2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ne tarafta tekme attı benimki karnımın alt tarafı ve sonrasındada sağ tarafa geçiyor geçerken hissetmiyorumda sağ tarafta kımıldadığını hissediyorum

tabi onemli olan o elektirigi almak sekerim, haklısın kisisel bir durum bu..

ama mecbur kalirsam istemesem de gitmek zorunda olacagim, bak o zaman senin doktoru denerim ben de..

boddicigim dogum gunun kutlu ve mutlu olsun, seneye bebisin kucaginda kutlamayi da nasip etsin Allah canımmm sekerimhihoyyythihoyyythihoyyyt

lazanyacim sizin de evlilik yıldonumunuz kutlu ve mutlu olsun, saclar kıyafetler falan belli oldu aksama kutlama var herhaldesüprizzzzz 16, 26, 36. senelerinizi de kutlarsiniz insallah sekerim

sehnazcim benim 12 haftalıkken belli oldu kesin olmamakla birlikte dedi doktor, 14te kesin dedi baska bir doktor

nazancim massallaaahhhh senin ufaklik boyle donup duruyor demek ki... ayyy cooook guzelll...

aaaa boddim senin doğum gününmü benimde kızımın doğum günü bu gün allah ikinizede sağlıklı harılı uzun ömür nasip etsin nice senelere

günaydın kızlar, dün akşam başıma neler geldi korku filmi gibi anlatayımda gülermisiniz ağlarmısınız siz karar verin. dün akşam yazmıştım çarpıntım falan var diye tabii haliyle serilip yatıyorum ben, hava sıcak diyede oturma odasında yatıyoruz, ben yatarken kociş yatağı açıyodu hadi dedim hergün uğraşıyor bende çarşafı yastıkları falan alayım, arkası dönüktü bana çıktığımı görmemiş, bende gittim aldım yastıkları falan tam o sırada kocişte almaya geliyomuş beni hala yatıyo sandığı için odanın ışığını görünce birisi var sanmış birde ben tam çıkarken ışığı söndürdüm aynı anda kociş başkası diye bir bağırdı kollarımdan tutup beni bir sarstı ama aynı anda bende çığlık karanlıkta düşünsenize aman Allahım ne korktum anlatamam, yarım saatten fazla kendime gelemedim ağla ağla hıçkıra hıçkıra ömrümde böyle korkmadım ya. tabii kociş yıkıldı ben o halde ağlıyorum bir yandan ya bebeğe birşey olduysa diye panik olduk. Allah korusun ama ilk zamanlarda olsa bişey olurduda bu korkuya. ağrım sızım kanamam birşeyim yok ama dr. randevusunu erkene aldık bugün 5,30 da gideceğiz inşallah sağlıklıdır da içimiz rahat eder. işte böyle korku filmi gibi bir gece geçirdik.

çerezcim nerelerdesin kız.göbişş büyüdümü yoksa sen psikopat mı oldun bakıyım:sm_cool:
.

yok enelcim.. ufakdan ufakdan belli oluyor artik göbüs.. vazgectim piskopatliktan.. :CüvCüv:

boddim dogum günün kutlu olsun canim a.s.

niloscum Allah kizina uzun ömürler versin, onunda dogum günü kutlu olsun..:1hug:

Lazanyacim sizinde evlilik yildönümünüz kutlu olsun.. nice nice mutlu yillara sana esine ve bebegina a.s.

hepinize merhaba arkadaslar.. yeni katilanlar aramiza hosgeldiniz :CüvCüv:

bu arada boddim doğumgünün kutlu olsun, cinsiyeti belli olan arkadaşları tebrik ediyorum, belki bizimkide gösterir bugün. yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz

Merhaba,
bende araniza yeni katiliyorum
tahmini doğum tarihi 9 mart inş. Sağlikla elimiz alirim bebişimi
23 eylülde kontrölüm var heralde cinsiyetini öğrenirim artik
çok merak ediyorum, aranizda öğrenen varmi?????

bu arada boddim doğumgünün kutlu olsun, cinsiyeti belli olan arkadaşları tebrik ediyorum, belki bizimkide gösterir bugün. yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz

canım inş. annesine gösterir cinsiyetini içine ne doğuyo senin ben neredeyse inş annesine pipisini gösterir yazacaktımdakaydirigubbakcemile3

canımya geçmiş olsun ben burada gülmekten yıkıldım:roflol::roflol::roflol: gözümün önüne geldi o anki haliniz gercekten korku filmi gibikötükedihüso neyse geçmiş olsun:roflol:

boddim dogum gunun kutlu olsun canim,niloscum seninde kizinin dogum gunu kutlu olsun Allah nice saglikli mutlu yillar nasip etsin inslh

Merhaba arkadaslar....

Boddim dogum günün kutlu olsun canim.Hakikaten güzel bir dogum günü hediyesi olmus. Allah anali babali büyütsün insallah...

adayadayi walla canim inan ben kötü oldum okurken kimbilir sen nasil oldun. ilginc yani hakikaten, demek ki sadece filmlerde olmuyor böyle seyler...insallah birsey olmamistir ama bebisine...insallah iyi haberlerle dönersin canim..

Ruhe_haben canim önceden aktif bir sekilde katildigin icin merak ettim hic sesin cikmayinca ama iyi olduguna sevindim.

Kizlarrrrr...ben delircem ya...1 haftadir su tuvalet trafigi beni bitiridi ya klava:...gece uykularim kaciyor cok agresif yapiyor bir de beni...Çok üzgünüm çoook zaten uyuyamiyorum bir de kalkip sahur hazirlamak deli ediyor beni mesala..normalde seve seve kalkar hazirlardim esime ama dun gece resmen beni kaldirmasin diye elimden gelen herseyi yaptim ama beni yine kaldirdikaydirigubbakcemile3 hayir sanki ben olmayinca karini doymuyor adamin, enteresan bir insan benim kocam...Allah canini sag etsin ama adamin en sevdigi sey ona sofra hazirlamam ve ona birbirinden özel seyler yapmam kaydirigubbakcemile3
buna bir cözüm var midir acaba, yoksa ben yatagi tuvalete tasiyacagim da:roflol:

Son düzenleme:
nazancim tepikleride hissetmeye baslamissin ne güzel ya..
benim daha göbek yeni yeni belli oluyor.. ben tepikleri daha coook beklerim gibi geliyor bana
:çok üzgünüm:

Canım sen hamile misin?Eğer öyleysen nasıl ve neden 5 kilo verdin?Eğer hamile değilsen neden miden bulanıyor.Benim kafam karıştı.Cetvelin de biraz farklı geldi bana.fisfisfis

canim aksam yatarken sivi tüketmemeye calis bende cok kalkiyordum ama azaldi simdi en fazla bir kere kalkiyorum bazen hic kalkmadigimda oluyor

nazancim tepikleride hissetmeye baslamissin ne güzel ya..
benim daha göbek yeni yeni belli oluyor.. ben tepikleri daha coook beklerim gibi geliyor bana
:çok üzgünüm:

canim tekmeleri göbekle bir ilgisi yok üzülme herkesin göbegi bir olmuyorki ama bebesiler büyüyor bu senin göbeginle bir ilgisi yok benim bi arkadasim vardi burda 9 aylik hamileyken 5 aylik gibi duruyordu hatta hastahaneye doguma gitmis ebe niye geldin demis oda sancilarim var demis ebede hani nerde diye sormus ( karni icin) düsün yani senin ilk bebegin galiba en gec 5 aylik basarsin hissetmeye ins

Tebessüm22 canım biri de bana sürekli özel bişeyler hazırlasa ben de onun hep yemek yapmasını isterim.Kim istemez ki?Eşin yemeklerini seviyor demek ne güzel.Benimki de sever de yorum yapmadan yemez.Şu şöyle olsaymış böyle olsaymış der hep.Zaten yorgun argın hazırlamışım bir de yorum yapmıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…