2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

enelcim cck cim gozunuz aydin prensesler cogaldikca cogaliyo darisi basimiza kizlar nedir bu cin takvimi ya lutfen ama lutfen biri banada yapsin dogum tarihim 30 06 1978 sat 24 haziran cok tesekkurler simdiden:))

canım dogum tarihin gün ay yıl olarak kesin dğru ise bir günden bike degişe biliyor
31 mart 2009 erkek bebek diyor hayırlşısı hadi

çerezim nerdesin?bak çerez deyince hep aklıma siyah çiğdem geliyor canım istedi yine yaa.

canım dogum tarihin gün ay yıl olarak kesin dğru ise bir günden bike degişe biliyor
31 mart 2009 erkek bebek diyor hayırlşısı hadi

ama benim kafam karisti CADIARZU neyse aslinda ne deseniz bos ben yine doktordan duyana kadar meraktan catliycama.s yinede cok saol arkadasim Turkiyede saat baya gec oldu yatmiyonuzmu hala gece kuslari :) saat 9 ceyrek burda ben kafami kaldiramiyorum hadi iyi geceler hepinize.

yeni bebişimiz hayırlı olsun, yani cinsiyeti belli olanlardan:) ya çin takvimini çok kişide denedik doğru çıktı. burda "hayırrr yanlış çıkıyo kardeşimmm" diyen var mı? bende erkek çıkıyo. sat 14 mayıs. ama doktor 6 haziran olarak belirledi. haziran erkek, mayıs kız gösteriyo. neyse bebişim gösterirse haftaya öğreniriz inşallah. tabi öncelik sağlıkta herzaman...

ben kız diye buldum onunkini canım ya.sen nerden baktım?

arkadaslarin vermis oldugu siteden baktim.cin takvimi vardi,bir hamilelik sitesiydi..

ya bu arada kusura bakma canim haber vermeden ciktim,sana da cevap verememis oldum..ama ben birden fenalastim,migde bulantisindan duramadim garip bir hal aldim...hayatimin en zor istifralarindan biriydi... neyse simdi kendime geldim, iyiyim cok sükür...

HERKESE GÜNAYDIN ANNİŞLER
ENELCİM PRENSESİN HAYIRLI OLSUN CANIM SAĞLIKLA GELSİN İNŞALLAHkaydirigubbakcemile2 KIZLAR ARKADAŞLAR DÜN TARİFİ OLMAYAN BİŞEY YAŞADIM SABAH KAHVALTIMI YAPTIM OTURUYORDUM BİRDEN SAĞ TARAFIMDAN GÖZ SEĞİRMESİ GİBİ ARDI ARDINA BEBİŞİMİN KIPIRDAMASINI HİSSETTİM.GECE YATAKTADA İSE UZANIYODUM OAN YİNE AYNI ŞEY OLDU.ARKADAŞLAR BU HİS ÇOK GÜZEL ŞİMDİ İSTİYORUM Kİ HEP AYNI TEPKİYİ VERSİN ÇÜNKÜ ANNESİ ÇOK MUTLU OLDU....hihoyyythihoyyythihoyyyt

umudum günaydın...
ben daha hissedemiyorum.yada yoramadım bebeğe..
inşallah sabırsızlıkla bekliyorum hissedeceğim zamanı..
enelcim hayırlı olsun canıımm çok sevindim..kız geliyor deseneeee..
çok sevindim çookkk.hayırlı uğurlu olsun bitanem.
kanaman da yokmuş şükürler olsun.
gerçekten de pozitif düşünelim öyle olsun..

herkese günaydınnnn enelciğim tebrik ederim prensesin geliyormuş darısı sağlıkla kucağımıza almaya geçmişi okuyamadım kaçırdıklarım varsa kusara bakmayın

herkese günaydın nasılsınız
ya kızlar bişey sorucam cevap verin
ya ben uzandmıştım geçen karnıma bakıyordum bide baktım atıyor pıtpıtpıt
ya oneydi ya arkadasım hıçkırıyor dedi
ya nolur bişey söleyin

benimde doğum tarihim 17/09/1987 satım 26 mayıs benim baktığım çin takviminde erkek çıktı(bebişim erkek) arkadaşın baktığımda kız çıktı ama onun takvimi kameri takvimmiş yaşının üstüne 9 ay ekliyo

valla canım bilmiyorum hıçkırıyormu yada hıçkırması dışarıyo o şekilde yansedermi ama bende hareketleridir benim fikrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…