Kısmetim mi kapalı, sorun ne olabilir.O kadar yoruldum ki, depresyona girmek üzereyim. Gizemli bir konu.

Yani bu kadar olur. Şu martta başlama olayının aynısı bende de var ve burç olayından birçok şeye kadar sebep aradım bulamadım.
Hatta genel olarak hayatım şubat, mart aylarında iyidir. Temmuzu bulmaz, mayıs sonuna doğru biter ama sizinki yine iyi biraz daha fazla sürüyormuş.
Sebebini ben de anlamadım.
burçlar ile ilgisi olur mu emin degilim.Dedigim gibi astroloji eğitimi aldım, benim haritamda kadersel eş ile mart ayında tanışma veriyor.Ama neden yazın bitiyor ? Bu döngüyü nasıl kırıcam bilmiyorum. Burcunuz nedir ?

Bence neden böyle diye düşünüp kendinizi hiç yormayın çünkü hiçbir sebebi yok, bir sorun ya da terslik de yok. Sadece hayatımızda bazı dönemler böyle durağan geçebilir, isteklerimiz arzularımız bir yerde bekliyor da harekete geçmiyor gibidir. Ama bunun da hayatın içinde olağan bir süreç olduğunu düşünüyorum. Muhakkak bu monotonluk bir noktada kırılacaktır. Hem bence araya kaynayan bilimum gereksiz insanla yorulmaktansa doğru kişi sizi bulana kadar huzurlu bir yalnızlık daha sağlıklı olabilir
belki ama olmuyor her zaman, gözümün önünde bir sürü mutlu ilişki varken yalnızlığım üzüyor. Birde zaten aşık oldum birine onu unutmak için ne uğraşlar verdim. Böyle yalnız kalmaya devam edersem hiç atamıcam aklımdan.

Bir daha hayatınıza biri girdiğinde, aileniz dahil hiç kimseye anlatmayın uzun süre

Bazen çok istediğin birşeyi anlatınca olmuyor o şey sanki ...Buna ilişkide dahil

Kimisine göre saçma gelebilir ☺️
ben herkese anlatıyorum valla :) acaba o etkiler mi ?

Manifest yaptım aslında hatta onunla da ilgili başlık açacaktım.Çekim yasası ile alakalı.Bende hiç işe yaramadı.O kadar uzun süre ( 4sene kadar) hep pozitif düşündüm, deftere hayal ettigim profili yazdım vs olumlamalar meditasyon Tibet kaseleri. Ama yok işte.Konu o iki giden erkek degil, konu kimsenin girmemesi hayatıma.Son haftalara kadar yine potiziftim ama artık yoruldum.

Bu yöntem olarak yazdığınız şeyler gülümsetti beni kusura bakmayın, sizin gibi aklı başında eğitimli birinin astrolojiden, tibet kaselerinden falan medet ummasına çok şaşırdım. Biraz rahat bırakın kendinizi, olmuyorsa olmuyordur, hayatı yaşamaya bakın. Anladığım kadarıyla maddi probleminiz yok, gezin tozun, yurt dışına çıkın. İnsanlarla iletişimde kalmaya çalışın hatta kendinize bir yatırım yapın psikolojik destek alın belki mistik güçlerle değil ruhunuzladır sorun, belki çözülmesi gereken bir şeyler vardır

Bu yöntem olarak yazdığınız şeyler gülümsetti beni kusura bakmayın, sizin gibi aklı başında eğitimli birinin astrolojiden, tibet kaselerinden falan medet ummasına çok şaşırdım. Biraz rahat bırakın kendinizi, olmuyorsa olmuyordur, hayatı yaşamaya bakın. Anladığım kadarıyla maddi probleminiz yok, gezin tozun, yurt dışına çıkın. İnsanlarla iletişimde kalmaya çalışın hatta kendinize bir yatırım yapın psikolojik destek alın belki mistik güçlerle değil ruhunuzladır sorun, belki çözülmesi gereken bir şeyler vardır
Aslında bu medet ummak degil.Kuantum fiziği, titreşimler üzerinden enerjimi auramı toplamaya çalıştım.Bilmiyorum belki saçmadır. Ama denize düşen yılana sarılır hesabı.Çevremde bu işler ile uğraşan herkes, mutluydu ilişkisi oluyordu.
Yurt dışına defalarca kez çıktım. Bir dönem amerika da yaşadım. Ama sorunum yalnızlık, biri olsun seveyim sevileyim istiyorum. ya hiç beğenmeyeceğim tipler denk geldi ya da beğendiklerim birden gitti. vs
Dediğim gibi belki sorun bende dicem ama ne antipatik toksik kızlar var el üstünde tutuluyor. Anlamıyorum .

burçlar ile ilgisi olur mu emin degilim.Dedigim gibi astroloji eğitimi aldım, benim haritamda kadersel eş ile mart ayında tanışma veriyor.Ama neden yazın bitiyor ? Bu döngüyü nasıl kırıcam bilmiyorum. Burcunuz nedir ?
Aralık sonu doğumlu oğlak burcuyum ve yükselenim başak. Şans noktası balık. Ay düğümü yay - ikizler aksında ben anlayamadım zaten yoğun stelyum oğlağım var. Ay da yengeç. Siz de başaksınız sanırım.

merhaba, oncelikle konuyu okurken hem guldum hemde bazi noktalarda uzuldum. fakat ben sizin dusundugunuz kadar vahim bir durum icerisinde oldugunuzu dusunmuyorum. enerji yukseltme calismalari denediniz mi hic,manifestten bagimsiz olarak? ben daha once bu sekilde bir calisma icerisinde bulundum bekledigim konularda gelismeler yasadim ardindan tabiki de hemen olmadi ama hic olmayacagini dusundugum (sizin ki gibi aslinda basit ama hic olmamasindan kaynakli) konularda ozellikle. bu alanda eger ki ilginiz varsa oneride bulunabilirim

Aynen öyle kaldı.Bir kaç kere hikayelerime instada kalp vs attı cevaplamadım , sonra 1 ay geçincede yazdı soğuk konuştum gelmedi yanıma diye. Belki haklıydım belki haksız.Sonra muhabbeti kesti yazmadı hiç.Ben ocak ayında yazıncada soğuk kestirme yazdı.Bende twitter dahil her yerden sildim.
Sosyal medyada bu kadar çok takılmayın, yüzyüze görüşüp tanımadığınız insanı da flörtten saymayın. O alevler, o mesajlar kimbilir kaç kişiye atıldı. Sizden gerçekten hoşlanan erkek ne olursa olsun yüzünüze görüşmek için can atar ve her yolu aşar gelirdi. Gelmiyorsa sallamıyor demektir siz de sallamayın.

merhaba, oncelikle konuyu okurken hem guldum hemde bazi noktalarda uzuldum. fakat ben sizin dusundugunuz kadar vahim bir durum icerisinde oldugunuzu dusunmuyorum. enerji yukseltme calismalari denediniz mi hic,manifestten bagimsiz olarak? ben daha once bu sekilde bir calisma icerisinde bulundum bekledigim konularda gelismeler yasadim ardindan tabiki de hemen olmadi ama hic olmayacagini dusundugum (sizin ki gibi aslinda basit ama hic olmamasindan kaynakli) konularda ozellikle. bu alanda eger ki ilginiz varsa oneride bulunabilirim
nasıl bir şey bu enerji çalışması ? açıkçası ilgimi çekti işe yarar bir şey ise neden olmasın ? :)

Güzel sanatlar mezunu bir balerin de kısmet açmak için hocaya gitmesin ama ya
Bu arada cevabınız burda. Belli ki iletişim probleminiz var. Normalde bu soru sorulur. İyi bir terapistten terapi almanızı öneririm
Gerçekten merak ettigim için soruyorum.İnsanları neden salt modern salt cahil şeklinde kategorize ediyorsunuz ?
Eğitimli biri olmuş olmam, inancımı değiştirir mi ? Ya da bu tarz şeylere inanmak için cahil olmak mı gerekir ? Buna takılanlar olmuş ama tabulaştırıyorsunuz ... Dünyada açıklanamayan, bilim tarafından kanıt olmadıgı için , kanıtlanamayan ve bu sebeple bilime dahil olmayan bir sürü ilim var.
Hocaya gitmekten kastım sırlar dünyasında ki gibi olanlar degil.
Ekşi sözlükte , bu konu ile alakalı bir kaç başlık var.En inananında en inanmayanına kadar açıklanamayan bir dizi olay gizem yaşayan insan var.
Vatikandan tutun, amerika da kaybolanların bulunması için medyumlara baş vuruna kadar bu konu uzar gider.
Kısmet açmak demek, negatif enerji vs gibi alt konuları olan bir sürü sebepten ötürü kişinin şans alanı daralır.Halk içinde kısmet denir, bazıları baht der, bazıları şans, bazıları çakra.
Lütfen aynı yorumu yapıp durmayın artık.Kötü niyetiniz yok biliyorum fakat, siz benim yaşadıklarımı yaşayın, ondan sonra beni güzel sanatları bitirmiş bir balerin olarak bu konular hakkında düşünmekten eleştirin .
Kınamayın ki başınıza gelmesin, iyi niyet ile yazıyorum,İyi günler.

Sosyal medyada bu kadar çok takılmayın, yüzyüze görüşüp tanımadığınız insanı da flörtten saymayın. O alevler, o mesajlar kimbilir kaç kişiye atıldı. Sizden gerçekten hoşlanan erkek ne olursa olsun yüzünüze görüşmek için can atar ve her yolu aşar gelirdi. Gelmiyorsa sallamıyor demektir siz de sallamayın.
Kendisi 9 senedir tanıdığım aynı ortamda bulunduğum biri. Sosyal medyadan tanışmam.

Bence etkiler. Çünkü yorum yaparlar ister istemez kötü niyetli bile olmasa en ufak bir yorum belki de sizi soğutur belli olmaz. Bu arada şarkı atmış size baya iddialı cümleler geçen bir şarkı. Siz ona hiç mi cevap atmadiniz🫣
hayır atmadım cevap :) bu konularda ketum ve pasif oldugumu kabul ediyorum

Nazar değiyor birilerine anlatınca
sormayın nazar desem, yine birileri başlayacak '' eğitimli bir balerin nasıl olurda nazara inanır bıdıbıdıı .. '' diye.
Görende buradaki herkesi, Freud sanacak. Bir tripler küçük görmeler. Dilerim aynılarını yaşarlar ve çaresiz kalırlar.Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış :)

sormayın nazar desem, yine birileri başlayacak '' eğitimli bir balerin nasıl olurda nazara inanır bıdıbıdıı .. '' diye.
Görende buradaki herkesi, Freud sanacak. Bir tripler küçük görmeler. Dilerim aynılarını yaşarlar ve çaresiz kalırlar.Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış :)
buradaki sorunu görmek için Freud olmaya gerek yok yalnız.
hayatınıza giren her insan "O" kişi olacak değil elbette ama yanına geliyorum dendiğinde neredesin demiyorsaniz, size romantik flört için atılmış şarkıya bile cevap vermiyorsaniz karşı tarafa verdiğiniz mesaj direkt olarak bu kız benimle ilgilenmiyor oluyor.
beddua tipi dileklere gerek yok yani. sizdeki "gizemli konu" belirgin bir biçimdeki iletişim sıkıntısı.
bu nedendir ki buraya veya başka yerlere kadınlar nasıl daha cilveli olunur diye soru sorup duruyorlar.
bir insanı ilk etapta güzelliğiniz zerafetiniz çekebilir elbette ama sonrasında kasılmış bir sohbeti kim niye ilerletsin?

buradaki sorunu görmek için Freud olmaya gerek yok yalnız.
hayatınıza giren her insan "O" kişi olacak değil elbette ama yanına geliyorum dendiğinde neredesin demiyorsaniz, size romantik flört için atılmış şarkıya bile cevap vermiyorsaniz karşı tarafa verdiğiniz mesaj direkt olarak bu kız benimle ilgilenmiyor oluyor.
beddua tipi dileklere gerek yok yani. sizdeki "gizemli konu" belirgin bir biçimdeki iletişim sıkıntısı.
bu nedendir ki buraya veya başka yerlere kadınlar nasıl daha cilveli olunur diye soru sorup duruyorlar.
bir insanı ilk etapta güzelliğiniz zerafetiniz çekebilir elbette ama sonrasında kasılmış bir sohbeti kim niye ilerletsin?
O noktada haklı olabilirsiniz . Fakat devamlı mesleğimi yazmalarına kızıyorum.Birisi bana açıkça dese ki, iletişim probleminiz var, terapiye gidin.Belki şema bozukluğunuz vardır, Tamam. Ama yapılan yorumlar '' sizin gibibalerin biri, sizin gibi okumuş biri olarak başlayıpdevam eden küçümseyici yorumlar.

O noktada haklı olabilirsiniz . Fakat devamlı mesleğimi yazmalarına kızıyorum.Birisi bana açıkça dese ki, iletişim probleminiz var, terapiye gidin.Belki şema bozukluğunuz vardır, Tamam. Ama yapılan yorumlar '' sizin gibibalerin biri, sizin gibi okumuş biri olarak başlayıpdevam eden küçümseyici yorumlar.
Küçümseyici değil aksine yüceltici yorumlar onlar. Eğitimli birinin ilk düşüncesinin bu olmasına herkes şaşırır.
Mesela iletişim probleminiz var diyenlere detaylı yorum yazmıyorsunuz pek. Oradan ilerlemiyorsunuz ama burç, astroloji gibi insanın daha kolayına giden yorumlar ilginizi çekmiş.
Mesela demişim ki daha önce ayrılanlar ne diyip ayrıldı? Buna bir şey yazmadınız tam. Aslında bu kısımları kurcalasanız sorun çözülecek ama mistik şeyler insana kontrol hissi verdiği için daha rahatlatıcı geliyor.

Ben bu tarz manevi şeylere inanıyorum. Büyü de var nazar da var. Ben de üniversite mezunuyum bu arada. Bu tarz büyü olayları genelde ya köylerde ya da küçük yerlerde, kasabalarda vs daha çok oluyor ama.
Benim de düzgün ilişkim olmuyor. Ama sebebi büyü değil mesela, tamamen psikolojik. Ekonomik gelirim olsa bir dakika bile durmayıp psikolojik destek alacağım.

X