2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selam arkadaşlar.bende 38 haftalık ağustos anne adayıyım.sat a göre 5 ağustos görünüyor.doğum yaklaştıkça sıcaklarla beraber iyiden iyiye zorlaşmaya başladı.yarın kontrolümüz var.sanırım çatı muaynesi yapar.yaptıran arkadaşlar varsa acı durumu nedir acaba?gerçi ben hamileliğimden önce bi kaç kere smeer testi yaptırmıştım pekde acımamıştı.buda böyle olur inşallah.benimde defne arkadaşımız gibi doktorum izine ayrılıyor tam doğum zamanı.o kadar alıştıktan sonra zor olacak benim için.son zamanlarda vakit geçmiyor benim gibi yakın zamanda bebeğini kucağına almayı bekleyen hamişlerle vakit geçirmek bana çok iyi gelecek.hepimize hayırlı sağlıklı kolay doğumlar olsun inşallah.

Hoş geldin aramıza canım..İkimizin doğumu aynı zamana denk geliyor galibaa..SAğ salim alırız hepimiz kucağımıza bebişlerimizi inşallahhh..opuyorumnanaktan

BENDE BİR TUAFIM BENDE KUAFÖRE FALAN GİDEMEDİM YA DOĞUMDAN ÖNCE BİR ŞEY EKSİK KALIRMI ONUN TELAŞINDAYIM
DOĞUM SANCISI GELSE KUAFÖRE GİDEMEDİM DİYE ÜZÜLÜRÜM VALLAHİsempatiksalakcinnidelikafadulden:CüvCüv:sırnaşık şey

SANKİM SAHNEYE ÇIKICAMsempatiksalakcinnidelikafadulden

kızlar klüpde bi probemmi var dünkü yazılanlar neden yok?????
bu arada onattan felan haber varmı???*

SANKİM SAHNEYE ÇIKICAMsempatiksalakcinnidelikafadulden

Tabi sahneye çıkıcaz canımm..sempatiksalakcinni.Ben de gitmedim.Kaşlarım tren yoluna benziyor.Yarı sabah kadın gelicek evde yapmayatırnaklarım falan da uzadı.Malum bebişler her an gele bilir diye hep yataktayım..

kızlar klüpde bi probemmi var dünkü yazılanlar neden yok?????
bu arada onattan felan haber varmı???*

h.geldinnn. henüz haber yok ben bugün 4 kişi diye hatırlıyorum ama onat,aysun,esterya diğerini unuttum. inş iyi haberler alırızz
senin kızlarınn nasıll alıştınmııı

tabi sahneye çıkıcaz canımm..sempatiksalakcinni.ben de gitmedim.kaşlarım tren yoluna benziyor.yarı sabah kadın gelicek evde yapmayatırnaklarım falan da uzadı.malum bebişler her an gele bilir diye hep yataktayım..

sende gidiceksin dimi kuaföre malum ağda kaş yüz aldırma saçada biraz kesim falan bakımlı oluruz

sende gidiceksin dimi kuaföre malum ağda kaş yüz aldırma saçada biraz kesim falan bakımlı oluruz

Saçlarımı kestirdim.Yüz kaş tırnaklar kaldı tatlım.Kuafğrümden rica ettim yarın gelicek evde yapıcak..Yarın benim ve eşimin doğum günü hem de düğün günümüz.20.07.2007 tarihnde eşimle yollarımızı birleştirdik.O yüzden yarın için bakımlı olmam gerekiyo :)))

X