2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok canik ben taaaa berlinde kaliyorum .. yani kzueyde.. avusturya güneye kaliyo.. uzak yine uzak

ama 8 saatlik bi mesafe.. cokta degil

ben sinir ülkesi oldugu icin demistim sehrini bilmeden. ama hakikaten berlin cok kuzyede kaliyor bize göre...ee berlinde hava nasil? burda epey bir soguk

iyi günler hanimlar masalah hepinizin keyfi yerinde aman Allah bozmasin bizde bugün hastahanedeydik oglum icin esimin ailesel akdeniz atesi hastaligi var cocuklara gecme riskide yüzde 50 bendede olsa yüzde 100 olcakdi cok sükür bende yok neyse cok uzatmayayim kisacasi oglumu kontrol ettiriyoz bakalim sanirim 20 yasina kadar konrol altinda olmasi gerekli kanda olan bisey varmis eger o yükselmeye baslarsa tedaviye baslanacakmis tedavide ömür boyu ilac almak zorunda kalacak iste Allah im ins olmaz bisey oglumdada karnimdaki bebegimdede bugün kan aldilar ne kadar aglaqdi dayanamiyorum onu öyle göreye bide anne aciyom aciyom diye bagirdi öyle iste Allah tüm evladi hasta olan anne babalara yardim etsin kimseyi evladiyla sinamasin ins cok zoor coookkkk

ben sinir ülkesi oldugu icin demistim sehrini bilmeden. ama hakikaten berlin cok kuzyede kaliyor bize göre...ee berlinde hava nasil? burda epey bir soguk
evet canim burasida baya soguk. zaten yaz boyu hic adam akilli isinmadida Çok üzgünüm çoook

var gitsin gelsin 20 yasina kadar kontrole, bisey cikmasinda her defasinda..
rabbim kimseyi evladiyla sinamasin, onlarin acisini göstermesin
:Saruboceq:

amin canim...amin...insallah tedavi gerektirecek bir boyuta ulasmaz...gecmis olsun canim

kizlar ben ha ciktim ha cikicam..
cevap gelmezse sasirmayin..
sükür paydos saatim geldi..
göbüslerinizden öpüyorum

biz de öptük seni..ben de cikiyorum cerezcim..kalkip kocacagima iftar hazirliyayim bari...

enel´den haberleri almak icin bir daha girerim ama yok bizim kiz ortada ne hikmetse...

kızlar ben geldim.ya kusura bakmayın.babamızla gezelim dedik.çünkü biliyorsunuz ben 80 gündür hiç gezememiştim.sefa yaptık biraz üzgünüm.
herşey yolunda parmak kadar bir kanama kalmış.ilaçları ve iğneyi bıraktık.ekstra vitaminede gerek yok.biraz merakta kaldınız ama....
veeeee KIZIM oluyor kızım.minnoşummmm benimm. hihoyyyt:sm_cool:

tahminim doğru çıktı ve bir çok arkadaşında.hepinizi öpüyoruz teyzeleri.şükür sağlığıda yerinde.hepinize ve bebişlere sağlık diliyorum.

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin kizini canim darisi bizim basimiza artik

Sonunda canım Allah gönlüne göre verdi. Hadi gözünaydın. Kendine ve prensese dikkat et.

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin kizini canim darisi bizim basimiza artik

inşallah canım seninde bir kızın olsun.bu arada oğlunda ve bebişinde inşallah birşey çıkmaz.okudum mesajını canım.sen içini rahat tut.bugün doktorum bana pozitif düşün öyle olsun dedi.bizde böyle düşünelim ki güzel olsun canım.

çerezcim sende de göbiş yoktu dimi?senin de kız olabilir sana tahminde bulundum bakalım tutacak mı canım?

amanın bir prenses daha geliyor, ya enel biliyor musun bir tek sana tahmin yaptım çünkü harbi öyle gibi hissettim. ayyyy hadi hayırlı olsun minik nazlı kızın, sağ salim kucağınada al inşallah.

amanın bir prenses daha geliyor, ya enel biliyor musun bir tek sana tahmin yaptım çünkü harbi öyle gibi hissettim. ayyyy hadi hayırlı olsun minik nazlı kızın, sağ salim kucağınada al inşallah.

çok sağol canım.minik kızım çok güçlü çıktı.isminide yazdım.bakın bakalım beğenecekmisiniz?sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

dün akşam aklımdam geçirdim eşin erkek istiodu sanırım kız die düşündüm bn hep senin için hayırlısı olsun cnm sağlıklı olsunda prensesin kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

enelcim canım çok sevindim öğrendiğine ve bir sorun olmadığına gözün aydın canım kızını allah sağ sağlim kucağına almayıda nasip etsin inşallah
ne güzel ya kızıma arkadaş geliyorrrr kız çocukları başka oluyor valla

çok sağol canım.minik kızım çok güçlü çıktı.isminide yazdım.bakın bakalım beğenecekmisiniz?sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

ayliz özellikle çok güzel cnm annem söylemişti anlamınıda cennet bahçesiydi sanırım iki isimde çok güzel .......

dün akşam aklımdam geçirdim eşin erkek istiodu sanırım kız die düşündüm bn hep senin için hayırlısı olsun cnm sağlıklı olsunda prensesin kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

sağol canım.darısı sizlerin başına.sağlıkla inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…