2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkürler canim yaaaaaa inan aklimdurdu bian önce günlerin geçmesini istediğim için galiba ben hep 4.5 aylik olarak söylüyorum

enelcim galiba kızın oluyomuş.hayırlı olsun.hemen ismi yazılmış prensesin..........nasıl hemen isim buluyosunuz ben bi türlü bulamadım

enelcim galiba kızın oluyomuş.hayırlı olsun.hemen ismi yazılmış prensesin..........nasıl hemen isim buluyosunuz ben bi türlü bulamadım

ayy canım çok sağol.bende zor buldum inan hiç kolay olmadı.sende inşallah bulursun.isim çok önemliydi benim için inşallah kızıma güzel bir isim bulmuşumdur beğenir ismini.

Enel ismiyle yaşasın inşallah.Umudum tam olarak aylık değilsin.Hafta yedi günden ay günden sayılıyor.16*7=112 gün 112/30=3.7 yani 4aydan biraz az Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Enel Allah ismiyle yaşatsın inşallah.Umudum01 hafta 7 günden ay 30 günden sayılıyor. Bu nedenle 16*7=112 gün 112/30=3.7 Yani 3,5-4 arasısısn canım.Bu arada Allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin.

enelcim ve ccek cim kızlarınız oluyormuş. çok sevindim hanım hanımcık kızlarınız olsun inş.sağlıkla kucağınıza alın..

sağol acıbibercim ya hatırlayan varmı dün kız isimleri somuştum ben varmı aklınızda

sağol acıbibercim ya hatırlayan varmı dün kız isimleri somuştum ben varmı aklınızda

canım ben aklımda olanları yazim fikir edinmiş olursun öncelikle kızımın adı şebnem ondan başlıyim ecrin şevval irem afra erva yüsra elif iremsu sena sude betül kübra buse sonra yine aklıma gelirse yazarım

Ya bu ay meselesi benim kafami kariştirdi kizlar ben satima göre hesapliyodum kaç aylik olduğunu mesala haftaya cuma 5 aylik olacağiz

selam ayşin, mitolojide defne, dafne den gelmiştir. eşim arkeoloji mezunu, yıllar önce de bu isim yani dafne çok ama çok hoşuma gidiyodu. hala da enteresan geliyo bana. benim eşim de bana hiç danışmadan her gün yeni bi isimle güne uyanıyo. hekese karar verdik diyo ama ben bu kararlara karışan değilim. acaba kimle karar veriyo:uhm:

bu arada yaşın kaç? benim de mayıs kız haziran erkek gözüküyo. ve adım ayşin. ve mayıs bnim de sat tarihim ve geç döllenme diyo doktor:s

kız zakkum eşin nerden mezun meslketaşımmış !!!tabi maalesef ben mesleğimi yapamıyorum o ayrı mevzuuu:ecrin_bebek::CüvCüv:

Ya bu ay meselesi benim kafami kariştirdi kizlar ben satima göre hesapliyodum kaç aylik olduğunu mesala haftaya cuma 5 aylik olacağiz

sen 4 ay 5 günlük olmuşşun arkadaşım ayrıca bulduğun ismi çok beğendim.kulağa hoş geliyor.anlamı neymiş

kızlarr yarın ben yokum evdede vaktim olmaz kendinize dikkat edin öpüyorumm

X