2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aslında küçük değil 3101gr. 50cm. Ama iki haftadır böyle zaten. Dr. çarşamba tekrar görüşelim o zaman karar verelim dedi. Canım sıkılmadı desem yalan olur.
canım maş. bebişine hiç takma kafanı gayet iyi kilosu. ne zman onun için iyi olacaksa o zman gelir inş

ÇİŞEM bencede doruk beklemez artıkkk ee o kadar haretliydi belliydi sana süpriz yapacağı:)) hayırlısı olsun canımm

ay ütü yaptımm ama bittimm o kadar ter nerden geliyor anlamıyorummm.:1rolleyes: bu haftam ütüyle geçecek oğlumun son ütüleri kaldıı bride uyku setlerini yıkadımmı tamamdır. yavaştan çantaya yerleştirmeye başlıcam artıkkk. yavaşımı kaldı artık bilmiyorum ama.:CüvCüv:

renkleri çok güzel canım öyle güzel sadece chicoda var hastanede fotoraf çekilecek görmeye gelenlerde olur chicodanmı alsam yoksa çokmu 4 badiye 40 lira kızlar

Canım maddi durumun müsaitse al bence ama kendinide çok zorlama bebekler çabucuk büyür.Yani sık sık deyişiceksin bedenleri.Ben de 7li sete 60 lira verdim.3lüsü de 36 iraydı.Sonra annem bu kadar pahalı alma az giyinicekler bunu dedi.

renkleri çok güzel canım öyle güzel sadece chicoda var hastanede fotoraf çekilecek görmeye gelenlerde olur chicodanmı alsam yoksa çokmu 4 badiye 40 lira kızlar

biraz çok gibi ama kaliteylede alakalı. marksandspencerda da var çok güzel 7li 5li setlerr

saol canım

cnm bol bol dinlen.bebeğin kilosu çokta önemli deil.doğunca hemen alıyolar zaten.benimde geçen gün ağrım vardı dr alttan baktı 1 cm açılmam varmış.belki erken de gelebilir sen hazırlıklı ol dedi.4 gündür bişi yok.zaten doğsada korkma herşeyi gelişti kilosu ii dedi.10 gün sonra gel dedi bana.önemli bişi olsa daha erken çağırırdı.zaten artık ayımızdayız yavaş y<avaş açılsın demi

biraz çok gibi ama kaliteylede alakalı. Marksandspencerda da var çok güzel 7li 5li setlerr

büyük şehirlerde olanak çeşit fazla burası tatil beldesi venice birde chico var başka mağazada yok kendimize bile zor buluyoruz kıyafet

evett canım ya.çok merak ediyorum benimkiler kime benziycek..oğluşumun burnu büyükmüş babaya çekmiş doktor söyledii..)))

ben açık kumralım canım eşim esmer ben eşime benzesin istiyorum inşallah öyle olur

herkese selam arkadaşlar.bende 38 haftalık ağustos anne adayıyım.sat a göre 5 ağustos görünüyor.doğum yaklaştıkça sıcaklarla beraber iyiden iyiye zorlaşmaya başladı.yarın kontrolümüz var.sanırım çatı muaynesi yapar.yaptıran arkadaşlar varsa acı durumu nedir acaba?gerçi ben hamileliğimden önce bi kaç kere smeer testi yaptırmıştım pekde acımamıştı.buda böyle olur inşallah.benimde defne arkadaşımız gibi doktorum izine ayrılıyor tam doğum zamanı.o kadar alıştıktan sonra zor olacak benim için.son zamanlarda vakit geçmiyor benim gibi yakın zamanda bebeğini kucağına almayı bekleyen hamişlerle vakit geçirmek bana çok iyi gelecek.hepimize hayırlı sağlıklı kolay doğumlar olsun inşallah.

ciddi misin canım yaa......ay çok sevindim....hani doktorlarımız hep iyi beslenin diyorlar ya...o nedenle ben de yeteri kadar beslenemediğimi düşünüp üzülüyordum.....rahatladım canım...sağol....:1hug:

canım elbette beslenmek çok önemli ama benim doktorum şunu söylüyor bebek kilo alacksa alıyor zaten,topikte de dikkat etmişsindir çok iyi beslenip dikkat eden bi sürü anne var ama bebişleri zayıf olabiliyor,yada tam tersi..gerçekten en önemlisi sağlıklı olmları.ha tabii sütünü ihmal etme,madem yemek yiyemiyorsun nmuz tüket bol bol..hem bak normal doğum düşünüyorsan kuzunun biraz zayıf olması doğumu kolaylaştırrı.doğduğundada açığı hemen kapatır annesi

selam h. geldin. çok yaklaşmışsınn doğumaaa hayırlıı olsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…