2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım nasıl mutlu oldum anlatamam tüylerim diken diken oldu hayırlı olsun minik kızın:dance:daha çok kız olsun oğluma alternatif arıyorum:roflol::roflol:

ŞEKER ŞİMDİDEN SEN KAYNANALIK MI YAPCAN -tatlicadiarzu- korkulu walla :roflol: kaydirigubbakcemile3

tebrikler canim listede nazli kizlar cogaliyormu ne:))cok merak ediyorum benimki ne olcak acep erkek hissediyorum demekki kiz olcak:)) genelde anne adaylri yanildi:):teytey:

kizlar erkekleri geçmiş:)))

MİNİK KIZIN HAYIRLARLA GELSİN EVİNİZE.KIZ EVLAT BAMBAŞKADIRhihoyyyt

benimle birlikte liste 11 erkek 13 kız oldu.......hadi bakalım ilerleyen zamanda neler olacak...

sana ve cinsiyeti belli olan herkese hayırlı olsun demek isitiyorum ben de haftaya gideceğim. o zaman belli olur. bana da seçil hanm kıza benziyo dedi 11. haftada ama bana da erkek gibi geliyo bakalım ne olacak. tülin hanm dışında aynı hastanede başka bir doktor hakında bilgin var mı acaba ayşin...

canimmm hayirli olsun fistik kizin, ben bebisler dogduktan sonra hepinizin bebislerinin resimlerini cok merak ediyorum, bakalim gobusumuzdekiler nasil birsey olacaklarkaydirigubbakcemile2

valla canım Suat Bey'in methini duydum orada yine....Ama şimdi Emine hn.da hastası çok bugün gördüğüm kadarıyla ...başka da bilmiyorum dr....sen bilirsin karar senin..... :CüvCüv:

kızlar bu arada ben galiba Şubatta doğum yapıcam ...Doğum tarihi 28 şubattı ee kızlar erken gelirmiş...yani ben Şubat annesi olucam galiba ama burdan bir yere gitmem te o kaaa......

gozun aydın ayşincimmm
allah saglikla kucagina almakta nasip etsin.
hayırlı saglikli bi kız olsun insallah..

nasılsınız kızlar ben çok halsizim sanki buşekilde doğdum ve böyle ölücekmişim gibi geliyor ayshınce canım hayırlı olsun allah tamamına erdirsin senin bebiş oynuyormu ne tarafta oynuyor

çok güzel haberler aldım maşallah
umudumcum yağız efe çok güzel bir isim..bence hiç düşünme bile.ben bayıldım..
nnazan tekmeleri nasıl hissettin anacım sen bende tık yok ya..
lazanya dora ismi çok güzel.ismiyle yaşasınlar inşallah bebişlerimiz.:Saruboceq:
laviniacım esilanın anlamı çok güzel.eşine anlamına söylesen tamamdır zaten..
enelcim iyi olmana sevindim tatlı kuş..kaydirigubbakcemile3
ayshince demek kızın oluyor.çok sevindim yavrum ya..inan..yerim onu ben.az tosun mu ne..:roflol:
yalnız ayshincecim bişe sorcam 30 yaş altında ssk nasıl ödemiyor ben yaptırdım ya dün 3lü testimi.hemde para vermedim.sonucumu da aldım..özel hastaneler resmen sömürüyor.
dikkat edin canlar.

arkadaşlar doktorumdan memnun değilim bana adanadan iyi bir doktor ismi verirmisiniz şimdiden teşekkürler

Kizlar masallah yine güzel haberler var.gruba yeni dahil olan arkadaslara da merhaba,hos geldiniz..
Cinsiyetler belli olmaya basladi,artik isimler konusuluyor:) nereden nerelere geldik masallah..saka maka kimi 4 ayini gecti,kimi de 4 ayini doldurmak üzere..ne diyeyim insallah sonuna kadar böyle sorunsuz gecer...

Ayirica ben bu kadar zaman nasil gececek diyordum ama hakikaten sanki cok mu hizli geciyor. Daha hamile oldugumu ögrendigim zamani ve attigim cigliklari dün gibi hatirliyordum ::))) hayy masallah ya...

esila ismi ilginc geliyor kulaga canim, hem anlami da güzel...acikcasi diger isimden daha güzel de geliyor kulaga..bence ikisi arasinda tercih yapacaksan esilayi tercih et..

Dora ismini ilk defa duyuyorum ama ismin anlami güzelmis..Insallah hayirli evlat olur.

MIrza ismine gelince:) kulaga kesinlikle cok hos geliyor..benim de bir arkadasimin cocugunu ismi mirza..ilk onda duymustum ve cok hosma gitmisti...insallah yakisikli bir bebek olur,diger mirza öyle :))

Yagiz ismi de cok hos. ama efe bana biraz fazla sert geliyor. Yani cocugun mizacini sertlestiriyor. Mesala celal ismi de bunlardan biri. Dayimin oglunun ismi celal ve hakikaten o celalli hal var üstünde..onun icin isim koyarken onun halini,ruhunu da alacak diye düsünerek daha temkinli davranmaya calisiyorum.. aslinda bakarsan hakikaten zor is,hem kulaga hos gelecek hem anlami güzel olacak hem de cok yaygin olmayacak ...insallah güzel anlamli isimler buluruz ne diyelim...

ya arkadaslar bizim ruhe_haben diye bir arkadasimiz vardi,ondan hic ses seda yok..nerde ve nasil acaba bileniniz var mi?

Son düzenleme:
arkadaşlar doktorumdan memnun değilim bana adanadan iyi bir doktor ismi verirmisiniz şimdiden teşekkürler

öncelikle hos geldin....
gecmis olsun umarim en iyi sekilde atlatirsin tehlikeli süreci. Ama bulundugun sehir avatarin altin gözükmediginden sanirim sana bir tavsiye vermek zor olacaktir.öncelikle istersne bulundugun sehri bir söyle ki arkadaslardan seninle ayni sehirde yasayanlar sana doktor ismi önerebilsinler...
insallah iyi bir doktora denk gelirsin...

niloşcum ben daha hareketlerini hissetmedim....19.20.haftalarda hissedersin dedi dr. yada ben anlayamıyorum şimdilik...

evet saruböceg yaaa öyle dediler ...özel sigortamdada daha bir sene dolmadığı için yararlanamadaım yani pisi pisi ödedim..45 ytl idrar kültürüne verdim 15 de muayeneye 160 ytl bayıldım geldim..ne diyim bebeişlerimiz için değer hepsine....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…