2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

elale, benim sat 14 mayıs. 25 haziranda kan testi bile negatif çıktı. doktor ise 6 haziran olarak belirledi satı. yani büyük ihtimalle ultrason belirliyo. zaten 25. haftadan sonra kesin kaç günlük falan çıkıyomuş. 40. haftayı bekletmiyolar yani.

lazanya, bende kasık ağrıları oluyo bazen kasılırken falan. ama seğirme şeklinde olmadı hiç.

kızamıkçık konusunda da rahatlattınız beni çok sağolun. en azından aşının da bazen işe yaramadığını öğrendim. çünkü ben planlı hamile kaldım. fakat önceki doktorun cahilliği bu tür testler yapmamış bana. ilk hamillelik tecrübem de yok ki şu eksik şu da olsun diyemedim. doktora bıraktım amacım belli zaten. neyse Allah görür herşeyi...

oohh ohhh maşallah ..... gelinler çok olacak galiba kızlar azınlıkta....inşallah bende bir daha gittiğimde öğrenirim cinsiyetini...ama daha iki haftam var...

normal dogumunda guzel yanlari var canimcim, dun bir arkadasim diyoki oglumu doguracagim zaman sanci cekerken tesaduf bize gelmisti imdattt kurtarin beni diyomusum:roflol::roflol: ayy hic hatirlamiyorum yahu ne zaman dediysem artik:roflol:

tamam sancilar biraz can sikici ama dogum aninda saclarini gordum basi gorundu dedikce bebegimi itebildigim kadar itmeye calismistim bir an once kucagima gelsin diye sonra bebek cikar cikmaz hemen gogsume yatirdilar, gobegi bile kesilmeden o ani olsem unutmam bir yandan agliyorum basardim diyorum( cunku dogum aninda sanki hic cikaramiycakmissiniz gibi geliyor:)) bu benimmi diyodum doktora bakiyorum... ayni ben sanki benim kuculmusum benim bir parcam , 9 ay boyunca karnimda tasidigim, sancilar cekerek dogurdugum, canimin bir parcasi anlatilmaz guzel bir olay ya sizlerde tadinca bana hak vereceksiniz

okurken gözlerim yaşardı... çok güzel bir duygu gibi...:CüvCüv:

normal dogumunda guzel yanlari var canimcim, dun bir arkadasim diyoki oglumu doguracagim zaman sanci cekerken tesaduf bize gelmisti imdattt kurtarin beni diyomusum:roflol::roflol: ayy hic hatirlamiyorum yahu ne zaman dediysem artik:roflol:

tamam sancilar biraz can sikici ama dogum aninda saclarini gordum basi gorundu dedikce bebegimi itebildigim kadar itmeye calismistim bir an once kucagima gelsin diye sonra bebek cikar cikmaz hemen gogsume yatirdilar, gobegi bile kesilmeden o ani olsem unutmam bir yandan agliyorum basardim diyorum( cunku dogum aninda sanki hic cikaramiycakmissiniz gibi geliyor:)) bu benimmi diyodum doktora bakiyorum... ayni ben sanki benim kuculmusum benim bir parcam , 9 ay boyunca karnimda tasidigim, sancilar cekerek dogurdugum, canimin bir parcasi anlatilmaz guzel bir olay ya sizlerde tadinca bana hak vereceksiniz

tüylerim diken diken oldu okurken..
ne güzel bir andir bebegini ilk kucagina aldigin an.. onca sIKIntidan sonra.. 9 ay sonra.. :asigim:
su günler bi gecse hayirlisiyla ya
mirmirmirmir

bebeklerinin cinsiyeti belli olan arkadaşlar çin takviminden bakmışmıydınız cinsiyete..tuttumu tahminler.....

:CüvCüv:HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız :nazar:
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız :nazar:
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek :nazar:
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
enel17.............................2 Haziran.............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek :nazar:
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek :nazar:
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek :nazar:
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran..........23 Mart
osslem...........................16 Haziran..........23 Mart
existhunder.....................12 Haziran..........24 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart
osslem...........................20 Haziran..........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek.....................25 Haziran...........28 Mart
eskpınar.........................25 Haziran..........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS...............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart
barzey............................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan
zakkum6644..................14 Mayıs..............1 Nisan
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
gökçennn...............................?......................?.........cinsiyet..........Erkek :nazar:

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
5 erkek 2 kız... Yokmu arttıran?

.....zakkum6644.....ekledim canım senide. Aramıza hoşgeldin. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

Listede adı olmayan arkadaşlar son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride listemize ekleyebilirim.

Son düzenleme:
çok teşekkürler buket 26:) ya ama bi sorun var benim son adetim 14 mayıs ama doktor 6 hazirandan başlatalım dedi. düzensiz adetlerimden dolayı karışık bi durum:)

çok teşekkürler buket 26:) ya ama bi sorun var benim son adetim 14 mayıs ama doktor 6 hazirandan başlatalım dedi. düzensiz adetlerimden dolayı karışık bi durum:)

olsun canım zaten ben 6 hazirana göre hesapladım tarihini. Hayırlısıyla gelsin de bebişin.

nazancım senin tarihini de düzelttim canım. Bakıyorum da çaktırmadan bebişini yaklaştırıyosun. Dr.a komisyonmu verdin kız kaydirigubbakcemile3

bebeklerinin cinsiyeti belli olan arkadaşlar çin takviminden bakmışmıydınız cinsiyete..tuttumu tahminler.....

Valla canım ben baktım ama bişey anlamadım. Çünkü benim son adet tarihim 26 mayıs ama tabi döllenme haziranda olmuştur tahminim. O yüzden biraz karışık oluyor yani. Hangisine bakıcam bilemedim :1no2:

nazancım senin tarihini de düzelttim canım. Bakıyorum da çaktırmadan bebişini yaklaştırıyosun. Dr.a komisyonmu verdin kız kaydirigubbakcemile3

kiz sorma ebe 28 subat deyince opesim geldi kadini:roflol: kac gun one alsam kar kardirkaydirigubbakcemile3 takvimimi bile duzelttim birden birkac gun ileri gitti ne guzelkaydirigubbakcemile2

Valla canım ben baktım ama bişey anlamadım. Çünkü benim son adet tarihim 26 mayıs ama tabi döllenme haziranda olmuştur tahminim. O yüzden biraz karışık oluyor yani. Hangisine bakıcam bilemedim :1no2:

benim son adet tarihim 20 mayis ama yumurtlama zaten 14 gun sonra oluyor yani haziranda hamile kaldim buyuk ihtimalle ben onu esas aliyorum kiz cikiyor hihoyyytmayisa bakarsam erkek

benim son adet tarihim 20 mayis ama yumurtlama zaten 14 gun sonra oluyor yani haziranda hamile kaldim buyuk ihtimalle ben onu esas aliyorum kiz cikiyor hihoyyytmayisa bakarsam erkek

benimde aynı öyle hangisine bakıcam bilemedim biri kız diğeri erkek çıkıyor.... CADIARZU :sm_confused:

selam kızlar ben geldim.
ilk günüm hüsranla sonuçlandı.dün gece ağrıdan öldüm.ağla ağla sızmıışım.eşimde çok üzüldü.bizim bebiş çok güçlü ama annesini mahvetti.bugün dayanamayıp doktora gittim.risk hala var.16.haftayı bekliyoruz dört gözle.yine rapor yazdı doktorum.
allahım hakkımızda hayırlısını versin.
ben kasık ve bel ağrılarından öldüm.bu arada cinsiyeti belli olmadı.ben hazırlıksız gittim ultrasona bebeğim sanki bana küsmüş gibi sırtını dönmüştü,o kadar uğraştı doktor dönsün diye bu seferde poposunu havaya kaldırdı.el parmaklarını zor gördük.15 eylülde tekrar gidicez bakalım o zaman.
hepinize güzel ağrısız,bol sağlıklı günler diliyorum.inşallah kimsenin benim gibi ağrıları olmaz.berbat bişey.
öpüyorum sizleri.

selam kızlar ben geldim.
ilk günüm hüsranla sonuçlandı.dün gece ağrıdan öldüm.ağla ağla sızmıışım.eşimde çok üzüldü.bizim bebiş çok güçlü ama annesini mahvetti.bugün dayanamayıp doktora gittim.risk hala var.16.haftayı bekliyoruz dört gözle.yine rapor yazdı doktorum.
allahım hakkımızda hayırlısını versin.
ben kasık ve bel ağrılarından öldüm.bu arada cinsiyeti belli olmadı.ben hazırlıksız gittim ultrasona bebeğim sanki bana küsmüş gibi sırtını dönmüştü,o kadar uğraştı doktor dönsün diye bu seferde poposunu havaya kaldırdı.el parmaklarını zor gördük.15 eylülde tekrar gidicez bakalım o zaman.
hepinize güzel ağrısız,bol sağlıklı günler diliyorum.inşallah kimsenin benim gibi ağrıları olmaz.berbat bişey.
öpüyorum sizleri.

geçmiş olsun canım allah bir daha o ağrıları yaşatmasın inşallah
bu arada yine tatili kaptın desene :) ohh ne güzel sen tatile çık biz haftaya işe başlayalım :)

kızlar benim haftam sata göre 12+4 fakat ultrason ölçümlerine göre 13+6 gözüküyor doktora sormayı unuttum hangisini dikkate alıcaz acaba yani 40 haftayı tamamlarken sata mı ultrason ölçümüne mi bakıcaz kii bu durumda olup bilgisi olan var mı kızlar?

canım benimki de 1 hafta büyük gözüküyor ultrasonda ben doktora sordum hangisini baz alacağız doğum tarihi için diye bana en son adet tarihine göre doğum yapacaksın ultrason sadece bebeğin büyüklüğüne göre tarih verir ona bakmayacaksın dedi

geçmiş olsun canım allah bir daha o ağrıları yaşatmasın inşallah
bu arada yine tatili kaptın desene :) ohh ne güzel sen tatile çık biz haftaya işe başlayalım :)

ahh canım sağol.keşke şöyle mükemmel bi tatil olsa benim için ama öyle olmuyor.bu raporla beraber 70 gün olacak.doğru dürüst arkadaşlarımı göremiyorum.evde kimse yok 4 duvara kaldım yine.evdeyken tek tesellim sizler oluyorsunuz.eşim nette olmasa kafayı yiyeceksin sırf senin için aldım diyor.sağolsun.
inşallah bir daha böyle olmaz.allah kimseye göstermesin.

X