itti kaktı hiiiiç oralı olmadı bizimki de, tınadı bile adamı :) Adam da şaşırdı, ya çok derin uyuyor ya da inatçı çok dedi. Zira uyumadığını biliyorum kıpırdıyordu sürekli.. Ben de korkuyorum inatçı olacak diye eyvahedigeldismile

bugün gerçekten çok acıttı. bide hala içerde dönebiliyor ona şaşırıyorum. ayaklar bir gün sağda başka bir gün solda. şaşırıyorum.

valla canımıza okuyacaklar koca gece uyutmuyor yatak alerjisi var kızımın yatıyorum tepiniyor hamur gibi yoğuruyor resmen karnımı kalkıyorum ayağa gıkı çıkmıyor inadına yapıyor işte biliyorum bazen kızıyorum şişşştttt popoya şamar geliyor diye sanki duyuyorda cvp veriyor bide bende alıştım artık gece uyumuyorum sabah eşimi işe geçiriyorum bi yatıyorum 12-13 e kadar uyuyorumm napimmmm

Helal, benimki de hala içerde sağa sola dönebiliyor, dizleri, topukları, poposu her gün başka bir tarafımdan uzuyor. Kameraya da çektim de göbek tüylü utancımdan paylaşamıyorum hiç bi yerde :kedi:

Helal, benimki de hala içerde sağa sola dönebiliyor, dizleri, topukları, poposu her gün başka bir tarafımdan uzuyor. Kameraya da çektim de göbek tüylü utancımdan paylaşamıyorum hiç bi yerde :kedi:

yaaa karnı tüylü bi kendimi sanıyordum ayyy çok mutlu oldum benden biri ni buldummm yanlız değilim benim tüy ne kelime kıl resmen uzun uzun bide yaaaa ayı gibi oldum bu kızan beni mahvetti.ya inan 15 gün önce dr a giderken ağda yaptım bugün yine yaptım bütün kıllarım acayip hızlı büyüyor zaten zor alıyorummmm

Kuzuumm, ben naptım sor bi? henüz ilk haftalardayken tüyler sinir bozmaya başlayınca aldım elime jileti uçurdum hepsini.. sonra sen misin kesen? 3 günde bir uzar oldu. Bi de doktorum demez mi, bu sıralar göbekte tüylenmeler olabilir sakın alma ya da kesme, onlar gebelikten sonra dökülecekler diye.. yılıkdım!

Ama sora boşver dedim, doğumdan sonra giderim lasere hallederim, zira benim genital 2 sene öncesinden beri pırıl laser sayesinde. Geçen gün de annem dayanamadı sir ağda bandıyla aldık, sonra da tüylerin güçlenmesini önleyen bir krem varmıi, annemde çok işe yaradı ağda sonrası onu da sürdüm, her gece sürüyorum, walla şoktayım 1 haftadır uzamanadılar hala :kedi:

EDIT: Kremin adı BIODER

ya kızlar bilgisi olan varmı hastanede sezeryandan sonra hasta bezimi kullanılıyor normal petmi kime desem ayrı bişiy dedi kafam karıştı yaaa

Benimkinin de elleri şakaklarındaydı devamlı ama artık döndüğünden yüzüne hasretiz , kısmetse yakında canlı canlı göreceğiz. İmkanınız varsa kamera ile gidin bu fırsatı kaçırmayın sonra yüzü görülmüyor.

walla arkadaşımada dr demiş dökülcek karnın gerilince kız doğurdu bebiş 2,5 aylık hala dökülmedi bide sezeryan oldu ameliyata girerken jiletle temizlemişler malum dikiş atılacak kılla olmaz bende geçen ay aldırdım ağdayla şimdi doğuma yakın bi daha alcam dr um sir ağdayla alabilirsin dedi bewnde alıyorum

yaaa 8 ay geçti ışık hızıyla şu bir kaç hafta geçmiyor geçmiyor geçmiyorrrrrrrrrrrrrrrr

meleğimi koklamak istiyorum artıkkkkk kızlar doğurdukça ağlayasım geliyorrrrrr

yaaa 8 ay geçti ışık hızıyla şu bir kaç hafta geçmiyor geçmiyor geçmiyorrrrrrrrrrrrrrrr

meleğimi koklamak istiyorum artıkkkkk kızlar doğurdukça ağlayasım geliyorrrrrr

Duygularıma tam anlamıyla tercüman oldun. Sanki herkes doğuracak bir tek ben kalacakmışım gibi geliyor bazen :/
Bi de hastanedeki ped olayı her hastaneye göre değişiyor. Onu doğum yapacağın yere sormalısın, onlar sana getirmen gerekenlerin listesini veriyorlar, en azından söylemeleri lazım.

zeynop kız senle aramızda 1 hafta var ben 1 hafta öndeyim ama listede sen benden öndesin anlamadım bu işten bişi tahmini doğum tarihin sezeryanla doğummu sata göremi benim ticker sata göre gidiyor seninkidde öyle o zaman ilk sayfada sezeryan gününü mü yazdırdın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…