2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bilmiyorum ama çat diye bir ses duyarsaniz korkmayin benim cinsiyetini öyle merak ediyorum ne acabacadiarzu

ay senin de mi çizgin var adayadayı çıldırazaaammm benim niye çizgim yok zaten göbüşüm çok olduğu için mi acebaCADIARZU

AMİN CÜMLEMİZİNKİNİ

ay senin de mi çizgin var adayadayı çıldırazaaammm benim niye çizgim yok zaten göbüşüm çok olduğu için mi acebaCADIARZU

üzülme canım benim göbiş de yerli yerinde, 6 aylık rahat var:roflol::roflol::roflol: çizgim sarımsı tam kahverengi değil daha. yaw bu minicik göbişleri görünce ben utanırım göbiş resmi göndermeye

canım listeye benide eklermisin 12 haziran son adet tarihim 19 mart allah nasip ederse dogum yapacagım tarih

kalçan genişemedimi,hiçmi göbek yok.eskii kıyafetlerin oluyormu?benim hiç biri olmuyor.gögüs ölçüm bile büyüdü.sende ne var anlat bakayım.

Canım ben 50 kilo ile hamile kalmıştım. Şu anda 51,6 imiş. Ancak nereme aldım bu kiloyu bilmiyorum sadece göğüslerimde şişkinlik var. 3 hafta önce doktor bebek iyi problem yok dedi. Ama cuma günü ne der bilmiyorum. Yani hiçbiyerim şiş değil :1no2:

ağlama sezonunu açmış bulunuyorum arkadaşlar,
vatana millete ve yaprak dökümü reytinglerine hayırlı olur inşallah.

lazanya sendemi kabloyu kaybettin yahu, nerde bizim bu kablolar ya, yalnızzz benimki gerçek göbiş arkadaşlar, göbiş gibi göbiş yani
yahu benim bebişden evvel bile sizden çok göbişim vardı kaydirigubbakcemile2
ne bu böyle herkes çıt çıt.
uff çıt çıt dedimde yaprak dökümünün reklam arasında annemi aradım
dedim anne ben isilik oldum.
daha başka bi laf edemeden,
gördünmü aldın baştan kiloları bunlar 7 aylıkken olur ahh ahh vah vah
bacakların birbirine sürtünmeye başladımı şimdiden diye bissürrü çemkirdi klava:
yav anne dedim senin dediğin bacakların iç kısmında olur, benimki üst baldırda.
tabi ben bunu diyene kadar siz anladınız çemkirme faslını.
sonrada demezmi yiycen tabi kzıım sen hamilesin diye kafamçokkarıştı
sadece fazla kiloyla başlamışım onu demeye çalışıyomuş kafamçokkarıştı
oldu dedim, valla gözlerimi doldurdun benim canım annem.
bi benimkimi böyle ki yaaa hem sevimli hem cadı -tatlicadiarzu-

yiyemiyormusun canım?mide bulantıların mı var?yoksa neden olsunki.

biraz önce yeni mesajları okurken kk bir arkadaş doğumunu anlatmış.kızlar siz ne düşünüyorsunuz doğumlarınız konusunda.benim ilki sezeryandı bunu epidural istıyorum ama burada işinin ehli biri varmı tam bilmiyorum.o yüzden kararsızım.gerçi daha zamanımız var ama düşüncelerinizi merak ettim.

vallaha bende çok ağladım şu dizide yaaa.hep böyle oluyor.öldürüyor bu dizi beni eşim dalga geçiyooo.

Bu mide bulantısı ne zaman geçecek.Yaklaşık 5 gecedir uyutmuyor.Yemek deseniz oldukça az.Sizin ne zaman bitti şikayetleriniz???

peki aç karnınamı yoksa tok karnınamı gittiniz tşk ederim

farketmiyor canım.kandaki hormon aç tok değeri değişmiyor.ama bebeğin ense kalınlığına bakılabilmesi için tok git.çünkü bebek rahat olursa o kadar net çıkar ense kalınlığı sonucu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…