2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim doktorum folc plusi hamile kalmadan3 ay önce içtim ve hamileliğin 3 ayinda biraktik yani geçen hafta.neyse şimdi sadece elevit verdi ve onuda herşey yiyebiliyosan meyve sebze et balik filan haftada 1.2 kere al dedi ben balik dişinda herşey yiyebiliyorum şimdik çok şükür.balikta okadar canim istiyooo fakat burda malesef yokkk sadece kişin geliyomuş.sizce bende hergün içeyimmi

Benim doktorum folc plusi hamile kalmadan3 ay önce içtim ve hamileliğin 3 ayinda biraktik yani geçen hafta.neyse şimdi sadece elevit verdi ve onuda herşey yiyebiliyosan meyve sebze et balik filan haftada 1.2 kere al dedi ben balik dişinda herşey yiyebiliyorum şimdik çok şükür.balikta okadar canim istiyooo fakat burda malesef yokkk sadece kişin geliyomuş.sizce bende hergün içeyimmi

bana doktor hergün iç dedi ama bilemiyorum yinede sen bilirsin.

arkadaşlar hapı dr lar önermiyorlar zorunda kalmadığınız müddetçe bence kullanmayın.Özellikle vitemin hapları bebişin sonradan obez olmasına neden oluyormuş.zorunda olmdan kullanmayın.

ah canlarımmm benimmm, bende sizi çok seviyorummm.
öyle yoğunki bugün, okuyamadım ki hiç.
göbişim çok çok fena ahh bi gösterebilsem. ama telle bilgisayar arasında bağlantıyı sağlayan kabloyu kaybettim, aradım aradım bulamadım. atamıyorum bi türlü.
bu arada elevitin içinde günde 1 tane kahvaltıyla al dio umudum, ben öyle yapıcam.
yaa kızlar, ben gece uyuyamadım yine ya. isilik oldum ben galiba. hatır hatır kaşınıyorum. çatlıyorum die korkudan kaşındıkça yağlandım. e şimdide kırmızı kırmızı pütürcükler oluştu. bacaklarımda, arasında ve dizlerimin arkasında. uff goncam dioki sosyete uyuzu oldun kesin. ne ki bu ya??

ah canlarımmm benimmm, bende sizi çok seviyorummm.
öyle yoğunki bugün, okuyamadım ki hiç.
göbişim çok çok fena ahh bi gösterebilsem. ama telle bilgisayar arasında bağlantıyı sağlayan kabloyu kaybettim, aradım aradım bulamadım. atamıyorum bi türlü.
bu arada elevitin içinde günde 1 tane kahvaltıyla al dio umudum, ben öyle yapıcam.
yaa kızlar, ben gece uyuyamadım yine ya. isilik oldum ben galiba. hatır hatır kaşınıyorum. çatlıyorum die korkudan kaşındıkça yağlandım. e şimdide kırmızı kırmızı pütürcükler oluştu. bacaklarımda, arasında ve dizlerimin arkasında. uff goncam dioki sosyete uyuzu oldun kesin. ne ki bu ya??

neden öyle olduki canım kilomu aldın.bu arada benimde kolumda vardı geçti gebelik alerjisi olabilir dedi bi arkadaşım ne kadar doğru bilemem.birde gebelikte egzama olabilir dedi.doktora sormak lazım.

Arkidişler sağolun yaaa anasinin kuzusu inan bendede oluyooo ama belimde bir ikitane kaşirken resmen paçalamak istiyorum bazen göğsümdede oluyooo ay canim çatlak olmasin dur...

Ben akşam göbşimi koyacam koçişim gelsin annesinin kuzusu inan seninkinide çoook merak ediyorum gönder olurmu

kızlar ben 11 ahftalık gebeyim sizler kaç haftalıksınız birde cinsiyetini öğrenen varmı merak ettim

ben de çok merak ediyorum cinsiyetini hamsikuşumun alışveriş yapmak istiyorum ismin kesinleştirmek istiyorum hayallerimde kesinlik olsun istiyorum çok istekli bir kadınımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 goncam deyi de inanmıyodumkaydirigubbakcemile3

kizlaaaar aranizda her gece anlamsiz rüyalar gören varmi??
ben yaklasik 7-8 haftadir her gece , ama her gece tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum..
ve bu gecekinin etkisinden hala kurtulamadim..

düsük yapiyormusum, kanamam varmis.. annemi arioyrum, yaninda kayinvalidemde var, beni ikisi azarliyorlar, bi bebegi bile tasiyamadin diye.. bakiyorumki onalrdan ümit yok, esimi ariyorum nolur cabuk gel diye.. dügün daha bitmedi, gelemem diyor.. olanlari anlatiyorum, bisey yokdur sen abartiyorsundur diyor ve kapatiyor..
aglarken uyandim.. ama etkisinden daha yeni yeni kurtuluyorum..
ne bicim rüyalar görür oldum ya rabbim
:çok üzgünüm:

kizlaaaar aranizda her gece anlamsiz rüyalar gören varmi??
ben yaklasik 7-8 haftadir her gece , ama her gece tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum..
ve bu gecekinin etkisinden hala kurtulamadim..

düsük yapiyormusum, kanamam varmis.. annemi arioyrum, yaninda kayinvalidemde var, beni ikisi azarliyorlar, bi bebegi bile tasiyamadin diye.. bakiyorumki onalrdan ümit yok, esimi ariyorum nolur cabuk gel diye.. dügün daha bitmedi, gelemem diyor.. olanlari anlatiyorum, bisey yokdur sen abartiyorsundur diyor ve kapatiyor..
aglarken uyandim.. ama etkisinden daha yeni yeni kurtuluyorum..
ne bicim rüyalar görür oldum ya rabbim
:çok üzgünüm:
canım bende çok degişik rüyalar görmeye başladım senin gibi rüyamda bende düşük yaptım biliyorum onun etkisini annem hamilelikte dolayı oldugunu söylüyor birde sürekli yemek görüyorum gece degil ne zaman uyursam hep rüya görür oldum

kızlar tahlillerim çıktı tertemiz karaciğer fonksiyon testlerinden korkuyordum alkol de kullandığım için yağlanma vardı en son 26 temmuzda alkol almıştım ona rağmen değerlerim sıfırlanmış gayet sağlıklıyım demirim bol kanım yüksek harikayım:nazar::nazar:

X