2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlaaaaar. Kayınvalidem temizlik yapıyooooo bende pc başında ayaklarımı uzattım keyf yapıyom kaydirigubbakcemile3.
Valla sağolsun. Ama en çok kocişim kurtuldu çünkü temizlik işleri onundu.

kiz ne sanslisin oyle, bana kimsecikler yardim etmiyor, kocis bile bir bardagi bile kaldirmiyor, kiskandim bak simdi:dilcikar:

kizlar bu ruyalar icin ne yapicaz, sizdede oluyomu? yastigimin altina kucuk bir kuran koydum, bir suru dualar okuyorum yinede goruyorum, korkuyla bir uyaniyorum bakiyorum bacaklarim tutmuyor, boyle kaslarim agriyo sanki, bebise birsey olcak diye korkuyor insan, uyaninca baska seyler dusunmeye calisiyorum o sirada bir daha daliyorum yine devam ediyor ruya deli oluyorum yaakötükedihüso

kiz ne sanslisin oyle, bana kimsecikler yardim etmiyor, kocis bile bir bardagi bile kaldirmiyor, kiskandim bak simdi:dilcikar:

kizlar bu ruyalar icin ne yapicaz, sizdede oluyomu? yastigimin altina kucuk bir kuran koydum, bir suru dualar okuyorum yinede goruyorum, korkuyla bir uyaniyorum bakiyorum bacaklarim tutmuyor, boyle kaslarim agriyo sanki, bebise birsey olcak diye korkuyor insan, uyaninca baska seyler dusunmeye calisiyorum o sirada bir daha daliyorum yine devam ediyor ruya deli oluyorum yaakötükedihüso

Valla aslında senin kocişin yerinde ben olsam bu güzeller güzeli hamiş karıma hiçmi hiç kıyamazdım. Hele ki bana dünyalar tatlısı bi oğul vermiş. Bi bebiş daha yolda. Hain domdom :mymeka:

Rüyaları maalesef lohusayken bile görecekmişiz. Teyzemin kızı hemşire o söyledi. Hormonlar yaptırıyormuş. Hatta lohusayken karabasan bile çöküyomuş. Herşeye hazırlıklı olalım korkmayalım kızlar. Bilinçli olursak korkmayız dimi.....inşallah.

Günaydın arkadaşlaaaaar. Kayınvalidem temizlik yapıyooooo bende pc başında ayaklarımı uzattım keyf yapıyom kaydirigubbakcemile3.
Valla sağolsun. Ama en çok kocişim kurtuldu çünkü temizlik işleri onundu.

OHHHHH YARASINNN WALLA BENDE KISKANDIM BİZDE İSTİYORUZ.NEYSE Kİ BEN AĞIR İŞLERİ KOCİŞ E YAPTIRIYOM. . .HALE YAPMASIN KIZILCIK SOPASI :roflol: KIZLAR TADINI ÇIKARALIM WALLA ...SEFAMIZ OLSUN OHHHHHHHH:içelim:

lavinia hemşerim hangi dr.a gidiyosun

ZUBEYDEYE AMA DAHA HASTANENİN YÜZÜNÜ GÖRMEDİM :s NE Bİ YER HİÇ BİLMİYORUM DIŞARIDAN GÖRDUM O KADAR SÜHENDAN BENDERLİ YILIN DKR SEÇİLMİŞ.BİR SÜRÜ ÖDÜ VAR BAŞBAKANDAN BİLE ÖDÜL ALMIŞ. ÇOK ARAŞTIRDIK. HASTADA KABUL ETMİYO DU HASTASI ÇOKMUŞ BİZDE SIKIŞTIK ARAYA Bİ YERE . MÜKEMMEL BİRİ AMA. SEN?kaydirigubbakcemile5

nazan cım rahat olmaya çalış...göreceksek kaçışımız yok....zor biliyorum inşallah bir daha görmezsin...

kızz buket valla şanslısın yaaa....biz nerde görcez hizmeti hala bizden hizmeti bekliyorlar nazanın dediği gibi benim eşimde bir bardağını kaldırmaz ...

saruböceg aç tabiii topiği oradan takip edelim göbişleri.....

yiyemiyormusun canım?mide bulantıların mı var?yoksa neden olsunki.

Canım yemediğim şeyde hatırım kalıyor. Sadece öğle yemeklerini fazla yiyemiyorum geç kahvaltı ettiğim için. Şu ana kadar da hiç midem bulanmadı bir kere dün oldu o kadar. Mide problemi hiç çekmedim yani. Yarın ikili test var doktora gidicez bakalım neler olacak hayırlısıyla geçer gelirim evime inşallah.

Kizlar bu iki test nasil oluyo ? Yaptiran var mi can acitiyo mu . . . Ne yapiyolarr o testte bizde yarin öğlende gitcez birden karşilaşmayayim ....

ben bahar hastanesine gidiyorum nagihan hanıma çok memnunum bende dr.umdan. sühendan hanımı biliyorum ödülde aldıya gerçekten çok fazla hastası varmış diye duymuştum bende. hatta gittiğinde baya sıra bekliyosun falan diyolardı. ama iyi olmuş araya sıkıştırabilmişsiniz.

Kizlar bu iki test nasil oluyo ? Yaptiran var mi can acitiyo mu . . . Ne yapiyolarr o testte bizde yarin öğlende gitcez birden karşilaşmayayim ....

yok canım ya hiç korkma bişi yok bebişin ense kalınlığı ölçülüyor ultrasonda daha sonra senden kan alınıyor o kadar ikisi birlikte tahlil yapılarak sonuç çıkıyor

gunaydin kizlarrr, yine kahvalti sonrasi carpintim var , bir selam vereyim gidip uzanayim biraz bari, bu carpintiyla gece ruyamda gordugum kabuslar beni oldurcek yaa, dun gece kocisimde yoktu evde ruyamdada cok korktum sabahi zor ettim:KK43: offf hep birileri kovaliyor beni ruyamda ya, biktim, yoruldum kacmaktan:çok üzgünüm:

nazancım çok fazla düşünüyorsun galiba bir de etkisinden kurtulamıyorsun tabi bilinç altına yerleşiyor bir sonraki gece yine seni buluyor. canım kafanı dağıtacak bişeyler bul inşallah kurtulursun. arada bir banada oluyor zor biliyorum

selam arkadaşlar Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.bende son adet tarihim 13 haziran 20 mart ta dek geliyor benşde listeye eklermisiniz.

ben yaptırmıycam ikili direkt üçlü yaptıracam ense kalınlığını ölçtürürüm hiç kendime ve bebişime stres edemem:CüvCüv::icecream:

aminnnnn
hoşgeldin aramıza cyberyasar sorunsuz bir hamilelik ve kolay bir doğum nasip etsin sana da allahım

ben bahar hastanesine gidiyorum nagihan hanıma çok memnunum bende dr.umdan. sühendan hanımı biliyorum ödülde aldıya gerçekten çok fazla hastası varmış diye duymuştum bende. hatta gittiğinde baya sıra bekliyosun falan diyolardı. ama iyi olmuş araya sıkıştırabilmişsiniz.

BİZ HİÇ SIRA BEKLEMEDİK BEKLEMİYORUZ. ZATEN EŞİM DAYANAMAZ ÇILDIRIR :jeyyar: çok ilgili bi dkr. açık sözlü eee bende biraz çadı :eek:tuttuk birbirimizi bakalım doğumu nerde yapcam onlar için erken de cyarın bi gidip bebişimi görelim de hale....:asigim:

ben yaptırmıycam ikili direkt üçlü yaptıracam ense kalınlığını ölçtürürüm hiç kendime ve bebişime stres edemem:CüvCüv::icecream:

lazanyacım aslında haklısın insan boşu boşuna stres oluyor. bana 3 gün içinde sonucu verdiler ama gel gör o 3 gün nasıl geçti. ne senaryolar ürettim kafamda hiç sorma çok şükür iyi çıktı
sen ense kalınlığını ölçtür zaten allah korusun bir anormallik varsa ondan belli oluyormuş. boşuna strese da girmemiş olursun. valla akıllı kadınsın ne diyim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X