2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bir de kk da eskiden "edit" vardı şimdi bakıyorum yanlış yazdıklarımı düzeltemiyorum. hepinizde aynı sorun var mı?

evet zakkumcum.. kaldirildi malesef o..

bizde esimin halasini yanina gitcez.. kölne.. ucakla.. bisi olmaz dimi ??
doktorum saglikli bi gebelik geciriyorsun.. git bisey olmaz dedi..
tabiiki Allahima emanet önce..

Canım benim ya yokmu etrafında tarhana yapan kişiler valla ben yollayım dicem eğer bulamazsan yolluyum ama ne kadar da gelir sana bilemem.Eğer istersen yollarım.

cerezciğim , seyahat engelini mi soruyosun, o zaman sana kuzenimin hamileliğinde 8 aya yaklaşırken türkiyeye geldiğini(istanbula), burdan da arabayla didime gittiğini söyleyim:) umarım rahatlamışsındır:) doktor da risk gözetmediyse içine korku salma boşuna.

masallah kuzenine..
yok o kadar ilerlemis bi hamilelikte cok acil olmasa cesaret edebilirmiyim bilmem..
ama cok istiyorum gitmeyi.. biraz degisiklik olur .. bakalim.. hele bi o zaman gelelimde.. hos.. biletleride ayirttik ya..

hepinize iyi aksamlar arkadaslar.. öpüyruz biz siziŞeniz

kızlar bana da evy baby den geldi 4 tane bez ve bebek bakımını anlatan kitapçık anne karnında her ay ne olduğunu bebeğin ağzından anlatmışlar çok tatlı ayrıca doğumgünü ilk diş çıkarışı sevdikleri sevmediği şeyleri doldurabileceğimiz bölümlerde var

bu aralar iştahım okadar çok açıkki üzülüyorum:çok üzgünüm: kiloda aldım ne görsem yemek istiyorum bu gün akşam kızımı okuldan almaya gittim karşımdanbi adam geliyor elinde kesekağıdında bitorba vardı okadar çok merak :1shok:ettimki içinde nevardıdiye:1shok: utanmasam adamın torbasına açıpbakıpsüprizzzzz yicam canım istedi aman bukadarıda pessüprizzzzz dedim kendi kendimesenağlama:ecrin_bebek:

evet zakkumcum.. kaldirildi malesef o..

bizde esimin halasini yanina gitcez.. kölne.. ucakla.. bisi olmaz dimi ??
doktorum saglikli bi gebelik geciriyorsun.. git bisey olmaz dedi..
tabiiki Allahima emanet önce..

canım korkma bende bir ay önce uçakla 1.5 saatlik bir yolculuk yaptım iki kere bir sorun olmaz :)

öykücüm evybaby ye mesajmı çektin,telefonlamı aradın canım. Ben de istiycem de.

Arkadaşlar ayrıntılı ultrasona girmek şartmı. Ben bugün doktorumu aradım ne zaman geleyim diye. 16+4 te gitmiştik üçlü test için. Şu an 19+4 üm dedim. 22. haftada gel dedi. 5. ay biterken yani. Bakalım yönlendirecekmi ayrıntılı için falan.

Buketçim bende cinsiyetini yazmıştım ama.........!Kız bizim birtanemizde!!!!:sm_cool:

canm şartmı bilmiyorum ama bana sormadan randevu al dedi drum ben de aldım.Her hastanede yokmuş sanırım.İstersen gitmeden öğren çünkü randevu almak da bir sorun oluyo...

arkadaşım anlattığın şey çok güzel ya çok hoşuma gitti. bence yaşadığımız herşey güzel ve özel.
bu arada hasta olan arkadaşlara çoooook geçmiş olsun.
cinsiyeti belli olanlara hayırlı uğurlu olsun. darısı başıma :)
bazı arkadaşlarında güzel haberlerini görmek beni mutlu etti. kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum. hoşçakalın. ayrıca bu site bağımlılık yapıyor :)a.s.:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile3

yarın 3lü test ve diğer tahlillerim için dr.dayım.bu arada cinsiyetede bakılacak

elifcim bu anlattığım karışımı yiyorsun çok faydalı!

NAZANcım adresini ver hemen göndereyim sana tarhana toz tarhana mı yoksa bizim buralarda kurabiye gibi yapılır ondan mı istersin??

lazanyacim cerezcim ya cok tatlisiniz teklif etmeniz bile beni nasil mutlu etti anlatamam cok sagolun kizlar, komsularimdan duysa oldurur beni sorup duruyorlar hergun pasta borek getirip 6 kilo aldirdilar bana sagolsunlar bir yuzsuzluk daha yapar isterim kaydirigubbakcemile3 kiyamam sizea.s.

Bence boyatmamalısın ben öyle yapıyorum güvenemiyorum.Ama uçlarından kestirdim :CüvCüv:

cokacimcoook
evy baby sitesine giriyorum ama nasıl numune isteniyor beceremedim.üye mi olmak gerekiyor.yazarsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…