2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım al benden de o kadar nasıl varya.bacağım sanki çekiliyor aşağıya doğru yürüyemiyorum bazen nasıl canım yanıyor.

Buketçim aslında sende çok rahat öğrenebilirsin artık. Hafta olarak öğrenebileceğin bir haftadasın sadece çok iyi bir ultrason aleti ve görebilen bir doktor olmalı( radyolog mesela) , istersen bir görüntüleme merkezine git orada da iyi bakıyorlar.

Canım iş yerinde oturuş bozukluğundanda olabilir ben yasıksız oturmuyorum arabadada yastığım var arkana yaslandığın zaman bel çukurunu hep destekle...

bebişimi görmeye tam 1.5 saatimiz kaldı bende güzel duşun ardından 1 tane çikolata yedim belki bebişim hareketlerini daha çk görürüz diye.....kızlar dua edin ...

arakaşlar saat 4.5 2kili testim var çok heyacanlıyım bebişimide görecem allah kısmet ederse.....şimdide nasıl değişmiştir dimi teyzeleri.............

canım bizim seninle satlarımız aynı, bu durumda bebisler de aynı boylardadir, inanamayacaksın nasıl buyumus olduguna, bir hareketler, bir numaralar, cok guleceksiiinnn cokkkk...hersey yolunda gidecek eminim..sen icini rahat tut ki icindeki de rahat etsin

canım al benden de o kadar nasıl varya.bacağım sanki çekiliyor aşağıya doğru yürüyemiyorum bazen nasıl canım yanıyor.

resmen yürüyemiyorum hayatım, topallıyorum bu seferde millet gülüyo, hop hop daha 3 aylıksın diye senağlama
geçen akşam mutfak masasından kalktım, biraz hızlı oldu galiba, bi sancı girdi popoma, yüzüm nasıl kasılmışsa goncamın ödü patladı. sen doktora sordun mu peki?

bebişimi görmeye tam 1.5 saatimiz kaldı bende güzel duşun ardından 1 tane çikolata yedim belki bebişim hareketlerini daha çk görürüz diye.....kızlar dua edin ...

hadi canim hayirli haberlerle gel insallah ..
dün benimde randevum vardi.. bende yedim cikolatami öyle ciktik yola..
peki benim melegim ne yapiyordu dersin?
takla atmakmi, yerinde durmamakmi?? haiyr hayir
keyif yapiyordu.. uzanmis yerine..
bidaha yok ona cikolata falan.. zaten midem kaldirmiyor ..
ama insallah seninki hareketlenir iyice

allah şifasını versin zor durumlar bunlar.dikkatli olmak gerek bebekler hastalıklarını dile getiremiyorlar.bize çok görev düşüyor allahıma emanet sağlıkları.

ben çok temizlik ve iş yaptığımda da sağım böyle oluyordu.tek bende oluyordur diye sormadım hiç doktora.ama hamile olduğumdan beri hele bu son haftalarda iki taraf birden böyle oluyor.bende yürüyemiyorum kalkamıyorum.resmen batıyor canım çok yanıyor.doktorlarımın ikiside ağrılarımı pek dikkate almıyorlar canım.ama bu ağrıda hemen geçmiyor vallaha.o yüzden eşime sanırım ben taşıyamayacağım son aylara doğru bebeği diyorum.

aayyy kıyamammm aglama ama .... cok guzel bir duygu bu tabi yazdıklarım hissettiklerim yanında devede kulak...sen de yasadıgında goreceksin, insanın siirler yazası, sarkılar soyleyesi geliyor:)

ilk haftalar cook zor geciyor sekerim haklısın ama bak geciyor gidiyor bir sekilde... sonunda alacagin odul o kadar buyuk olunca sabrediyor insanhihoyyyt

ben de sana ve bebegine, ve tum mart bebislerine en guclu duaları gonderiyorum:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:..

hepinizin melekleri var, onların hareleri bizim koruma kalkanımız.. gonlunuzu ferah tutun bizlere hicbir sey olmazzz

seninde gözün aydın little suzy...öyle görünüyorki bu sene erkek bebeklerde artış olacak çoğunluk erkek bekliyor sanırım..hayırlısı olsunda gerisi önemli değil..
cok tesekkur ederim canım, hayırlı, ugurlu olur hepimize insallahhhhhhh

bakalım asıl 1 ay sonra ogrenecegiz kesin olarak hepimiz... daha yarış yeni basladı, bitis cizgisini gecince karar vericez kimlerin kazandıgına:) ayrıca kızların az olması iyi bence.. rekabet olur erkekler arasinda,

son aylarda böyle olursa naparız bilmiyorum tatlım, ben doktora telefonla bi sorucam ama dikkate alınacağını sanmıyorum. acaba demir falan mı eksik diye düşündüm ama bilemiyorumki. inşallah geçer :Saruboceq:

vallaha ne yaparız ben şimdiden onu düşünüyorum.bilmiyorum vallaha yerimden hiç kalkmam hep yatarım herhalde.sen bi sor bakalım doktora ne diyecek.inşallah geçer canım.amin.

Canım gözünaydın. Görmüşsün bebeğini. Ne güzel anlatmışsın. Oğlışunda hayırlı olsun. Listeye yazarım değişirse haber verirsin emi tatlım.

cok sagol canım,hepimize hayırlı olsun...sen yaz elin ugurlu gelsin,degistirmeyiz insallahhhgamyoncuiremsugamyoncuiremsu

existhundercim cok tesekkur ederim, iyi dileklerin katlanarak sana gelsin insallah..

yahu enelcim somalili midesi kaburgasına yapısmıs fukaralar tasıyor da sen neden tasıyamayacakmıssın..

hem daha iyi sen de az yorulursun, bebeginde... korkmak yok, yola devam

Canım iş yerinde oturuş bozukluğundanda olabilir ben yasıksız oturmuyorum arabadada yastığım var arkana yaslandığın zaman bel çukurunu hep destekle...

Arkadaşlar yazıyorum ama okumuyosunuz ki :çok üzgünüm:senağlama

Bacağa vuran ağrılar belden gelir.Bel ağrısının nedenlerinden biri kilo diğeride oturuş bozukluğudur.Kendinizi kollayın anneler.Yerden bişey alıcağınız zaman belinizden eğilmeyin çömelip alın fazla uzanmayın vs....

www.webanne.com/gebelikte_bel_agrilari.html buda kaynak olarak bakarsınız canım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…