2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hihoyyyt:smiley-cool:ne zaman bitecek bu yasaklarr offf offfffff mart kedisi gibi oldum walla

:dance:enel çok heyecanlandım çatlarım walla yarın sabah kadar hadi hayırlısı :CüvCüv:

enelcim inşallah yarın seninde iyi haberlerini alırız. bana seninki kızmış gibi geliyor ne bileyim çok nazlandı belki ondandır. Allah hayırlı evlat versin hepimize.

banada öyle geliyor ama ilk hamile olduğumu duyduğumda erkek geçti bir anda içimden.böyle bir anda içimden geçen oluyor ama herkes kız diyor.hayırlısı bakalım.eşimde erkek diyor kimimki çıkacak bakalım :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:

maşallah canım gözün aydın güzel haberlerle dönmüşsün sonuna kadar sorunsuz gider inşallah

sen bendeki heyecanı bir düşün sanırım babamız yine gelemeyecek.tek başıma heyecandan ne yapacam.üçlü test içinde bakıcak doktor.:sm_cool:

hadi bakalım sende hayırlı haberlerle dön inşallah fazla heyecan yapma sakinleştirecek kimse de yokmuş
sende bebişinde allaha ve kendinize emanetsiniz sakin sakin git güzel haberlerle dön canım

selam kızlar, istanbulda da yağışlar başladı şükür. bende de ablam ve eşim var. ama yağmurun seyri de yalnız bir başka oluyo.

haftaya benim de sanırım cinsiyeti belli olacak. hayırlısı artık. enel senin ne kadar heyecanlı olduğunu anlayabiliyoruz sanırım hepimiz de:) bende 2 gün öncesinde başlıyo hem iyi hem kötü duygular kafamda uçuşup duruyo. güzel haberlerinizi bekliyoruz...

hiic beni avutma nazan kaydirigubbakcemile3
gecen yazdin ya oglumda daha erken hissetmistim bu tembel biraz diye..
benden kacmadiiii
kaydirigubbakcemile

erkekler daha cabuk hissedilirmis belki bu kizdir ondan gec hissettim benkaydirigubbakcemile3 seninkide belki kizdir bugun yarin hissedersin desem oldumuki-tatlicadiarzu-

benimde cok zayif olmama ragmen ilk dogumumda cizgi olmadi, hicbirseyde kullanmadim, gobegimi gorenler hayret ediyorsırnaşık şey aman masallah diyeyim bundada olmasin, cilde gore degisiyor demekki

hadi bakalim iyi haberlerinizi bekliyoruz fistigim

merhaba kızlar nasılsınız benim canım sıkkın bugün bu kocalar ne zaman halimizden anlıyacak acaba ben bütün gün yatıyormuşum çocuğun dersi ile ilgilenmiyor ben neden ilgilenmiyorsun bana bırakıyorsun dediğimde sen ilgilen bütün gün evde yatıyorsun diyor kendiside öğr başka insanlar eşimin ilgilendiğini zannediyor öğr olduğu için ahhhhh bide bana sorsalar ders yaptırırkende buram buram ter döküyorum içimin sıkıntısından evlilik hakikaten zor biiş onlarada bizi sorsalar yakınacak okadar çok şey bulurlarki allah yinede hepimize huzur mutluluk ve sağlıklı yaşam nasip etsin eşlerimiz ve çocuklarımızla

dün misafir vardı giremedim bi daha
ben altı sene ara verdim cünkü olmadı 2 senedir tedavi oluyordum sonra oldu işte.böyle zor buldugum için heralde cok endişeleniyorum.senin ilkmi?:CüvCüv:

herkese günaydın mart ayının en güzel annişlei
ENELCİM HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ CANIM EEE BU SEFER GÖSTERİR İNŞALLAH SENİN YARAMAZ
bende dünden buyana temizlik çok şükür bitti tabi bende veee akşama misafirim var eşimin sayesinde öfffffffff
neyse ben keyif yapıyorum elimde nesguik ohhhh yarasın oğluşummmmmma

arkadaşlar demir ve kan ilacı almaa başladınızmı benim doktor bu hafta kullanmaya başlayacağımı söyledi onun öncesinde elevit içiyordum peki sizler............
bu arda arkadaşlar ben kilolu hamile kaldığım için 72 ile şimdi ise16 haftaya gircem 75.5 olmuşum aslında yememe dikkat ediyorum tatlı filan hayatta yiyemiyorum sevmiyorum zaten tuzlu yiyorum işte böyle yaa canımda sıkılıyooo çok kilo alırmıyım daha...:Saruboceq:.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…