2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

mirza çok hoş anlamıda çok güzelmiş.nerden geldi aklınıza şekercim kaydirigubbakcemile5 10 numara hihoyyyt mirza:teytey::teytey:

Saruboceq cım öncelikle tebrik ederim...her zaman kadının fendi erkeği yendi yani :lepi: ALYA ÇOK HOŞ Bİ İSİM DERİN DE ve sık kullannan bir isim değil umarım bebişinde ismi gibi herkezden farklı,akıllı,güzel eee birazda havalı sengözlerimebaksanab ve şeker bi çocuk olur....

mirza çok hoş anlamıda çok güzelmiş.nerden geldi aklınıza şekercim kaydirigubbakcemile5 10 numara hihoyyyt mirza:teytey::teytey:

bosnakca sitelere girdik 1000 kadar ismi tek tek inceledik vallahi canım:)keske sitenin ismini verebilsem ama esim bosnakca birseyler yazdı buldu, ona sormam lazim. diger begendiklerimizi de yazayım , secenek olsun size de ;

elvir, haris, arman, beriz, edin, enes, almir, anel, yuka, mirsad

Güner, kız ve erkek adı. "Şafak vakti, hem gün hem erlik özelliği gösteren".
kızlar
ben esila
ve güner arasında kaldım şimdi esila istiyorum... bakalım siz ne dersiniz.
esila mı
güner mi*

gunaydin kizlarrrrrrrrrr

ben dun geceden beri bebisimin tekmelerini hissediyorum:sm_cool: sirt ustu yattigim zaman pit pit vuruyor, birde sanki takla felan atiyor yada donuyor garip birsey oluyor o zamanda ayy nasil mutlu oldum tekmesini hissedince hihoyyyt

kız ne güzel nekadarlık oldu

MRB JNM NE MUTLU SANA...kaydirigubbakcemile3 :CüvCüv: BEBİŞİNİ HİSSETMİŞİN. OHHHHHHHkaydirigubbakcemile5 BENİMMİDEM FENA YA İLK AYLAR BİLE BÖYLE OLMADIM SAÇI BAŞI MI ÇIKIYO HALA BU KIZIN. kötükedihüso AMA BENDE Bİ HİSSETSEM ŞİMDİ BABASI İYİ KIZI BAŞLADIII VALLA ÇEKCEĞİMİZ VAR...CADIARZU

a.s.NAZANCIM ne mutlu sana darısı bizim bebişlere biraz tekme atsalarda annelerini mutlu etseler...hihoyyyt
konuşuyorum çoğu zaman oğluşumla en azından bi kıpırdadığını hissetsem beni dinliyoooo diyecem galiba şimdi umrunda değil onun için konuştuklarımmmmgamyoncuiremsu

kızlar kaçıncı haftalardasınızki tepik atıyor bunlar benimki neden kımıldamıyor hiç sadece kasıklarımı ağrıtıyor

16+4 haftalik olduk bugun sizde en gec haftaya hissedersiniz bence kizlar, benim takvimim kaybolmus bu arada ya

Arkadaşlar benim düşündüğüm isim için fikirlerinizi alabilirmiyim
yağiz efe düşünüyorum sizce nasil inanin ne zormuş isim bulmak

NAZANCIM
yatarken sol yan tarafına (çok rahatsız olursan sağ yana da olur)yatmaya çalış.çünkü sırt üstü yatarken bebişe giden akan akınmında azalma olabilirçböle bi yatış posizyonu rahatsız ederse sırt ve bacak arasına yastıklar koyabilirsin jnm. :içelim:

kızlar kaçıncı haftalardasınızki tepik atıyor bunlar benimki neden kımıldamıyor hiç sadece kasıklarımı ağrıtıyor

canim seninki daha ufak, bende daha bugun hissedebildim nerdeyse 17. haftamiza gircez oda tekmemi degilmi diye bayagi suphelendim ama arka arkaya 4-5 kere vurunca emin oldum, benim oglum daha erken hissettirmisti kendini gerci13. haftalarda felandi hissettigim bu biraz tembel ciktisositososito

tsk ederim canim dikkat ediyorum ama sirt ustu yatincada onu elimle hissedebiliyorum hosuma gidiyor arada oyle yatip seviyorum sonra yanima donuyorumkaydirigubbakcemile3 belkide rahatsiz oldugu icin tekmeliyor kuzucum, cok bencilim cokk

ayyy cok heyecanlııı masssaaallahhh canım... hepimize nasip etsin Allahım insallahhhhhhhhh

umudum yagız efe'yi ben cok begendim.hem yagız hem efe. cok iddialı, etrafındaki tum cocuklari dovmesin o:)

bu arada ben ilk isim bakmaya basladıgımda nedense hep dogadan gelen isimleri begeniyordum;

toprak, doruk, yamaç, bulut gibi.. kocam da cok kiziyordu.. oyle isim olmazmis, ben hic bulut adında bir genel mudur ismi duymus muyum diye..

mesela hulusi tam bir genel mudur ismiymis,adini hulusi koyacakmisiz,genel mudur olacakmis. renkli kiyafetler falan giymeyecekmis o, hep kıravat takacakmisiz, ona oyle agu falan demek yokmus, nasilsiniz hulusi bey diyecekmisiz, o da iyiyim siz nasılsınız diyecekmis, oyuncak da almak yokmus, abakus,hesap makinesi verecekmisiz.

bazen cocuk buyutecek olgunlukta mıyız acaba diye dusunmuyor degilim

hayırlı olsun lazanya.doktora gitmeden çikolata filan yedin mi hareket etdip göstersin diye.ben de haftaya gidicem.13+0 ım ama tık yok.göstermedi

yok canım yani evet çikolata yedim ama benim oğlan uyuyodu pipisi bacaklarının arasından sarkmıştı:))) bir de 4 boyutlu da baktık poposunu döndü sonra gösterdi pipisinikaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:

çok güzel isimler buluyosunz arkadaşlar ...kaydirigubbakcemile5

bende esila ve
güner arasında kaldim...ya o ya öteki AMA ESİLA çok hoşuma gitti.fisfisfis

gayet guzel bir isim canim bence,sizin isiniz kolay yine benim koyacagim isimde, yabancilarinda soyleyebilecegi bir isim olmali, mesela yagiz koysam soyleyemezler, koyagim isimin icinde her harfi kullanamam o yuzden sizin isiniz daha kolay canim benimkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…