2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım et çok önemli en önemlisi kırmızı et ben sütü hiç sevmem ama bebek için içtim et yemek zorundasın hemde yiyebildiğin kadar ye

merhaba canım

canımcım geçmiş olsun
inşallah en hayırlı zaman gelir minik oğlun

merhaba canım
bende de durum aynı hep meyve yiyesim var ekmek yemek falan yesemde zorla yani akannehir

selamlar başkanım
kolay gelsin sana
taşınmak çok zor iş ben neler çektim valla ama iyi oluyor değişiklik
sende bi an önce gel yoksa hepimiz doğuruveririz arka arkayakaydirigubbakcemile3

merhaba melek anne nasılsın:kedi:
gördüğüm kadarıyla herşey yolunda maşallah canım
doğumdan bende çok korkmaya başladım böle değildim aslında yeni başladı bu korkaklık hayırlısı hakkımızda
seninde meleğin en güzel zamanda gelir inşallah canımopuyorumnanaktan

kızlar benım şu siğil meselesine canım cok sıkkın kusura bakmayın hiçbirinize bişey yazamıyorum.aklım onda çünkü.okuyup cıkıyorum..Allah korusun sanki kendimi kanser olmuş gibi hissediyorum..eyvahedigeldismile

merhaba melek anne nasılsın:kedi:
gördüğüm kadarıyla herşey yolunda maşallah canım
doğumdan bende çok korkmaya başladım böle değildim aslında yeni başladı bu korkaklık hayırlısı hakkımızda
seninde meleğin en güzel zamanda gelir inşallah canımopuyorumnanaktan
[/QUOTE]

saol canım herşey yolunda çok şükür ama işte son geldikçe korkularım çok arttı.dua ediyorum ama yinede sanki normal doğum yapmak çok zor gibi geliyor

e herşey younda iken sezaryanda olunmaz ki göz göre göre

ne diyeyim hayırlısı hepimiz için

saol canım herşey yolunda çok şükür ama işte son geldikçe korkularım çok arttı.dua ediyorum ama yinede sanki normal doğum yapmak çok zor gibi geliyor

e herşey younda iken sezaryanda olunmaz ki göz göre göre

ne diyeyim hayırlısı hepimiz için[/QUOTE]

evet canım benim okuduğum yazılarda normal doğum bebek için sezeryanda anne için zor artık hayırlısı hakkımızda dua edicez bol bol Allah ım cesaret vericek kurtulcaz inşallah
ben ameliyat oldum geçen sene ameliyat gecesine kladar hep ağladım hüngür hüngür ama bi görsen hastanede bile ağlıyodum annemleri aşağıda bırakınca:kedi: ama sonra sabah oldu 7 de ameliyata hazırlanın dediler işte önlük falan giyiyoruz sonra ameliyathane kapısında bana bi cesaret geldi indim o kadar bekledim masaya alındım bi sürü işlem yapıldı bende tık yok inceledim etrafı sonra uyudum uyandım odadayım
doğumdada uyumak istiyorum uyanıyım bebeğim yanımda olsun :)

evet canım benim okuduğum yazılarda normal doğum bebek için sezeryanda anne için zor artık hayırlısı hakkımızda dua edicez bol bol Allah ım cesaret vericek kurtulcaz inşallah
ben ameliyat oldum geçen sene ameliyat gecesine kladar hep ağladım hüngür hüngür ama bi görsen hastanede bile ağlıyodum annemleri aşağıda bırakınca:kedi: ama sonra sabah oldu 7 de ameliyata hazırlanın dediler işte önlük falan giyiyoruz sonra ameliyathane kapısında bana bi cesaret geldi indim o kadar bekledim masaya alındım bi sürü işlem yapıldı bende tık yok inceledim etrafı sonra uyudum uyandım odadayım
doğumdada uyumak istiyorum uyanıyım bebeğim yanımda olsun :)
[/QUOTE]

dua etmesine ediyorum ama şu sıcakta insanı olumsuz etkilyor.ben mesala hamileliğim boyunca namaz kılmayı bırakmadım oturarak ta olsa kılmaya çalıştım ama şimdi üstüme birşey giymek kapanmak o kadar zor geliyor ki anlatamam

işte bende sancı çekmesem uyusam uyansam alsam diyorum ama ne yazıkki bu imkansız gözüküyor :)

annem diyor kıymetini bilmen için evlat sevgisi için normal doğurman lazım:)
diyorum o da benim kıymetimi bilecek mi:)))

bende evlendiğimde olmuştu yaktırdım geçti maşallah simdi yok o biraz zorlanmadan oluyormuu

dua etmesine ediyorum ama şu sıcakta insanı olumsuz etkilyor.ben mesala hamileliğim boyunca namaz kılmayı bırakmadım oturarak ta olsa kılmaya çalıştım ama şimdi üstüme birşey giymek kapanmak o kadar zor geliyor ki anlatamam

işte bende sancı çekmesem uyusam uyansam alsam diyorum ama ne yazıkki bu imkansız gözüküyor :)

diyorum o da benim kıymetimi bilecek mi:)))[/QUOTE]

biz annelerimizin kıymetini yeterince biliyormuyuz ??? ki onlarda bizim kıymetimizi bilsinler

diyorum o da benim kıymetimi bilecek mi:)))[/QUOTE]

hayırlısı canım hakkımızda inşallah herşey güzel olur
sonunda ne hayırlıysa o olsun inşallah

[
biz annelerimizin kıymetini yeterince biliyormuyuz ??? ki onlarda bizim kıymetimizi bilsinler[/QUOTE]

oda doğru tabi ,elimden geldiğince dikkat ediyorum tabi ama asla onlar gibi olamaz

biz annelerimizin kıymetini yeterince biliyormuyuz ??? ki onlarda bizim kıymetimizi bilsinler[/QUOTE]

doğanın kanunu bu canım anneler büyük çoğunluğu fedakardır çocuklar istemedende olsa kırabilir ben yok normal doğum yok sezeryan inanmıyorum normal doğum olunca yüceliyormuyuz hiç ilgisi yok bence 9 ay karnımızda taşıdık ne streslerle başkası taşımadı

abartma güzelim ya geçer allahın izni ile

6 adet uzun kollu badi
4adet yarım kollu badi
5adet kısa kollu badi
6yeni 2 eski eldiven
5yeni şapka
7adet çorap
2adet ayaksız pijama altı
2adet ayaklı pijama altı
3adet patik ayakkabı
2adet önlük
4yeni 3eki pijama takımı
4yeni 1 eski battaniye
4adet iç zıbın
3yeni 2eski tulum
1penye yelek
16 adet mendıl

eskiler oğluşumun eskı yazdım ama tek giymiş yavrucum yepyeniler..benım aldıklarım bu kadar yetmezse minidamla nın outleti var bizim mahallede ordan tamamlıycam

ay kızlar bende on tane falan var sanıyordum badisi meğerse 6 taneymiş 0-3 diğer altısı büyükmüş
yetmez dimi 6 tane kızlar chiconun 4 lüden alsam fazlamı olur ozaman akıl verin kızlar

canım mini damlanın0-3 ler 3-6 gibi kalıbı geniş mini damlanın buradaki allahın cezası satıc kadın bize 4 liralık minidamlanın badisini tanesi 7 liradan sattı biliyormusun bir şey bilmiyoruz diye

canım mini damlanın0-3 ler 3-6 gibi kalıbı geniş mini damlanın buradaki allahın cezası satıc kadın bize 4 liralık minidamlanın badisini tanesi 7 liradan sattı biliyormusun bir şey bilmiyoruz diye

evet evet baktım büyükler.outlet gaayet uygundu canım 2liraya 1liraya askılı cıtcıtlı badiler vardı .sonucta cok acil olursa alırım giydiririm kötü oluncada atarım napim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…