2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım.ben buna bile fazla diyodum sanırım en küçük göbişş bende.buda bi rekorrr:teytey: kaydirigubbakcemile5
dileklerin hepimiz için olsun inşallah canım.
bu arada buketcim nerde yaa.

KIZLAR MERHABA bebişini hisseden varmı karnım kocaman ama bebişten en ufak tık yok.normalmi bu durum daha hissedilmezmi?hisseden varmıkaydirigubbakcemile

KIZLAR MERHABA bebişini hisseden varmı karnım kocaman ama bebişten en ufak tık yok.normalmi bu durum daha hissedilmezmi?hisseden varmıkaydirigubbakcemile

merhaba canim daha cok erken helede ilk bebeginse biraz abretmen gerekecek benim ikinci bebegim bugün hissettim ama tekmesini filan degil 15 20 dk yakin sol tarafimda kalp atisi gibi kipirti oldu görümcemde o tarafda kalbden gelen damar var dedi eger bebek oraya deyiyorsa öyle oluyomus onunda son aylar cok basmis oraya tam onu hissetmesemde ondan biseyler hissetmek güzeldi demekki kipir kipir icimde saga sola degiyor bunu bilmek bile güzel

canım ben sabahları hissediyorum.biraz sertlik oluyor bebişin olduğu tarafta.oda yeni yeni hissetmeye başladım.senin erken merak etme.

ruhe_haben sağol canım.sende sağlıkla miniğini kucağına alırsın inşallah.öpüyorum seni.

yaaa bissürü sayfalar dolmuş, okuyamıyorum
lazanyanın resmi nerde bulucam die göbişim çatladııı!!!
onu bulucam derken lazanyanında benim gibi siyah zeytine daldığını gördüm, tek ben değilmişim sevindim :)
yaaa herkes beni unutmuş mu?? kimse beni sevmiyo mu???
herkes beni sevsin banane banane

yaaa bissürü sayfalar dolmuş, okuyamıyorum :bbo:
lazanyanın resmi nerde bulucam die göbişim çatladııı!!!
hala da bulamadımmmm, nerde bu alımlı kadınnn???
onu bulucam derken lazanyanında benim gibi siyah zeytine daldığını gördüm, tek ben değilmişim sevindim :)
yaaa herkes beni unutmuş mu?? kimse beni sevmiyo mu???
herkes beni sevsin banane banane Şeniz

bende henüz hissetmedim bebek var mı yokmu anlamadım bulantı ve yorgunluk olmasa yok derdim yani....

aaa kız o nasıl söz sevmezmiyiz seni hiçç.hoşgeldin bakıyım canım benim.

aaa o kadar mesaj yazdık sana ayol gormedinmi??
sıkma canını dedik,bisey olmuyor o XRay den dedik. sen okumamissin mesajlari

Oy oy kiyamam sana annesinin kuzusu seni nasilsin canim diğer sayfalarda nerelerde olduğunu yazmiştim inan özlediğimizi sanirim görmedin farkediliyosun canim.göbişleri görmeye başladik eeee seninkini nezaman görüyoruz

Bende elevit'i hamileliğimin ilk zamanlarından beri kullanıyorum. Ama ayrıca bu cuma demir hapı eklenecekmiş doktorum.

Arkidişlerrrr elevit kullann varmi...........

canım ben megadyn kullanıyorum.içinde her vitamin varmış.ama mide bulantısı yapmasın diye yatarken günde bir tane.
başkada birşey kullanmayacakmışım.kan değerlerim,şekerim,demir.magnezyum hepsinin değerleri iyiymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…