2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim doktorum kesinlikle hayır dedi.bebeklerin tam oluşum zamanı tutulmazmış.ayrıca sen evdeki çocuğuna bütün gün su dahi verme sence günah mı sevap mı diye sorunca oruc tutmamam gerektiğine karar verdim.sen yemezsen nasıl beslenecek karnındaki...Allah ömür verirse sonradan öderiz borcumuzu

hayırlı ramazanlar arkadaşlar bende oruç tutmuyorum çünkü 1 saat aç kaldım mı hemen başım dönüyor ayrıca çok susuyorum tutarsam çok zorlanacağımı hissediyorum inş önümüzdeki senelerde eksiksiz tutarım

hayırlı ramazanlar kızlar.ben bugün denemelik tutuyorum ama şu an gayet iyi gidiyor her şey..bebeğimi de Allah a emenet ettim. bir şey olacağını düşünmüyorum hayırlısı olsun inş.

kızlar merhaba
epey oldu yazamıyalı misafirlerim vardı. sadece okuyabiliyordum. nasılsınız bakalımm??
bugün doktordan geldim. 2li test sonuçlarım çok şükür normal çıktı veeeeee cinsiyetini öğrendimmmmmm:))))
kızlar benim küçük bir prensesim olacakk yani cimcime geliyor allahın izniyle inşallah.
buketçim kızımı listeye yazarmısın canım ?
gözün aydin canim:nazar:.. oldumu iki prensesimiz.. darisida bizlerin basina insallah

aramızda oruç tutan varmı kızlar dr sordunuzmu bebişlerimize zararı olurmu oruçtutmamızın hepinize hayırlı ramazanlar ben oruçluyum

bende doktoruma sordum canim.. sana birakiyorum sen bilirsin dedi.. bebegin senden besleniyor dedi, yemek yemezsen fark etmez fazlada dedi, ama susuzluga dayanamaz o dedi.. kalp atislari zayiflarmis mesela.. :çok üzgünüm:
ki zaten istesemde tutamam, sabah bulantilarim hala var, bozuklur yani orucum.. rabbim insallah borclarimiz tutmayi nasip etsin.. :Saruboceq:

bu arada hepinize hayirli ramazanlar
:emir_bebek:

bende aynı şeyler oluyor canım tutamam yani inanın yarım saate kalmıyoo midem kazınıyooo aşırı tansiyon düşüklüğü var dayanamıyorum bu şekilde bile...allah yardımcımız tutan arkadaşlarımızınkini kabul etsin rabbim...

bende tutmuyorum, tutanlarin oruclarini rabbim kabul etsin, ben hem dayanamam hemde o bebis bana Allahin emaneti, ben yemezsem nasil beslenecek, ayrica hamislere ileride kaza etme gibi bir sans verilmis ben daha sonra Allah nasip ederse kaza etmeyi dusunuyorum, inslh yanlis dusunup yanlis yonlendirme yapmiyorumdur ama ben boyle dusunuyorum

bende tutmuyorum, tutanlarin oruclarini rabbim kabul etsin, ben hem dayanamam hemde o bebis bana Allahin emaneti, ben yemezsem nasil beslenecek, ayrica hamislere ileride kaza etme gibi bir sans verilmis ben daha sonra Allah nasip ederse kaza etmeyi dusunuyorum, inslh yanlis dusunup yanlis yonlendirme yapmiyorumdur ama ben boyle dusunuyorum

dinimizde kolaylik var zaten nazancim..
hamileler mecbur degiller oruc tutmaya, sonradan borclari tutmak sartiyla..
hayirlisiyla meleklerimizi bi kucagimiza alalim, tutariz borclarimizi allahin izniyle

garipsiyor olsamda oruç tutamamayı bebeğim için tutmuyorum..Allah izin verirse ileride kaza ederim...benim tansiyonum düşük çok acıkınca etkiliyor..Tutabilirim diyenlerede Allah kabul etsin deyim ne diyim başka....

Merhaba,hamiş şekerler.Nasilsiniz?:nazar:
Kizlar,size bir sey soracam.2aylik hamileyim.Ve bebegim sol tarafta oldugunu belli.Ve orasi cok agriyor.Neden olabilir? Dr 2 hafta sonra gidicm,o zaman sorarim.Tabii,o zamana kadar bişey olmzasa.Ve karnim agriyor,sanki regl olacam gibi.Sizde de oluyormu boyle?:uhm:

Merhaba,hamiş şekerler.Nasilsiniz?:nazar:
Kizlar,size bir sey soracam.2aylik hamileyim.Ve bebegim sol tarafta oldugunu belli.Ve orasi cok agriyor.Neden olabilir? Dr 2 hafta sonra gidicm,o zaman sorarim.Tabii,o zamana kadar bişey olmzasa.Ve karnim agriyor,sanki regl olacam gibi.Sizde de oluyormu boyle?:uhm:

canim bebis oraya yerlestigi icin agriyor, bastirdigin zaman bir aci oluyordur bende de oluyordu normal canim

Arkadaşlar hepinize merhaba.Hayırlı ramazanlar.Her ne kadar tutamasamda ramazan ayı hoşuma gidiyor.Sıcaklık veriyor sanki...Allah tutan bütün arkadaşlarımızın hepsine güç kuvvet bebeklerine sağlık versin işallah Allah kabul etsin.

Eylül16 hayırlı haberlerini bekliyoruz...

X