2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

jnm hayıra yor hayırlı olsun.rüyzların anlamsızsa sana kötü geliyo sa suya anlat akansuyla gitsin.kötü rüya görünce büyüklerimiz öle derdi. üzülme jnm kafanıda onlara takma hayırlısıyla kuçağına alırsın bebişini sana gülücükler saçar. belki de oydu çocuğun ömrünü fln uzattın dimi ama kaydirigubbakcemile5

can'lar banyodan sonra nemlendirici krem ne bileyim badem yagi gibi bisey kullanmaya basladinizmi?
ben yavas yavas hafif bi nemlendirici kullanmaya basladim ilerki zamanlarda gerilmeler catlaklar hizli kilo alip vermekten olusabilecek durumlara karsi:1rolleyes:

canım ilk gebeliginmi benim 2, gebeligim bir kızım var 8 yaşında benden çok kızım merak ediyor cinsiyetini hergün sabah kalkıp soruyor anne kardeşim ne olacak diye a.s.

evet canım benim ilk allah nasip kısmet ederse.ne güzel senin ikincide yolda.benim bu çok zorladı.bende ikincide olsun diyodum bakalım.gözüm yemiyoo şu anda ikinciyi uzun sürede öyle olur sanırım.

kaç haftalık gebesin canım çok güzel canım

dizlerinde ki bence oturmaktan olabilir. jnm.kırmızı lar gebelikten kaynaklanıyo ise doğumdan sonra geçiyor muş.eee anne adayları katlancaz artık okadar şeylere ya ama ben çatlaktan korkuyorum dr kont şimdiden başlansa daha etkili oluyo muş bi dr ara jnm.mirmirmirmir

Allah seni goncana bağışlasın e mi, kopardın beni kaydirigubbakcemile3 bi fotoğrafını göremedim, nerelere koydun çabuk sööle -tatlicadiarzu-

umudum canikom, çatlak olmasın inşallah şimdiden çok koykuyom :1shok:
enelcim egzama gibi değil sanki, o daha beter bişi deilmiydi.
ama böyle yer yer kaşımaktan pütür pütür olmuş gibi.
bide yalnızca bacaklarımda var o pütürlük.
göğüslerimde kaşınıyo, affedersiniz resmen popomda kaşınıyo. ufff..
geçen gün oturuyoduk goncamla, göğsüm bi başladı kaşınmaya, elimi içeri attım yok, hafif hafif kaşıdım yok, eee dedim hatır hatır kaşıdım. hemen üstü tahriş oldu. gonciş başladı dalga geçmeye.uf ya.

canım bende görüyorum saçma sapan rüyalar.etkisinden kurtulmak zor tabii.ama allahım korusun bi daha böyle bi rüya görme.rabbim senide bebişinide korusun.aminnn:Saruboceq:

akan suya anlat derler dogru..
ama simdi sey aklima geldi..
hani bide derler ya eger rüyanda kan görmüssen o rüya yorumlanmazmis, yani rüya sayilmazmis diye.. e ban kan gördüm, yani rüya yorumlanmaz o zaman..
ama yinede hos bi rüya degil yani
:çok üzgünüm:

kizlar kocisime resmimi cektirdim koyucam simdi sizin icin adamla iki saat ugrastik he pozda begenmiyorum:roflol:

tabiki kızz senin gibi pozitif cıvıl cıvıl birinin kötü sonuç alması mümkün mü yaa.hep güzel haberler al inşallah.

gördün mü kuzucum memişlerimi??kaydirigubbakcemile3

bak ne güzel rüyanda bozulmuş tafana takama işte unut gitsin dimi amakaydirigubbakcemile3

evet canım benim bahsettiğim hiçbirimizde olmasın inşallah.biraz kötü ama çok değil.kaşınıyor çok kaşımaktan yara şeklini falan alıyor.seninki alerji olabilir bi doktora göster canım.çokta kaşıma.kaşıdıkça artıyor olabilir.

çerezcim korkma sakın.
ohoo ben bi gece aldatılıyorum,
diğer gece hamile değilmişim beni kandırmışlar,
vsvsvsvs
oluyo bunlar, bi bardak su iç ve nazar dularını oku, şükret, gül gitsin :)

kız nazancımm maaşallah ne tatlı olmuş göbüşün fiziğin de güsel enelin de öyleydi sülün gibisiniz maaşallah çok yakışmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…