2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

buda bebisimi yani gobusumu severken enelcim buda senin icin poz dedin al sana cifter cifter:dance:

1000225cd5.jpg

w426.png

buda bebisimi yani gobusumu severken enelcim buda senin icin poz dedin al sana cifter cifter:dance:

1000225cd5.jpg

w426.png

vallaha allah gönlüne göre versin.çok beğendim inan.rabbim nazarlardan korusun.eşim şimdi sordu cinsiyeti ne dedi.bende erkek yazmışım allah söyletti herhalde ağzımdan çıktı öyle.hayırlısı olsun.çok teşekkür ederim sana.:nazar: :nazar:

yav göremedim, deli etme beniiii, çabuk bana fotoğrafın olduğu sayfayı sööle çabukkkkkk kaydirigubbakcemile bende görmek istiyom memişlerini :roflol:

kuzucum avatarımın üzerine tıkla hani kaçın farozlular yazıyor ya oraya tıkla ordan görürsünkaydirigubbakcemile3

kız nazancımm maaşallah ne tatlı olmuş göbüşün fiziğin de güsel enelin de öyleydi sülün gibisiniz maaşallah çok yakışmış:nazar::nazar::nazar::nazar:

tsk ederim canim benim o senin memislerinin guzelligi:roflol: kiz artik memislerin dilimize dolanir yandinŞeniz

ve Lazanyanın xNazanX için cinsiyet tahmini geliyorr:emir_bebek:erkekin olacak gibi duruyor canım Allah sağlıkla versin:Saruboceq::nazar:

vallaha allah gönlüne göre versin.çok beğendim inan.rabbim nazarlardan korusun.eşim şimdi sordu cinsiyeti ne dedi.bende erkek yazmışım allah söyletti herhalde ağzımdan çıktı öyle.hayırlısı olsun.çok teşekkür ederim sana.:nazar: :nazar:

benimde bastan beri icime oglan doguyor , kizim olmasini cok istiyorum ama hayirlisi artik bende burdan gelin begenirim:dance: oglusum olursa bu hatunun oglusuna kizini verecek dunur araniyorkaydirigubbakcemile3

benimde bastan beri icime oglan doguyor , kizim olmasini cok istiyorum ama hayirlisi artik bende burdan gelin begenirim:dance: oglusum olursa bu hatunun oglusuna kizini verecek dunur araniyorkaydirigubbakcemile3

sağlıklsı olsunda erkek gibi bende öyle hissettim.
benim göbiş küçücük kaldı vallaha.senin bu ilk dimi canım yaş kaç?

nazan ne kadar cok yakismis sana hamilelik..
masallah subhanallah :nazar:
bi kere baktim hemencene kapattim, nazar degmesin
cok hos görünüyor ya

nazancım göbişin çok güzel maşallah:nazar:erkek gibi duruyor.ama kız geçiyor içimden nedense sana hala..
ben de doktora gittim.doktor biraz canımı sıktı.bilmediğim bir doktordu.kasığımda sancım vardı yakın diye özel hastane var oraya gittim.
bebeğimi gördüm.taklalar atıyordu bir tatlıydıki.sürekli döndü.çok sağlıklı bir bebek dedi:nazar:
ama altta taşıyosun dedi bana.ben şok oldum tbi.
geldim eve kendi doktorumu aradım.dedim böyleyken böyle.bana bir kızdı.sen dedi başka bir doktor seni ne kadar iyi biliyorki dedi altta taşıyorsun diyebiliyor.
rahim yapını biliyorum dedi.bebek altta filan değil dedi.
sakın kafanı takma,bir daha da başka doktorlara gitme dedi.
bebek zaten senin haftanda aşağıdadır yukarıya 5.aydan sonra çıkar 8.aydan sonra gene düşer dedi.mantıksız olmuş dedi.
ama çok üzüldüm.neyseki şükürler olsun iyim şu anda.

aaaaaaa maşallah nazan 2. bebiş yandaki de çok tatlı sen tecrubelisinde bu konuda zorlukta çekmezsin benim parmağım ağrısa dtr telefon açmazsın işin espiriside. 41 kere maşallah şekerim.

hayir canim bir oglusum var bu ikinci olacak, avatarimdaki resimdeki de benim oglusumŞeniz

ayy ne güzel ya.maşallah bu ilk gibi duruyor.41 kere maşallah canım.çok hoş ya.inşallah bizde ikincileri yapabiliriz.:nazar: :nazar:
rabbim kötü gözlerden nazarlardan korusun.:Saruboceq::1hug:

nazancım bence sana bi kız geliyor...dün daha yazacaktım sana kısmet olmadı..içimden öyle geçmişti dün bu cinsiyet muhabbetleri üzerine...Allah sağlıklı bebişler versinde cinsiyeti çok da önemli değil...

X