2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınn kızlarr
herkesin haftası yakın herkes aynı durumlardan şikayetçi :emir_bebek:
ben ki uykuya düşkün biriydim geç yatıp erkenden ayağa dikiliyorum şimdi.
hem çok sıcak hem yatış pozisyonu bulamıyorum kendime. yatağa bodoslama girip yüz üstü yatabilmeyi özledim yaaw.. bebişlerimiz hayırlısıyla bi doğsalar -dicem- ama ozaman da uyuyamıycak olmak düşlerimizi erteliyor :KK1:

bugün doğumu olan yada doğum tarihi belli olacak olan var mı? geçmişi takip edemedim de bi süredir.

günaydın canım
evet benimde en çok özlediğim şey yüzüstü uyumak o zaman deliksiz uyuyodum şimdi ise uykularım bölük pörçük:) neyse artık 2 aya kadar o şekilde yatarız inşallah:))

ayy evet çok sıcak nefes alınmıyo...akannehir
ben de kahvaltı hazırlayayım yavaştan kızım da uyanmadı daha!

yakında ördek gibi sudan çıkmıcam kaydirigubbakcemile3
oturduğum yerde eriyorum sanki doğru banyoya cıp cıp suya
bugün yalnızım evde uzun bi süreden sonra tek başına kahvaltı yapmak ne zor geliyor :KK43:
misafir gelin bana birlikte yiyelim opuyorumnanaktan

günaydınnnnn güzel annelerrrzemuszemus

hepimiz aynı şeyleri yaşayıyoruzz. kimse beni anlamıyor gibi geliyor sizden başka. birine bişey söylüyorumm geçecek geçeceek diyorlarr. bende biliyorummmm geçeceğinii diye bağırmakk geliyoo içimdenn. ya da yürümekde zorlanıyorum diyorum birine eğerr yaşını başını almış biriysee ''ooo benim bir kucağımda çocukk karnım burnumda geziyordum ''diyorrrr. içimden bağrıyorumm senin zamanında bu kadar pis hava varmıydıı şimdiki gibi bol hormonmu yiyiyordunnn,bizim kadar bilinçlimiydinn birde demiyorlarmıı 5kg doğurdumm ya kardeşim ç.ok kilolu çocuk aslında sağlıklı değil demekki hamilelik şekerin varmışş . ayy neysee sinirlendimm bak yineeee:eek:klava:

günaydın güzel anneler her zamanki gibi uykusuz geçen bir gecenin ardından yeni güne başlıyorum birazdan çıkıp oğlumu görmeye gideceğim bana dua edin kızlarda oğluşum artık gelmeye karar versin öpüyorum hepinizi
bu arada burcucum bu gün işteki son günün herhalde gözün aydın canım benimmm gelince yazarım gelişmeleri :))

hadi bakalım inşallah parmak muayenesiiiii veee sonra daaa MERT BEBİİİİİİŞdelikafadulden

evet bakalım ilk normal doğum kimden gelecek çok merak ediyorum:)
ben kahvaltımı yapmaya gidiyorum.görüşürüz.

Benden gelmeyeceği kesin sanırım misss gibi bir gece geçirdim.az delikli bir uyku
diyebilirim.Benim yavruya da ne oluyorsa ben uyanıınca uyanıyor bugünlerde.ya da bana
az bişey torpil geçiyor mmmmm gelince bak neler yapıcam sana şimdilik uyu bakalım
diyorkafamçokkarıştı

Günaydın annecikler ben geldim...

günaydın canım nasılsın

hepimiz aynı şeyleri yaşayıyoruzz. kimse beni anlamıyor gibi geliyor sizden başka. birine bişey söylüyorumm geçecek geçeceek diyorlarr. bende biliyorummmm geçeceğinii diye bağırmakk geliyoo içimdenn. ya da yürümekde zorlanıyorum diyorum birine eğerr yaşını başını almış biriysee ''ooo benim bir kucağımda çocukk karnım burnumda geziyordum ''diyorrrr. içimden bağrıyorumm senin zamanında bu kadar pis hava varmıydıı şimdiki gibi bol hormonmu yiyiyordunnn,bizim kadar bilinçlimiydinn birde demiyorlarmıı 5kg doğurdumm ya kardeşim ç.ok kilolu çocuk aslında sağlıklı değil demekki hamilelik şekerin varmışş . ayy neysee sinirlendimm bak yineeee:eek:klava:

günaydın canım zemuszemus
dediklerine sonuna kadar katılıyorum alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Benden gelmeyeceği kesin sanırım misss gibi bir gece geçirdim.az delikli bir uyku
diyebilirim.Benim yavruya da ne oluyorsa ben uyanıınca uyanıyor bugünlerde.ya da bana
az bişey torpil geçiyor mmmmm gelince bak neler yapıcam sana şimdilik uyu bakalım
diyorkafamçokkarıştı

kız nerden bildin senden gelmeyeceğini hiç belli olmaz :umursamaz:

aslında moralim çok bozuk kızlar mafoldumben
sabahın köründe kocamla tartıştık.aslında tartışmadıkda kızdım ona küstüm işteeee :sinifsinif:

Günaydın canım hoşgeldinn.ya bana ne olduysa 2 gecedir rahat uyuyorum.hatta bu
gece pek bir rahattım.klima da var ama daha önce de vardı valla iyi uyumuşum...
ya bu millet herşeyi en iyi kendileri biliyor zannediyor.1 tane doğuruyorlar tamam sanki
herşeyi öğrenmiş oluyorlar.sadece yaşamakla öğrenilmiyor ki allah allaaah..biz neler
duyduk neler paylaştık burada valla kim nederse desin ben benden daha bilgili insan
göremiyorum gebelik konusunda çevremde.ki burada hepimiz öyleyiz bize akıl veriyorlar
haliyle biz de çıldırıyoruz yani...
ya akşamda eşimin halası gelmiş diyo ki....kızı burada bi hastanede dr.a gitmiş 2
doğumunda da en son 8 yıl önce doğum yapmış.Mustafa Bey var taam adam alah için
iyi güzel bi dr.ben de gittim 20 dk.dan fazla bakıyor hastasına ama halamın dediği.
Mustafa bey ona gelen bütün bebeklerin kilosunu gramına kadar biliyor.Bir de hangi tarihhi
verirse o tarihte doğuyor bebekler.çok bilgili adam çoook diyor.yavv allahım ne kadar
cahillik hangi tarihi verecek adam sat a göre çıkan doğum tarihini veriyor.Bir de adamın
elinin altında ne teknoloji varsa ona göre ölçüyor da gramını söylüyor.Yok adam mucize
adamı sihirbaz sanki yere göğe sığdıramıyor.heryerde anlatıyolar bi de kızı da valla ben
onu bunu bimem mustafa bey herşeyi biliyo.yani bana demek istiyo ki senin dr.bişeyden
anlamıyo bak haala doğurmadın demek istiyo allahım yaa hem kaçkere anlattım.d.tarihi ve
kilo olayını anlamıyolar ki cahilik değil de ne bu şimdi...

günaydın canım nasılsın

günaydın canım zemuszemus
dediklerine sonuna kadar katılıyorum alkisalkisalkis alkisalkisalkis

günaydınnnn ayy son gününnn:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

sabahın köründe kocamla tartıştık.aslında tartışmadıkda kızdım ona küstüm işteeee :sinifsinif:

niyeee cnmmm

geçmiş olsun canım takma kafana olur böyle şeyler. bu zamanlarda daha hassas oluyoruz. eşin de istemeden seni incitmiş olabilir. biz onlardan daha anlayışlı olmalarını bekliyoruz olmadıkları zamanda gönül koyuyoruz. hayırdır neden kızdırdı seni kocişin :teselli:

meryem noluyo bu aralar kız herkese ben de küsüp küsüp duruyorum
saçma sapan ama işte.mesela geçen akşam 40 dk.pc de niç gözünü
ayırmadan oturdu ona kızdım.daha oturucak mısın diye..o da bana kızdı.
gerçi bişey satın aldı netten ama oturuyo yani bi de işten geliyo aşağıya
iniyoruz ya biz yemek yemeye yemeğini çabuk çabuk yiyip kalkıp gidiyo
ya kardeşinin odasına ya tv li odaya ben de diyorum gün boyunca hiç
özlememişsin oturssana işte yanımda.ama bizim en buyuk sorunumuz
beni duymaması dikkatini başka bişeye verip beni duymaması kaç oldu
yazıyorm buraya ama tv karşısındaysa pc başındaysa telefonla ilgili
biş yapıosa asla ama asla k...mı yırtsam duymuyor en sonunda da
küsüşüyoruz işte bizim sorunlar bukadarcık çok şükür ama küsmeye yetiyor..
siz niye tartıştınız???

Günaydınlarrr, Biz de 8'de uyandık 2 kere tuvalet ziyareti yaptım ve nispeten uyuyabildim. Bahçeye kurduğumuz çardak super oldu, kahvaltımızı orda yaptık şimdi gazete keyfine geçiceğiz.

Ayaklarım bu saatte şiş ayak parmaklarım oynatamıyorum , bir de bileklerimin etleri açılmasından korkuyorum o kadar şiş ki boğumları lastikle sıkmış gibi acıyor hareket ettiremiyorum , allah korusun dizden aşağısı kangren gibi...

Angel hadi gözün aydın bugün son iş günün, evden de uğramayı ihmal etme arkadaşım.

Hepinize çok güzel ve su gibi bir gün diliyorum.

Günaydın canım hoşgeldinn.ya bana ne olduysa 2 gecedir rahat uyuyorum.hatta bu
gece pek bir rahattım.klima da var ama daha önce de vardı valla iyi uyumuşum...
ya bu millet herşeyi en iyi kendileri biliyor zannediyor.1 tane doğuruyorlar tamam sanki
herşeyi öğrenmiş oluyorlar.sadece yaşamakla öğrenilmiyor ki allah allaaah..biz neler
duyduk neler paylaştık burada valla kim nederse desin ben benden daha bilgili insan
göremiyorum gebelik konusunda çevremde.ki burada hepimiz öyleyiz bize akıl veriyorlar
haliyle biz de çıldırıyoruz yani...
ya akşamda eşimin halası gelmiş diyo ki....kızı burada bi hastanede dr.a gitmiş 2
doğumunda da en son 8 yıl önce doğum yapmış.Mustafa Bey var taam adam alah için
iyi güzel bi dr.ben de gittim 20 dk.dan fazla bakıyor hastasına ama halamın dediği.
Mustafa bey ona gelen bütün bebeklerin kilosunu gramına kadar biliyor.Bir de hangi tarihhi
verirse o tarihte doğuyor bebekler.çok bilgili adam çoook diyor.yavv allahım ne kadar
cahillik hangi tarihi verecek adam sat a göre çıkan doğum tarihini veriyor.Bir de adamın
elinin altında ne teknoloji varsa ona göre ölçüyor da gramını söylüyor.Yok adam mucize
adamı sihirbaz sanki yere göğe sığdıramıyor.heryerde anlatıyolar bi de kızı da valla ben
onu bunu bimem mustafa bey herşeyi biliyo.yani bana demek istiyo ki senin dr.bişeyden
anlamıyo bak haala doğurmadın demek istiyo allahım yaa hem kaçkere anlattım.d.tarihi ve
kilo olayını anlamıyolar ki cahilik değil de ne bu şimdi...
çisemcimmmm bende klima açık uyuyorummm zavallı eşimmm battaniyelere sarılıp uyuyorrr arada diorkii çok üşüdüm biraz kapatırmısın:kedi:

ay vallaa herşeyyi çok biliyor herkessss deli oluyorummmm. devir hangi devir yaaaaa . benim doktorum bana diyorkiii çok bilinçli bir gebesinnn. okuyorumm ondann. ama insnalar kualaktan dolmaaa kilolu kadının çocuğuu küçükkk olurrr. ya ne alakaaaaa boshayallersmile.aaa 9 ay olduuu muuuu karnın hiç yokkk. offf ne çok şişmişsinnnn.
yani anlıcağınn derdim yetmiyor birde bunları çekiyoruz

ya aslında alınganlığımın arttığı doğruda ne bilim.onlarda bizimle ilgilensin ozaman şımartsın biraz.hamilelik sadece niye kadını ilgilendiriyo.hem niye süsleniyo :kızgın:

ya bana batıyo sanki her hareketi.bu aralar çok süslenmeye başladı eyvahedigeldismile
bende sölendim biraz kapattım kapıyı suratına.vurdu vurdu açmadım gitti sonra.

ayy canım benim yaaa.
kıskandın mı sen kocişiniaklinialirimsmile

X