2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim dr. onu vermedi yani yerine haftada 2 gün balık yiyebiliriz gerçi ben birtek balığın kokusundan tiksindim ama.

Selam herkese. Arkadaşlar show tv de ünlü doktor Tekzen Çamlıbel gebelikle ilgili bilgiler veriyor isterseniz bir bakın :)

boddim omega 3 hapı o işte.
onu doktorlarımız sanırım 5.aydan sonra vermeye başlıcaklarmış.
bebeğin erken konuşması,erken yürümesi anlamında çok faydası olan bir ilaçmış oda
ben demire başlamadım henüz..

kısss nasıl form mu dolduruyorsun nivea dan baktım ben ama anlamadıım:????

enelll nerdesin çatlayacammmmkaydirigubbakcemile

sanırım sitede sorun var bazen açılmıyor sayfalar ve özel mesajlarımızda yok görünmüyor
enel nerdesin ya merak ettik bak hadi gel de güzel haberleri ver bizeee

acildi cok sükür yollar..
tadilat var anlasilan yine KKda..
kimsecikler yokmu huhuuu..
enelcim hadi seni bekliyoruz

valla çerezcim ben buradayım ama herkesler açılmıyor sayfalar diye bıkıp gitti herhalde

haklısın canım bende sabahtan beri uğraşıyorum bazen hiç açılmadı deli oldum meğer ne çok alışmışız buraya canım çok sıkıldı valla

selam kizlar ben de geldim..demek sitede problem olustu..ya zaman zaman oluyor beni de deli ediyor...

ya bu arada enel nerde,gelmedi mi hala?? enelllll hadii cabukkk:)

aslinda bakmayin güldügüme iste bazi aksilikler oldu canim cok sikkin( hemen kendimi buraya attim walla...azcik kafami dagitmam lazim,isle alakali birsey düsünmek bile istemiyorum....

hosgeldin gülsüm yerimseniben
her neyse kafana takma.. karnindaki meleginden degerli degil ya.. zaten hallolur gider.. sen sinir oldugunla kalirsin
:1hug:

öyle cerezcim öyle..walla ben de öyle yapmaya calisiyorum..cünkü dis dünyadan haberi olmayan bebesime bunlari yasatmaya hakkkim yok...nasil olsa o da bizler gibi dogunca yasiyacak benzer sorunlari..hayatin kendisi bu..umarim hayatlari cok güzel olur...

insallah canim..
rabbim düzgün insanlarla karsilatirir hepsini insallah ..:Saruboceq:

bisi daha sorcam.. kisilik bilgilerinde yutr disi yaziyor.. bi mahsuru yoksa nerdesin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…