2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım enelim çok mutlu oldum prensesine dünden beri site hata veriyor çatladım gece de eşimdeydi pc sürekli benim siteye bak bakayım giriliyo mu dedim yok dedi sabah gelirgelmez ofise girdim siteye yine hata verdi tam çıkıyorum marmarise gidecem son anda girebildim! çok çok tebrik ederim:)))

ya kızlar bna bir yardımcı olabilirmisiniz tecrübelerinizle ben 5 haftalık hamileyim bu sabah sanki gaz sancısı gibi bir sancıyla uyandım ama nasıl sancı saniye sürüyo ama dayanmak mümkün değil derken kendimi zorlayarak lavobay çıktım yalnız akıntımla birlikte kahve rengi bir leke geldi şuan çok az sancı var yok ama o leke beni korkuttu ne yapmam gerekir

başıma hiç öyle birşey gelmedi hatice ama bi dr.unu ara istersen. lekelenme devam ederse mutlaka ara. birşey yoktur inşallah. kanama yada lekelenme olabiliyormuş ama aklın rahat olur en azından.

çok sağol canım ya kanama değil benimki çok açık kahve bir akıntı gibi ama ben bu bebeği zor elde ettiğim için çok korktum

sen içini ferah tut, sen olumlu düşün ki bebişinde huzurlu olsun annesi lekelenmeler olabiliyormuş. Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

Canım bence önemli bişi değildir ya üstüne görmedir, ya da adet dönemlerine denk gelen zamanlarda böyle lekelenmelerin olması normalmiş. Fakat bence doktorunu arayıp mutlaka sormalısın CADIARZU

Doktorun seni bu konuda çok daha iyi aydınlatır ama sakın kafana takıp canınıda sıkma olur mu yerimseniben

kızlar günaydınlar herkeze göbişim şişti ya geçen senki kışlık bi hırkam var giyineyim dedim sabah olmadıııkaldım öle allahtan buldum sonra bişeyler neyseee kızlar kış geldi üşütmelere dikkat edin ayaklarını ve belinizi koruyun annem her gün bana bunu sölüo bende size söliyim bol bol portakal çıktımı evlerimizde sıkıp içelim hem bebişlere hem bize çokkk faydalı özellikle benim gibi meyve sevmeyenler için en azından sıkma portakaldan vitamin alırız içine biraz limon suyuda koydukmu ohhhh çok iyi olur sizlerden nbr kızlar kaç gündür giremedim siteye koşturmaca ramazan telaşı iftarlar derken özledim sizleriia.s.:1hug:

HATİCE cim karnında kada kasıklarında sancı da varsa .ben ce bi doğum evi aciline git dr varsa dr na git bişi yoksa en azından için rahat eder ....BİŞİ VARSADA MÜDAHALE EDİLİR JNMCIM İÇİNİ FERAH TUT

zaten fazla olsa çok korkardımda canım peçeteye geldi gelmedi yani ama işte korkubu

haticecim sen en iyisi doktorunu ara için rahat etsinm önemli büyük bi şey yok gibi sanki ama ara sen doktorunu yüksek ihtimalle gel bakım dicek gidersin hem kendinde görürsün rahatlarsın

Kizlar kiz kardeşim beni rüyasinda görmüş şehit olmuşum tabutta bayrak üstümdeymiş....
Bi yorumlarmisiniz.ben bişi çikaramadim.bi görüşü olan var mi?

nasıl mutlu oldum anlatamama öyle aatıyorki ama bi görsen
yerim onu ben bendede oluyo canım bazen babası gelmeye duruyo kıskanıyo tabi babası hafifden göbişi sallıyo hadi oğlum diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar doğumdan sonra işi bırakmayı düşünenler var mı aranızda?

o kadar kararsızımki ama oğluşuma babannesi bakacak ö yüzden çıkmayabilirim işimde evime yakın öğleleri emzirmeye giderim

Arkadaşlar doğumdan sonra işi bırakmayı düşünenler var mı aranızda?

canım ben bırakıcam bir süreliğine bir- iki sene gibi......çocuğumu ben büyütmek istiyorum ...tabii başka aksilikler çıkmazsa ...ara verincede tekrar başlamak zor olur diyorlar kısmet artık...sigortamda ilerlesin istiyorum .....bakalım zaman ne gösterecek....

günaydın kızlar....
enelcim kızın hayırlı olsun...biz daha öğrenemedik.kısmetse pazartesi öğreneceğiz.o kadar heyecanlıyımki...
lavina baktım tabirlere...gören kişinin ititbarı yükleir diyor.ama şehit olan için hiçbir şey göremedim..ama şehit öle yada böyle hayırlı birşeydir..

ya kzılar ne güzel bebişleri hissediyormuşsunuz...benimki kıpır kıpı ultrasonda ama ben hissetmiyorum hiç...göbekte çıkmadı hadi bakalım ben ne zaman hamile gibi hissedeceğim kendimi...

bide çin takviminde baktım erkek diyor bana.bende başından beri erkek hissediyorum..bakalım tutacakmı hisselirm...

sude benim favori isimlerimden biridir...kulaga cok hos geliyor walla..Allah anali babali büyütsün insallah...

yok mu baska cin takvimi tutan?

ya bişey sorucam kızlar....çin takviminden bahsediyorsunuz ya hamile kalınan ayı soruyor..ama hamilelik yumurtlama ile gerçekleşmiyormu eğer öyleyse benim sat mayıs yumurtlama haziran ......çin takvimine göre mayısta kız haziranda erkek yazıyor....yani demek oluyorki tarihi sat olarak alıcaz öylemi..çünkü benim kızım olucakmış...yani çin takviminin doğruluğuna inanıyorsak....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…