2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar....bu sabah korkuyla gitmiştim doktora ama moralim yerinde döndüm...2 li tarama testini inceledi burada sadece bir değer istenilen gibi değil dedi..oda ikili test yazan bir yer var oymuş...diğerleri iyi....15-20 dk bebeği inceledi ultrasonda tekrar ölçümler aldı ve ense ölçümü 1,5 çıktı...oysaki diğer doktor baktığında nasıl olduysa 1,1 çıkarmıştı..bu ölçümler çok önemliymiş....şu an bebeğiniz çok iyi sağlıklı aslında bu ikili testleri yapıp aklınızı karıştırmaya gerek yok ama içiniz rahat edecekse bir daha yaparız dedi..yine kan verdim..sonucu perşembe günü alacağım..içiniz rahat olsun sonuç iyi çıkacaktır dedi..iyiki bugün gitmişim yoksa moralim hala bozuk olacaktı..şimdiye kadar hiçbir hastanede böyle alaka görmemiştim..allah kısmet ederse doğumuda burada yapmayı düşünebilirim...sezeryan 270 ytl,normal doğum 80 ytl miş....kısacası böyle kızlarrr boşuna üzüldüm sanırım:CüvCüv:

KIZLARRRR hayırlı ramazanlarrrr..
gece 3 kere banyo için kalktım e bide goncama sahur hazırladım (bu arada bende yedim yani :)
uykum varrrr..
ben tutmayı göze alamadım kızlar, Allah günah yazmasın, ömür verirse kaza ederim. ama bütün gün kafamın ve vücudumun çalışması gerekiyor, zaten normalde yoruluyorum bebişim rahat edemiyo die üzülüyorum, bi de aç kalırsam daha da önemlisi susuz, üstelikte günler bu kadar uzunken. aammmann işte bugün bi garip hissediyorum kendimi zaten, ramazanın ilk günü su içip duruyorum tuhaf hissediyo insan. dediğm gibi Allah affetsin ki zaten affetmiş, kaza edin demiş.
bebişimi çok özledim ama taaa haftaya cuma görücem yafuuu

aşkolsun arkadaşım benimkini neden tahmin etmedin falcı bacım

niloş ben sana bişeyler sordum tahmin etmek için ama cevap yazmadın güzelim,onun için tahmin yapamadım.şimdi söyle bakiim ne tarafın ağrıyo en çok ve ne yiyip içiyosun?

geçmiş olsun canım, benim bebişiminde ense kalınlığı 1.5 çıkmıştı. doktor sorun yok demişti. hamilelik dönemi boşuna üzülmeler fazlasıyla oluyor canım, geçmiş madem, gül artık tamam mı? gül sen ki oda kıkırdasın içinde.

arkadaşlar 12. hafta bitti ama mide bulantılarım bitmedi.nolur bana bir çareeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!dr ilaç verdi damomine gibi bişey adı.ama işe yaramıyor. kafamçokkarıştı

herkese hayırlııı ramazannnlarr...

yahu 2 gun girmedim nete 20 sayfa yazı, massalllahhh kızlar hic bos durmamıssınız.

umarım herkesin keyfi yerindedir,hersey yolundadır.

2li test sonucumu ben de persembe gunu alacagım, dediginiz gibi bu testlerin %100 guvenilirligi yok, hangi hastalikta % kac oran verdigini cesitli internet sitelerinde gorebilirsiniz. o yuzden cok da kafanıza takmayın kızlar..bebislerimiz saglıklıysa zaten sorunsuz devam eden hamileliklerimiz var demektir.bu korkular bebislere en buyuk zarar..

hepinize opucukler, cicekler, sevgilerr...:asigim::asigim:a.s.a.s.

hadi gözün aydin arkadasim.. rahatlamissindir..
bende gecen hafta yaptircakdim testi.. doktorum gerek yok.. sonuclar hep istatistik dedi.. yani kesin bisey vermiyorlar zaten dedi.. ama icim rahat etsin diye yinede ense pilesini ölctü ve 1,2 cikti.. bak sorun yok dedi..
yavrularimiz onu bize emanet edene emanet yine

HERKESE MERHABALAR VE DE HAYIRLI RAMAZANLAR.

her zaman nete giremiyorum ve girdiğimde de bir bakıyorum ki sayfalar uçmuş. ben de perşembe ikili test için gittim dra. bu perşembe de sonuç belli olacakmış. inşallahs hayırlı sonuçlar alırız. cinsiyette henüz belli değil eylül sonunda öğreniriz herhalde. bu arada kızlar baş ağrılarım çok şiddetli oluyor buna çözüm bulabilen var mı

canim gordunmu uzuldugune degmedi hic, hayirlisiyla sag saglim dogacak bebislerimiz:dance: kizlar su testler bence cok gereksiz , bosu bosuna strese niye sokuyorsunuz kendinizi

nazancım sen 14 haftalık mı oldun yafu?? ne çabuk geçiyo günler. bi an takvimine bakınca şaşırdım. 3 dü 5 di derken geldik 10 lu haftalara

aman geçmiş olsun canım allah stres yaşatmasın çok zor

nazancım sen 14 haftalık mı oldun yafu?? ne çabuk geçiyo günler. bi an takvimine bakınca şaşırdım. 3 dü 5 di derken geldik 10 lu haftalara

kuzucuk insan baskasini cizelgesine bakinca fark ediyor dimi ne kadar yol kat ettigimiz aslinda.
bak sende 13 haftalik olmussun
kaydirigubbakcemile5

kızlar selam özledim ben sizi :))
misafirler iş falan derken giremedim nete pek!cinsiyetler öğrenilmiş darısı başımıza.
kızlar kasığımda göz seğirmesi gibi pıt pıt birşeyler oluyor arada hamsikuşum mu acep????

bak ben sana demedimmi kendini boş yere üzdüğünle kalacaksın diye. çok sevindim canım gözün aydın bugün çok mutlu ol ve dünün acısını çıkar :):dance:

kuzucuk insan baskasini cizelgesine bakinca fark ediyor dimi ne kadar yol kat ettigimiz aslinda.
bak sende 13 haftalik olmussun
kaydirigubbakcemile5

hakkaten olmuşum dimikaydirigubbakcemile2
göbişim de belli oluyor artık iyiden iyiye kaydirigubbakcemile2
şu mübarek ayda Allaha ne kadar şükretsem az,
hem kuzucuğum hemde kuzum var benimmmm :lepi:

arkadaşım benim çok şükür bulantı sorunun çok yok ama arkadaşım senin durumunda.o bir çay kaşığı kuru kahve atıyor ağzına başka hiçbir şey geçirmiyormuş.ayrıca tuzlu çubuk yiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…