2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hahaha olsun ben anladım okudum onukaydirigubbakcemile3
valla al eline çamaşır suyunu görsün o da yapar yarın akşam yaparsın artık
bu gece olmaz uyumuş diyosun zatenkaydirigubbakcemile3

bakalım ne kadar surcek konusmamamız :)))))))))))))))
kaldırmıycamkı orada yatsın banane

m...z demin yedim.süt ağzıma koyamıyor çok kötü bi anısı var bende kçüklüğümden.ama bi bakiimd
dolaba ne varsa artık...
ya bişey sorucam sormuştum da galiba senin bana o özelden anlattığın olay varya
çorlu devlet hastanesinde mi olmuş kız???

İyi gecelerrr, benim kocişde bugün çok çalıştı , çardağı kurdu tek başına , sonra bahçeyi toparladık çardağın altına koltukları masayı v.s. dizayn yaptık sonra gitti duş aldı tam yemek yiyorduk , supriz arkadaşlar geldi. Şanslılar tam bitmişti herşey yoksa oturacak yer bulamazlardı :)) Çay v.s. sohbet gittiler , kocişde şimdi bahçede kanepeye uzandı uyuyor serin serin.... Ben öğleden sonra uyuduğum için daha uykum yeni yeni gelmeye başlıyor. Benim de biraz karnım kazındı aslında ben de bir süt içeyim iyi fikir...

Ayak bileklerin deli gibi şişti aslında bilek kalmadı resmen bir de ayağımın parmakları uyuşuk uyuşuk üfff 41 numara oldu gibi ayaklarda :)) 2 haftacık kaldı inşallah en kısa sürede eski halimize dönelim...

Ben de pazartesi kontrole gittiğimde görmüştüm, Dr. harvey karp'ın seminerini maslaktaydı katılacaktım ama unuttum gitti, teşekkürler paylaşımın için linki okumaya başlıyacam şimdi.

Tülbent ile falan sarmak lazım herhalde bunalmasın çocuk sıcaktan da ...

Senin gibi bizim dönemimizde doğum yapanların tecrübeleri özellikle çok değerli , tekrar teşekkürler.a.s.

Herkes kaçtı galiba , Ebru da kaçarrr gidip sütümü içip hazırlanayım yatmaya. Bok böceği gibi yatağa ilk sırtüstü yatınca kalıyorum kımıldayamıyorum (bu da fil ayaklı olduğumun yanında diğer hayvana benzetilmem , onlarda öyledir ya ters çevirirsin bacakları oynar oynar kendilerini döndüremezler) allahtan eşim yetişip çeviriyor v.s. Herkese iyi geceler & Allah rahatlık versin kader arkadaşlarımmmmmm

öncelikle günaydın herkese.ben de uyuyamıyorum.gece geç yatıp sabah erkenden gözler açıldı.artık ağırlaşmaktan ne düz yatabiliyorum nede yan.hiç rahat değilim.sabah sabah herkes yatıyor.bir ben ayaktayım.buna da kızıyorum.ayaklarımda şiş.hiç inmiyor.son bir iki gündür tahamülsüzleştim bide.ne kalabalığa ne yalnızlığa gelebiliyorum..yani anlayacağınız derdim sıkıntım büyük.bide dile getirince hep "hamilelikten" demiyolarmı. bunada çıldırıyorum.ben de sinirler gergin zaten.bitek beni rahatlatan salı günü aramıza katılıcak olan bebişim BEHA.

günaydınlar herkese
bugün işyerinde son günüm saya saya gün bitti çok şükür:))
Allah ım hayırlısıyla yavrularımıza da kavuştursun inşallah

günaydın kızlaaaarrr...opuyorumnanaktan
herkes uykusuzluktan ve de şişlerden şikayetçi ben de aynı durumdayım.
heryerim ağrıyorr yatamıyorum..
angel hadi gözünaydın canım.
sevil senin de doğuma çok az kalmış hayırlısıyla al kucağına canım.

günaydın güzel anneler her zamanki gibi uykusuz geçen bir gecenin ardından yeni güne başlıyorum birazdan çıkıp oğlumu görmeye gideceğim bana dua edin kızlarda oğluşum artık gelmeye karar versin öpüyorum hepinizi
bu arada burcucum bu gün işteki son günün herhalde gözün aydın canım benimmm gelince yazarım gelişmeleri :))

günaydınbayanssulusmile
sağol cnm bundan sonra evimde zaman geçirmek fikri beni çok mutlu ediyor
hayırlısı hakkımızdazemuszemus

günaydın canımcım dualarım seninle Allah yardımcın olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz canım
evet canım işteki son günüm evde olma fikri içime huzur verirken nedense bugün ağlayasım var en iyisi kimseyle vedalaşmadanmı gitsem çünkü biliyorum hıçkıra hıçkıra ağlıcam nasılsa ayın 1 inde falan raporumu getircem şimdi yıllık izne ayrılıyorum ama son mesaim off neden böleyiz biz her durumda ağlıcak bişey buluyoruz:kedi:

herkese günaydın.ne kadar çok ortak noktamız var kızlar.uykusuzluk şişlik ağrılar sıkıntı vs.
neyseki güzel bir bebek için bunları çekiyoruz ve artık çok az kaldı inş.

herkese günaydın.ne kadar çok ortak noktamız var kızlar.uykusuzluk şişlik ağrılar sıkıntı vs.
neyseki güzel bir bebek için bunları çekiyoruz ve artık çok az kaldı inş.

günaydın canım
evet çok şükür ki Allah ın izniyle az zamanımız kaldı

evet bakalım ilk normal doğum kimden gelecek çok merak ediyorum:)
ben kahvaltımı yapmaya gidiyorum.görüşürüz.

günaydınn kızlarr
herkesin haftası yakın herkes aynı durumlardan şikayetçi
ben ki uykuya düşkün biriydim geç yatıp erkenden ayağa dikiliyorum şimdi.
hem çok sıcak hem yatış pozisyonu bulamıyorum kendime. yatağa bodoslama girip yüz üstü yatabilmeyi özledim yaaw.. bebişlerimiz hayırlısıyla bi doğsalar -dicem- ama ozaman da uyuyamıycak olmak düşlerimizi erteliyor

bugün doğumu olan yada doğum tarihi belli olacak olan var mı? geçmişi takip edemedim de bi süredir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…