2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

maalesef yok canımm. arkadaşlarım var ama herkes çalışıyorr akşam gelirlerr oda olmuyoo ama hazırlamaya başlıcam bugün çantamı en azından koyacaklarımı belirlemem lazımm. şimdi liste yapıcamm. Allah yardımcımız olsun valla. doktorum normal olduğunu doğumdan sonra geçeceğini söylüyor. bende ctesi ntsye giricem perşembe de dr dayım inş. doğum tarihimiz belirlenecek . zaman su gibi geçsee oğluşum kucağımda olsaaa. herkess ay ne çabukk geçti diyooo gelin birde bize sorunnn

hakkaten ya, davulun sesi uzaktan hoş gelir misali... yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, kızlar ben de yeniyim burda... keşke en başından beri sizlerle tanışmış olsaydım.... umarım bundan sonra da devam eder paylaşımlarımız... iyi ki varsınız, herkesin her şey gönlünce olsun...

Sağolun kızlar teşekkür ederimŞeniz
evet ebrucum kanamam devam ediyor ama kanama dediğim
kahverengi(afedersiniz)sümüksü akıntı. rengi daha bi açıldı şimdi.
günlük pedide bıraktım peçete kullanıyorum ped zararlıymışş ya
ondan.o doğal lavman olayıda çok ilginçmiş.ama geçen akşamki
acildeki kadın dr.da söyledi doğumu tetikleyen şeyler arasında ishal
ve istifrada olabiliyormuş.yani bu şekilde de doğumun başladığından
şüphelenebiliriz.babannem diyordu ama kimisinin kusmasıyla ishaliyle
doğumu başlar falan diyordu.ama benim haala başlamadı:))

Ama idrar yolu enfeksiyonu bağırsak enfeksiyonumdan daha baskın
çıktı geçen gün doktoruma gösterdim tahlil sonucumu daha o zaman
bana antibiyotik yazsaydı olay bukadar büyümezdi.inşallah yavruma
bir zararı yoktur..
pisicik antibiyotik kullanıyorum sabah akşam 1 er tane.3.yü aldım demin.
cırcırının bitmesine sevindim benim okadar sürmedi 2 güncük sürdü ama
bitirdi beni bir de istifra olayı içimde birşeycik kalmadı...
Bu arada didemi sordum kızlar yaa.doğurdumu naptı girdi mi dün falan??
bugn girmedi heralde???

İlaçlarını alırsın, birşeyciğin kalmaz kuşum. Benim daha dün bitti diyemiyorum biraz koyulaştı, hafifledi yani. Ne çektim 8 gün hey Allah'ım yaw sempatiksalakcinni . Didemden benim de haberim yok, ara istersen teli vardı sende.

Biz de bugün evdeyiz , geçen gün çardak aldık onu teslim edecekler. Geçen sene bir tane dandik almıştık son baharda parçalandı uçuyordu attım kendimi üstüne çimlerde yuvarlandık az daha paraşüt gibi uçuyordum :)) bu daha sağlama benziyor bakalım onu kuracağız annemler falan gelince otururlar altında evde daralırlarsa... Çok sıcak ter içindeyim delirecem yağsa da bu sıkıntı bitse artık....

hakkaten ya, davulun sesi uzaktan hoş gelir misali... yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, kızlar ben de yeniyim burda... keşke en başından beri sizlerle tanışmış olsaydım.... umarım bundan sonra da devam eder paylaşımlarımız... iyi ki varsınız, herkesin her şey gönlünce olsun...

sağol canım .inş hep böyle oluruzzzz.

çisemm gelmedi didemm

Biz de bugün evdeyiz , geçen gün çardak aldık onu teslim edecekler. Geçen sene bir tane dandik almıştık son baharda parçalandı uçuyordu attım kendimi üstüne çimlerde yuvarlandık az daha paraşüt gibi uçuyordum :)) bu daha sağlama benziyor bakalım onu kuracağız annemler falan gelince otururlar altında evde daralırlarsa... Çok sıcak ter içindeyim delirecem yağsa da bu sıkıntı bitse artık....

Güle güle kullan cicim. Bir daha uçmazsın inşallah =)) Hani uçmak birşey değil de asıl mesele konmakta. Ben de bir kere uçmuştum ama konamayı bilmediğim için kolum kırılmıştı kaydirigubbakcemile3

çisem antibiyotikten korkma bende kullanmıştım sonuçta enfeksiyon daha tehlikeli

yok canım korkmuyorum antibiyotikten bir an önce bitsin de
iyileşeğim diye bakıyorum.gebelikte kullanılan bir ilaç bu bir de
bebiş te buyudu zaten bişey olmaz diye düşünüyorum..
bu arada sen de çok fazla sinirleniyorsun kocana ben olsam
hayatta okadar sinir etmem kendimi.kapatırım telimi.ne işim var
bu sıcakta tanımadığım insanla denizde..bu halinle bir de.hayatta
gitmem ben olsam.ya da yalnız sa kadıncağızı çağır oturmaya gelsin
bi çay demleyin tanışın oturun.kötüyüm de yaa allah allaaaah..

çisem antibiyotikten korkma bende kullanmıştım sonuçta enfeksiyon daha tehlikeli

kızlar bizim bi tanıdığın kızı 2 aylık, idrar yollarında enfeksiyonu nedeni ile fakültede yatıyor şimdi 10 gün kalacaklarmış... nedir bu idrar yolları enfeksiyonu küçücük bebek de bile ya...

çisemcim sen de ihmal etme antibiyotiğini benim de bu aralar kokulu akıntım başladı, cumartesi kontrolde ne dicek bakalım...

Temizliğe kaptırmışlardır belki :)) Umarım herşey yolundadır....

aman alahım yok artık o kadar kadın geliyordu evine e annesi de
yardım ediyordu kadına evi temizdir yani bilmesem evini temzizleye
temizleye bitiremedi ne kadar da pismiş diyeceğim yanii.en iyisi 1 mesaj
atayım ben bakiiim arkasından dedikodu yapacağıma gelsin de konuşalımkaydirigubbakcemile3

selam annecikler ben geldim..
çok şükür bugün biraz daha iyiyim gece de iyi uyudum sayılır.uyandım ara ara
ama uyudum yine de..nasıl birşeydir bu yaa dün bütün gün uyudum.gece uyudum
bu sabah zor kalktım haala uykum var.sancılarım haala oluyor akıntım da devam
ediyor aklım almıyor bu işi valla doğuma daha var herhalde...
İdrar yolu enfeksiyonumda vardı benim geçen sağ.ocağı tahlillerimde çıkmıştı bugün
o biraz rahatsız ediyor sabah beri vc ye giriyorum tuvaletim yok ama oram acayip
yanıyor sırf bu acı dinsin diye bile sabah beri deli gibi su iççiyorum.antibiyotiğimi
de aldım.İnşallah iyileşmeden doğurmam ishalim kesildi bu arada ona bağlı ağrılarım
da hafifledi.Sancılarım oluyor ara ara işte benden böyle...sizler napıorsunuz?
didem nerelerde yaa hiç girmiyor mu geçmişin tamamını okuyamadım tabiii.
şimdi canım pisimm(wildcat çiğdem) mesaj atmış bana özelden.ama didoştan bir haber yok???
niyeyse???

selam canım
biraz daha iyisin maşallah hergün daha iyi olursun inşallah:emir_bebek:

ben yanıyorum şu an deli gibi ter döküyorum saçlarım pantolonum bildiğin su içinde
1,5 günüm kaldı ayy Allah ım bi bitse bi gelse hafta sonukaydirigubbakcemile2

sanada günaydın :)

opuyorumnanaktan

ağzın bal yesin canım:) bencede de işte bazen gerçeklerle yüzleşmekten kaçıyorum galiba :KK43: benim eşim de tutturmuş iş arkadaşlarını yemeğe çağıracakmış, hay hay çok severim ben de isterim ama bu halimle değil... ben kendimize zar zor yemek yapıom, bu sıcakta bi de tam teferruatlı menü hazırla oldu canım :))

BU AKSAM BENİM DE MİSAFİRLERİM GELİCEK AMA BENİMKİLER CAYA GELİCEK :)BİRAZ DAHA ANLAYIŞLI SANIRIM

bir zararı yoktur..
bugn girmedi heralde???

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİMDE İSRAR YOLU PROBLEMİM VAR MECBUREN İLAÇ İCİYORUZ AMA ÖTEKİ TÜRLÜ DAYANILMIYO BENİM ERKEN DOĞUMUMU DA İSRAR YOLU ENFEKSİYONU TETİKLEMİŞTİ ONUN İÇİN BİRAZ DİKKAT ETMEK LAZIM GERÇİ ARTIK DOGURSAKTA NORMAL ZAMANDAYIZ ERKEN DOĞUM OLAYINI ATLATTIK COK ŞÜKÜR BİZDEN KİMSEDE ERKEN DOĞURMADI :))

(Alıntıdır efendim) [/I][/B][/COLOR]

DELİ ŞEY :)) YERİM SENİ

off kavga ettik çok fena ya allahım cidden sinir oldum ne kadar keyifliydim uyandığımda rezil etti resmen gidicem ama denize girmiyicem akşamda biliyorum ben ona yapıcağımı sinir etti beni sinirrrr sanki çocuk bakıcısıyım ben ya kadın tatile gelmiş yanlızmış bana ne

CANIM BENİM COK HAKLISIN DİCEK SÖZ BULAMIYORUM GİTMESEN OLMAZ GİTSEN HİÇ OLMAZ

HADİ BEBİŞNLE BERABER GÜLE GÜLE KULANIN İNŞ. UZUN SENELER :)

sağol canım .inş hep böyle oluruzzzz.

çisemm gelmedi didemm

HEP BÖYLE OLUCAZ İNŞ. MAŞALLAHI YOK GİDEN VARSA YA HEMEN GİTSEİN YADA İLELEBET BURDA ONA GÖRE ÖLMEK VAR DÖNMEK YOK (NE COK GAZA GELMİŞİM YAV):enbuyukkk::enbuyukkk:

kızlar kendinize ii bakın ben kalkıyorum, biraz evi toplayayaım nasıl dağıtıyoruz ben anlamadım daha çocuk yokken :))

görüşmek üzere kaçtım ben...

:sm_cool:
BU AKSAM BENİM DE MİSAFİRLERİM GELİCEK AMA BENİMKİLER CAYA GELİCEK :)BİRAZ DAHA ANLAYIŞLI SANIRIM

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİMDE İSRAR YOLU PROBLEMİM VAR MECBUREN İLAÇ İCİYORUZ AMA ÖTEKİ TÜRLÜ DAYANILMIYO BENİM ERKEN DOĞUMUMU DA İSRAR YOLU ENFEKSİYONU TETİKLEMİŞTİ ONUN İÇİN BİRAZ DİKKAT ETMEK LAZIM GERÇİ ARTIK DOGURSAKTA NORMAL ZAMANDAYIZ ERKEN DOĞUM OLAYINI ATLATTIK COK ŞÜKÜR BİZDEN KİMSEDE ERKEN DOĞURMADI :))

DELİ ŞEY :)) YERİM SENİ

CANIM BENİM COK HAKLISIN DİCEK SÖZ BULAMIYORUM GİTMESEN OLMAZ GİTSEN HİÇ OLMAZ

HADİ BEBİŞNLE BERABER GÜLE GÜLE KULANIN İNŞ. UZUN SENELER :)

HEP BÖYLE OLUCAZ İNŞ. MAŞALLAHI YOK GİDEN VARSA YA HEMEN GİTSEİN YADA İLELEBET BURDA ONA GÖRE ÖLMEK VAR DÖNMEK YOK (NE COK GAZA GELMİŞİM YAV):enbuyukkk::enbuyukkk:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ohaoldumsmileohaoldumsmile
bizim de arkada bahçe var en alt kattan giriliyor.k.vaidemler alt kata taşınacaklar.
o zaman bahçede düzenleme yapılacak.çardak falan ooohh miss gibi.çok hevesleniorm
ben böyle çardağa salıncağa filan...

kızlar kendinize ii bakın ben kalkıyorum, biraz evi toplayayaım nasıl dağıtıyoruz ben anlamadım daha çocuk yokken :))

görüşmek üzere kaçtım ben...

Walla bende anlamıyorum iki kişiyiz vede yokuz zırt diye kirlenip dağılıyo hadi kendine iyi bak :)tabiki bebişe de

ahh valla sinir krizi geçiricem şimdi dünden söz vermiş bana sormadan şimdide rezil olucam diye bana patlıyor netten konuşuyoruz kapattı gitti kincidir bide benim ki 1 sene unutmaz mecbur gidicem ama kararlıyım denize girmiyicem bugünüm rezil oldu sıcakta düşüp bayılmazsam oralarda iyidir tansiyon sorunum var zaten sanki bilmiyor

Fundacım haklısın idrar yolu enfeksiyonu doğumu tetikliyormuşş.
ama benim herşey tetikliyor baksana 4 kere çatı muayenesine girdim.
hem idrar yolu enf.hem bağırsak enfeksiyonu hem de sancılarım var
ve BEN HAALA DOĞURMADIMMdelikafadulden çok ilginçç demiikaydirigubbakcemile3

bir zararı yoktur..
bugn girmedi heralde???
evet canım gecen hafta ben oyle sureklı kustum eger bı sonrakı gune sarksaydı yanı bıdaha kusarsan hemen benı rara dedı doktorum bıde kasınıyordumya cığerlerden gelseydı kasıntısı acıl alıcaktım doğuma dedi :))) ama gectı cok sukur kasıntı arada oluyor hele aksam kalkıp 3 kere krem surdum :KK43:((((

X