2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

enelcim canım hayırlı olun kızçen....Allah hayırlı sağlıklı evlat eylesin....
kızlar benim eşimde defne ismine taktı...geçen sabah çok güldüm sabah cep telefon çaldı alarmı uyandı ama henüz kendine gelememiş bana döndü defne olsun mu diyor..olsun dedim bende...sonra kendisine söyledim böyle böyle yaptın diye hatırlamıyor....ama takmış bu isime başka isim beğendiremiyom....daha erken diyip geçiştriyom ama benimde düşündüğüm bi isimidi.....sizce nasıl....
birde defne isminin yanına uygun çok uzun olmayan bir isim aklınıza gelirse söylermisiniz...

birde erkek ismi olarak size öneride bulunayım....hep oğlumuz olcak diye isim düşünmüştük öyle doğmuştu içimize..eğer olsaydı adını BATINALP koyacaktık....bize kısmet olmadı belki sizler düşünebilirsiniz....

Son düzenleme:
kızlar günaydınnn,
Allah öğrenen tüm annişlerimize kızlarını/oğullarını sağlıkla kucaklamayı nasip eder inşallah.
bende yarın gidicem üçlü test için, bu arada yeniden bi baktırırım diorum, belki bu sefer gösterir.
saruböceğim, inşallah buradasındır, özeline msj attım, bi bakıver.

canımcım hoşgeldin..yazdım yavrukuş bende sana.

canım korkma ama bence doktora müracat et
bekleme geçmiş olsun

enel canım tebrik ederim allah sağsalim kucağına almayıda nasip etsin kaçıncı haftandı senin

canımcım hoşgeldin..yazdım yavrukuş bende sana.

bende sana yazdımmkaydirigubbakcemile2
Allahım öyle yoğundum ki bu hafta. yeniden burda olup sayfaları takip edebilmek çok güzel kaydirigubbakcemile2
umudum, buket, nazan, enel, lazanya ve diğer aklımda tutamadığım arkadaşlarım hepinizi çok özlemişimmmŞeniz
e bana sarı patik örsün biri bari yafuuu.
yarın göstersin artık yaaa, küsscem valla, kuzu muzu dinlemiycem klava:

kızlar günaydın.sayfalar yine çok hızlı gitmiş.hepinize çok güzel günler diliyorum doğuma kadar inşallah.
boddim,sarıböceq,umudum,lazanya,lavinia,rehavet,che_guevera ve diğer göremediğim tüm arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.hepimizin bebişleri sağlıklı olsunlar inşallah.
hatice canım biraz sancında olmuş.endişelenme ama içerde ne değişmiş diyede bi doktora görün derim.yarar sağlar sana en azından.çünkü doktor ilaç verir için rahat eder canım.
annesininkuzusu özledik bizde seni.nerelerdesin gel ara ara canım.
rabbime bin şükür herşey güzel gidiyor.tüm gece bebişimi rüyamda gördüm.zaten akşam kızım olucak kızım olucak diye nasıl uyuduğumu bilmiyorum.ne güzel bir duygu anne olmak.inşallah doğuma kadar da böyle güzel devam ederiz.öpüyorum hepinizi.

ayy çok sağol canım.seninde göbiş yok hala dimi.kız olabilir seninkide.sen ne istiyorsun önce sağlık tabii.

Evet canım önce sağlık. Ben de bir kızım olsun çok istiyorum açık söylemek gerekirse. Benim hiç göbeğim yok ama belim kalınlaştı biraz. Doktorum zaten kıza benziyor demişti. Hayırlısı.

Evet canım önce sağlık. Ben de bir kızım olsun çok istiyorum açık söylemek gerekirse. Benim hiç göbeğim yok ama belim kalınlaştı biraz. Doktorum zaten kıza benziyor demişti. Hayırlısı.

büyük ihitmalle kız olabilir canım.sağlıklı olsunda hayırlısı inşallah.

canım çok sağol.sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar ben başka birşey istemem canım.

selam ayşin, mitolojide defne, dafne den gelmiştir. eşim arkeoloji mezunu, yıllar önce de bu isim yani dafne çok ama çok hoşuma gidiyodu. hala da enteresan geliyo bana. benim eşim de bana hiç danışmadan her gün yeni bi isimle güne uyanıyo. hekese karar verdik diyo ama ben bu kararlara karışan değilim. acaba kimle karar veriyo:uhm:

bu arada yaşın kaç? benim de mayıs kız haziran erkek gözüküyo. ve adım ayşin. ve mayıs bnim de sat tarihim ve geç döllenme diyo doktor:s

Son düzenleme:

merhaba adaşım.....isimler için vaktimiz çok buluruz elbet bi isim.

81 doğumluyum 27 olarak hesaplıyorum yaşı 28 olarakda alsam farketmiyor yine aynı cinsiyetler çıkıyor...

gözün aydin enelcim.. aydinlar icinde kal.. kizinda kiymetli olsun.. nazli ama güclü bi kizin olucak insallah canim :ecrin_bebek:

çerezcim sende de göbiş yoktu dimi?senin de kız olabilir sana tahminde bulundum bakalım tutacak mı canım?

benimde icimden öyle geciyor zaten canim.. saglikli olsunlarda.. :CüvCüv:

::CüvCüv:slm kızlar ben geldim cisiyetimiz belli oldu prensesler kadar güzel bir kızım olaca:Saruboceq:

seninde prensesin hayirli olsun cicekcim.. saglikla kucaginada al emi yerimseniben

çerezim nerdesin?bak çerez deyince hep aklıma siyah çiğdem geliyor canım istedi yine yaa.

cigdem diye cekirdege deniyor dimi izmirde?? ilk duydugumda cok sasirmistim kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar eşim ilaçlarımı almışta doktorum bu haftadan itibaren ferrum fort (demir ilacı)magnesıum a başladık elevitide 2 haftam olcak onun öncesindede 3 ay önce 3 ay sonra folic plus kullandım.sizler demir ve magnezyum içiyomusunuz yani doktorunuz verdimi

çerezcim hoşgeldin sağol canım.sanada sağlıklı minnoş bir kız gelsin o zaman.çekirdeğe çiğdem diyoruz burda canım :)))
umudum ben hiçbirşey kullanmıyorum canım.doktorum gerek olmadığını söyledi.

ne zamandir sorcam sorcam unutuyorum..
enel ne demek??
fisfisfis

ne zamandir sorcam sorcam unutuyorum..
enel ne demek??
fisfisfis

eneli bir anlamı yok.yani ben araştırarak bulmadım bu ismi.17 yaşımdayken windows 95 vardı.bilgisayarlar yeni yeni piyasadayken ben kursa başlamıştım.internet dersinde msn ile tanıştık hoca kendi isimlerinizi yazmayın rumuz verin dedi.bende emel yazacaktım sonra m harfini n ile değiştirdim.bu çıktı canım.o gün bugündür böyle kaldı. :sm_cool:

arkadaşlar bende dün merakımdan dr gittim bebişimin cinsiyetini öğrenirim diye malesef göstermedi bacaklarını kapadı ama sağlıklı olduğunu öğrendimya o bileyeter dr söyledim 2 gündür oynamıyor dedim oynamasını hissedemezsin sizin dr öyle diyormu peki hisseddiklerimiz nedir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…