2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar nasılsınız ya dün akşam nasıl yağmur vardı bursada durum aynı gerçi dün bide benimki beni bırakıp maca gitmex mi gece 12 de geldi gök gürültüsü fln nasıl korktum.anlatamam.
cezasını en iyi şekilde aldı ama kızlar.... :) sizlerden haberler nasıl
bugün özellikle eneli bekliycez sanırım..........enelcim allah gönlüne göre versin jnm hayırlısı ne ise o olur inş. jnm.
ben kızıma artık alışveriş yapmak istiyorum kızlar ama erken olduğunu söylüyorlar.benim göbüş hala belli olmuyo deli olcam ne zaman büyücek bu.....

arkadaşım bende öyleyim.yastık görünce hemen şekerleme yapmak istiyorum.kızımda böyle değildim daha enerjiktim.bu sefer hamilelik ye ve uyu demek gibi geldi.tabiki bu durumda 5 kilo olarak bana geldi.akşam 10 dan sonra her an uyuyabilirim.sabah 7 de kalkıyorum kızımı yedirip okula gidiyorum.eve dönüyorum birşeyler atıştırıp tv karşısına geçiyorum sonra ne zaman uyumuşum farkında bile olmuyorum.yasakkelime
ben saat 2-3 arası iş yerinde masanın üzeründe sızmamak için neler yapıyorum ama yinede uykuya yenik düşüyorum mirmirmirmir

hihoyyyt:smiley-cool:ne zaman bitecek bu yasaklarr offf offfffff mart kedisi gibi oldum walla
valla bizede yasak yok ama bizde tık yok korkuyoruz bebeğime bişey olacak diye 2 hafta bir yoksa kardeş kardeş uyuyoruzkaydirigubbakcemile3

adayadayı gözün aydın canım çok sevindim bebişinin iyi oluşuna inş perşembeyede cinsiyetini öğrenir başlarsın ciciler almaya

enelciğim sende hayırlı haberlerle gel hayatım:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar demir ve kan ilacı almaa başladınızmı benim doktor bu hafta kullanmaya başlayacağımı söyledi onun öncesinde elevit içiyordum peki sizler............
bu arda arkadaşlar ben kilolu hamile kaldığım için 72 ile şimdi ise16 haftaya gircem 75.5 olmuşum aslında yememe dikkat ediyorum tatlı filan hayatta yiyemiyorum sevmiyorum zaten tuzlu yiyorum işte böyle yaa canımda sıkılıyooo çok kilo alırmıyım daha...

jnm ben kan ilacı almaya başlayalı bayağı oldu.ben hap içemediğim için dr bana MALTOFER ORAL SOLÜSYON verdi.küçük şişe içinde her gün 1 tane tok karnına içiyorum tatdıda çok güzelllllll cokacimcoook .
jnm kiloya kafanı takma zaten gebelikte belli kiloyu bebişimiz bizden alacak bizde bi kaç kilo fark olacaktır.eee birazda çatlak inş olmaz ama :Saruboceq: kiloyu o kadar da takmayalım kızlar bebişide üzmeyin :emir_bebek: olmassa doğumdan sonra verilir jnm :teselli: :kahve:

günaydın Laviniam keşke burda da yağsa canım yaaaa:emir_bebek: ama havalar serinledi bayrama nasıl olur acep biz bi de tatile gidiyoz bayrama hahahah zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü misali:roflol::roflol: bu hafta yoruldum ben yine h.sonu dinleneyim birazzkaydirigubbakcemile

günaydın Laviniam keşke burda da yağsa canım yaaaa:emir_bebek: ama havalar serinledi bayrama nasıl olur acep biz bi de tatile gidiyoz bayrama hahahah zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü misali:roflol::roflol: bu hafta yoruldum ben yine h.sonu dinleneyim birazzkaydirigubbakcemile

jnm ne güzel yolculuk nere? uzak mı jnm bebişi unutmadın dimi ?:CüvCüv: kaydirigubbakcemile3 :emir_bebek: annesiii. havalar daha ısınır diyorlar ama bilemiyorum. bayramda hava iii olur inş bol bol gezeriz kaydirigubbakcemile gezenti oldum çıktım walla kızımda bana benzerse CADIARZU babası yandı :roflol:

Yyok ayol uzak değil ölüdeniz e gitcez 1,5 saatte ordayız muğlanın ilçesi fethiye :)))haftada bir gidiyorum iş içingamyoncuiremsu benim oğlum diyecek ki bu annem hiç k..çının üstüne oturmuyor :roflol::roflol:işim gereği ben haftada 3 gün seyahatteyim

valla bende ev iş aras mekik dokuyorum benim oğlanda annem çarşıya çıksada insan yüzü görsek diyodur kesinnn

kızlar biraz çalışıyım jnmlarım akşam görz.kendinize ve bebişerinize çok iii bakın sevgiyle kalın....

dün misafir vardı giremedim bi daha
ben altı sene ara verdim cünkü olmadı 2 senedir tedavi oluyordum sonra oldu işte.böyle zor buldugum için heralde cok endişeleniyorum.senin ilkmi?:CüvCüv:

benim 6 yaşında bir oğlum var kaç tane olursa olsun evlat işte heyecanda oluyo evhamda oluyo haklısın.Allah evlatlarımızı korusun bize bağişlasın Allahtan herşeyin hayırlısı olsun canım.pozitif düşünmekte çok önemli biz düşüncelerimizle bazen yaşayacaklarımızı yönlendiriyoruz.İyi düşünelim iyi hisedelim Allah yavrularımızı koruyor.:nazar::emir_bebek:

meraba arkadaslar,

enel hadi bakalim senden güzel haberler bekliyoruz. Bakalim hissler dogru mu cikiyor....
ben de sanirim pazartesi gidecegim. Benim ufak bir problemim var doktor bulamadim burda. Hep Türkiye´de yaptirmistim kontrollerimi ondan geldigimden beri doktor bakiyorum. neyse bakalim hayirlisi buluruz insalla iyi bir doktor...

Hadi kizlar hepinizi öptüm...ben azcik uzanicam :)

kızlar ben geldim dün doktordaydım bi gün önce heyecandan uyuyamıştım çok şükür çok iyiymiş bebeğim ense kalınlığı 1 cm çıktı normalmiş burun kemiğine bakıldı oda normalmiş dört boyutlu ultrasonda baktık müthiş görünüodu elleri başının altında bacak bacak üstünde yatıodu... doktorum bak annesi keyfi yerinde sen onu merak etme dedi cinsiyetini öğrenemedik 1 ay sonra bn görürüm belik dedim ama bacalarını hiç açmadı ama olsun sağlıklı olduğunu görmek yetti bana tekirdağda ikili test yaptırmıolarmış 1 ay sonra 3 lü testte gidicem haaa birde 3 gün önden gidiomuş bebişim ben 1 kilo vermişim am bebişim büyüyo çok şükür çok keyifliyim bugün allah kucaklarımıza almayıda nasip eder inşallah......öpüyorum hepinizi

kızlar ben geldim dün doktordaydım bi gün önce heyecandan uyuyamıştım çok şükür çok iyiymiş bebeğim ense kalınlığı 1 cm çıktı normalmiş burun kemiğine bakıldı oda normalmiş dört boyutlu ultrasonda baktık müthiş görünüodu elleri başının altında bacak bacak üstünde yatıodu... doktorum bak annesi keyfi yerinde sen onu merak etme dedi cinsiyetini öğrenemedik 1 ay sonra bn görürüm belik dedim ama bacalarını hiç açmadı ama olsun sağlıklı olduğunu görmek yetti bana tekirdağda ikili test yaptırmıolarmış 1 ay sonra 3 lü testte gidicem haaa birde 3 gün önden gidiomuş bebişim ben 1 kilo vermişim am bebişim büyüyo çok şükür çok keyifliyim bugün allah kucaklarımıza almayıda nasip eder inşallah......öpüyorum hepinizi

gözün aydın oh ne güzel haberlerle dönmüşsün sonuna kadar böyle gitsin inşallah
sağlıklı olsunda cinsiyetini nasıl olsa öğrenirsin

erkekler daha cabuk hissedilirmis belki bu kizdir ondan gec hissettim benkaydirigubbakcemile3 seninkide belki kizdir bugun yarin hissedersin desem oldumuki-tatlicadiarzu-

oldu oldu.. hemde cok güzel oldu.. icimdende öyle geciyor zaten Şeniz

merhaba fistiklar..
e enelcim fazla bisey kalmamis sunun surasinda randevuna.. 1 saatden daha az.. insallah gösterir senin ufaklik göstermesi gerektigini kaydirigubbakcemile3
hayirli ve güzel haberlerle gel insallah emi arkadasim
:Saruboceq:

günayddııınn kızlarrr:Şeniz:
ben geldim..
enelcim iyi haberlerinle inşallah.
doktordan gelen arkadaşlarım sizlerinde haberleriniz çok güzel.
maşallah hepsine:nazar:

:nazar:maşallah ya herkesten ne güzel haberler geliyor..cinsiyetler öğreniliyor ve bebişler keyiflerini sürüyor:nazar: bende bayramdan sonra gideceğim bakalım ufaklık nasılmış. bu arada bildiğim kadarıyla eleviti daha uzun süre kullanmıyacak mıydık? ben öyle biliyordum.kimi arkadaşlarınkini kesmişlerde merak ettim.

Arkadaşlar benim 1-2 gündür midem sanki azıcık düzeldi gibi. Bunu daha küçük haftalarda olan arkadaşlara moral olsun diye yazıyorum. Demek ki yavaş yavaş bitecek. Yemek yemenin zevkli bir şey olduğunun farkına vardım bu sayede:)

böyle yazmışım bir hafta önce ama geçmedi, gene oldu sonradan, gerçekten resmen gün sayar oldum şu aylar geçsin diyesenağlama

bu arada kızlar dün şubat anneleri bölümünde okudum bebek bezleri ve kremler numune yolluyorlarmış.ben dün nivea ya mail yolladım bebeişim ve kendim için numune istiyorum diye hemen aradılar ve cilt tipimi saç tipimi falan sordular.bebiş içinde pişik kremi 1 ay içinde yollıyacaklarmış.birde huggies bioxin baby star falanda numune yolluyormuş aklınızda bulunsun

merhaba arkadaşlar, oh maşallah yine iyi haberler var.
eleviti dün bende bıraktım, yerine demir ilacı verdi. bugün ona başladım. kalsiyum ve magnezyuma önceden başlamıştım zaten.

merhaba arkadaşlar, oh maşallah yine iyi haberler var.
eleviti dün bende bıraktım, yerine demir ilacı verdi. bugün ona başladım. kalsiyum ve magnezyuma önceden başlamıştım zaten.

ben hem eleviti hemde demir ilacımı içiyorum ama geçen bir arkadaş balık ilacı içiyorum demişdi onu dr mu verdi aceba

X