2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Erkeklerimiz cok maşallahkaydirigubbakcemile3
Benim daha belli degil.Ayin 15 den sonra gidicem.Belki belli olur.
Kizlar,belim o kadar çok agriyor kisenağlama.Aksam evde uyuşuyor ayaklarim.Bazen iste ole kaliyorum.Fazla calisamicam gozukuyor:1no2:
Sizde boyle agrilar oluyormu?
Hepinize opuyorum:asigim:

günaydın herkese. bel ağrıları bende de var .bugün doktora gidecem umarım cinsiyetinide öğrenirim.

valla dönüp arkaya bakınca ne çabuk geçmiş diyorum ama içinde bulunduğumuz zaman hiç ilerlemiyor gibi geliyor bana

gunaydin kizlarrrrr, bugun dogum ebeme gittim , kalp atislarini dinledim bebisimin,28 subat dogumun diyor, 2 mart degilmis , ultrasyon icin 14 ekime gun verdiler, 14 ekim yaa:çok üzgünüm: cinsiyetinide o zaman ogrenirsin dediler, bekle Allahhh bekleee

günaydın tatlı mart anneleri,

ben aralık annesiyim ne işin var burda demeyin sakın haaa,
nostalji yapayım dedim, sizi okudukça o günlerim aklıma geldi ve anladımki zaman ne kadar çabuk geçiyor,
mide bulantılarımdan çoooook çektim ama çok şükür 14. haftada bitti. hiç yemek yiyemeyeceğim sanırdım yiyen insanları gördükçe nasıl yemek yiyor bu insanlar diye düşünürdüm :))) şimdide o kadar yiyorumki kilo problemi başladı. böyle işte güzel anneler hamilelik çok güzel ama her dönemde bir sıkıntı çıkıyor. bakalım daha neler göreceğiz. Ama olsun herşeye değer dimi :)

hepinize sorunsuz hamilelikler diliyorum.

Allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah.

bencede nazan nekadar gün atmışlar öyle ben dayanamazdım herhalde VIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ 14 EEKİM

aaa nazancım sen şimdi şubat annesi mi oluyorsun yani
bizi bırakmayacaksın herhalde değil mi??

günaydın tatlı mart anneleri,

ben aralık annesiyim ne işin var burda demeyin sakın haaa,
nostalji yapayım dedim, sizi okudukça o günlerim aklıma geldi ve anladımki zaman ne kadar çabuk geçiyor,
mide bulantılarımdan çoooook çektim ama çok şükür 14. haftada bitti. hiç yemek yiyemeyeceğim sanırdım yiyen insanları gördükçe nasıl yemek yiyor bu insanlar diye düşünürdüm :))) şimdide o kadar yiyorumki kilo problemi başladı. böyle işte güzel anneler hamilelik çok güzel ama her dönemde bir sıkıntı çıkıyor. bakalım daha neler göreceğiz. Ama olsun herşeye değer dimi :)

hepinize sorunsuz hamilelikler diliyorum.

Allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah.[/QUOTE]

çok teşekkürler canım seninki ne kadar büyümüş maşallah. Allahım bizde bu haftalara hayırlısıyla gelecekmiyiz acaba? çok uzak gibi görünüyor değil mi kızlaarrr

nazan 14 ekimmi..
canım sen hangi şehirdesin de bakim bana.doktora gitsen

hollandadayim ben canim:çok üzgünüm: Allahin pintiler ulkesi ya neden kalkindiklari belli oluyor ondan kIs bundan kIs 3 kere ultrasyona girme hakkim var 2.si 20 haftalikken 14 ekime geliyormus, ucuncusude doguma yakin bebek dondumu diye:çok üzgünüm:

aaa nazancım sen şimdi şubat annesi mi oluyorsun yani
bizi bırakmayacaksın herhalde değil mi??

yok canim birakirmiyim hic, ben sizlere alistim, sizlerle muhabbet etmezsem catlarim:roflol: zaten subat annelerinin arasinda bebisimle kucuk kaliriz, ama oglumu erken dogum yapmistim , 38. haftada buda erken olabilir dedi ebe belkide subatin ortalarindada gelebilir bebisim:teytey:

merhaba, ben de mart annesi olacağım inşallah. ilk hamileliğim, önceleri çok mutlu geçiriyodum, hiç birşeyi takmıyordum ama aksilikler bi başladı önce 2 yıllık güvendiğim komşum bu halimi bile bile üstüme geldi, çok üzdü hak etmediğim halde. hala konuşmuyoruz. sonra kızamıkçık a karşı bağışıklığım olmadığını öğrendim. öğrendiğim gün dayımı kaybettim üst üste yaşadığım olaylar da beni çok tedirgin ve karamsar yaptı. oysa ki mutlu şeyler hissettirmeyi istiyodum. şimdi de 2.li test sonuçlarına taktım daha belli olmadan. kaptırdım kendimi yani. neyse hepinizle tanışştım bu şekilde. herkese mutlu ve sorunsuz hamilelikler diliyorum:)

nazan bende 6 martı beklemeyecğim.
doktorum şubatın 20-25i gibi alacağı söyledi.sezeryan olacağım için..
aslında bi çoğumuz şubat annesi olacağız.göründe bakın:1hug:
üzülme nazancım.geç olsunda güç olmasın inşallah.

sezeryan ile doğum yapacak olanların doğumları beklenen tarihten en az 10 gün önceye atacağına göre mart başında doğum bekleyenler şubat annesi olacak herhalde.

bizde seni bırakmıyoruz zaten canım :) napalım varsın küçük yaramaz şubatta gelsin sağlıklı olsun da yeterki

evet canim bencede cogumuz zaten martin baslariydi, subatta olur dogumlarimiz :dance:
sezeryan neden oluyorsun canim senmi istedin oyle dogum yapmayi?

öncelikla aramıza hoşgeldin yaşadıkların kolay şeyler değil ama kendine stres yapma
2li testi hepimiz kafamıza takıyoruz merak etme ama hayırlısıyla hepsi geçecek bebişlerimizi allahın izniyle kucağımıza alacağız.

zakkumcum bu kadar karamsar olma, bebisinide uzme, benimde kizamikciga karsi bagisikligim yokmus, daha bugun ebem dikkat et dedi, ama ben takmiyorum belkide cok kaderci olmamdan, rabbim neyi uygun gorurse o olur, kendini uzmen bebegini uzmen demek, ye ic, dinlen, hamisliginin tadini cikar, kimseleride kafana takma , salla gitsin:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…