2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sevgili dünürüm aynı şey benim için de geçerli ben zaten koca göbekliyim oldum olası insanlara hamileyim demesem anlamıyorlar kimisi hastanede öğürürken yakalıyor hayırdır aslı bir şey mi var diyor ama artık göbeğim manalandı ben öyle düşünüyorum beni yeni tanıyan ve ilk kez gören insanlar alında göbeksiz olduğumu gebelik dolayısıyla göbüşümün yarım dünya olduğunu düşünecekler ehuehueueheuheuh:roflol:sen de öyle düşün buradaki kimse bizi tanımıyor göbüşünün gebelikten olduğunu düşenecekler ben kabloyu istedim arkadaşım getirmiş kafaya koydum bugün göbüşü deşifre edecem cümle alemehihoyyyt:sm_cool:

hihoyyytAyyyyyyyyyyyyyyyyy lazanya heyacanlaniyorum giiiiiiiiiiiiiiiiizz hadi bekliyoruz bebişini göbişini.inan bende öyleyim baktiysan zaten kilomda var di yuvarlanip giderim 9 ayin sonuna kadar ama ben hiç şikayetçi değilim cümle alem duysun
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:teytey:

tatlım seninki benimkinin yanında devede kulak:roflol:sen iyisin maaşallah

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne olur şimdi daha çok meraklandiriyosun lazanya
hadi koy canim yaaa bak bebişimde merak ediyooo kardeşini

Günaydin mart ayinin en güzel anneleriii...annesinin kuzusu pc de cam yok mu ordan çek :) meraklandikkkk

canlarım..
bir fikrim var..
göbeklerimizin fotoğraflarını koymak için başka topic açalım..
buradan gelişimi takip edelim.sadece göbekleri koyalım.

gunaydin kizlarrr, yine kahvalti sonrasi carpintim var , bir selam vereyim gidip uzanayim biraz bari, bu carpintiyla gece ruyamda gordugum kabuslar beni oldurcek yaa, dun gece kocisimde yoktu evde ruyamdada cok korktum sabahi zor ettim offf hep birileri kovaliyor beni ruyamda ya, biktim, yoruldum kacmaktan:çok üzgünüm:

tatlım üzülme, uyumadan önce dua et, ılık süt iç ve güzel şeyler düşün ama bunlar goncan yada bebişinle ilgisi olmasın. ne bileyim güzel bi orman düşün, dere kenarı düşün, doğayla ilgili yumuşatıcı şeyler düşün olur mu.
sarıböcüğüm haklısın, çünkü burda sayfalar alıp başını gidiyoo.

Günaydin nazancim sakin ol güzelim bak uyanmişsin sadece ruya kaptirma kendini bebişte uzulur sonra ... Annesi

Kizlar benim karnimda şişlik var kasildim iiyice uzun zamandir olmayan bulantim başa sardi ne yapcam ben?

Kizlar göbişler nerde göndermeen arkadaşlar bekliyoruz bebişlerinizi yaaa
mizikçilik yapmayin küserim sonraaaaaaaaaaaaaaa

Günaydın arkadaşlaaaaar. Kayınvalidem temizlik yapıyooooo bende pc başında ayaklarımı uzattım keyf yapıyom kaydirigubbakcemile3.
Valla sağolsun. Ama en çok kocişim kurtuldu çünkü temizlik işleri onundu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…