2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

annem saolsun şimdi o iyileştirir ben haftasonu yine hasta ederimm ::)) bu haftasonu annemde kalırım duru da kendini iyice toparlamış olurrr bunlara kıyılmazz tabikide ya bi öksürdüklerinde insanın içi parçalanıyo nasılki neşelendiklerinde mutlu oluyorsakkk :::))

ewet bizde yeni trend cep tlf da müzik açıp saatlerce oynamakkk slow müzik ve hareketli müzik ayırt ediyoruzz::))

Geldim kızlar meliseden işeymi yapılıyo ben biyeri yapıyom o biyeri yıgınak yapıyo yumurtamızı yedik ögürekek bulaşıkları koydum çamaşırattım biwc ye gidem dedimkıyamet koptu geldi ay ellme diom heryerielliyıo sonrada agzına gerieyo elini elleme diyom anlamıyo inatya 2 kele vurdum ellerin eya anlamıyo ya alıyom eline yıkanakadar inadına tekarar ne yapcam bilmyom valla

canım benim kızım çok inat gece2de yattık uyku sorunu var ensonun akadr uyumuyo needersen et 9dakalkıyo bnde emdiriyorum ve 2 sat sonra kah valtı veriyorum ondan geç kalıyo açıkmayıncada yemiyo zaten geç yattıgından dengesi yok bunun başedemiyom artık

ilkecim bende bilmedigimden sana cevap yazmadım ilaç konusunda geçmiş olsun tekrar

canım ben hiç kullanmadım o yüzden hiç bilmiyorum, benim oğlanın hiç öksürdüğünü duymadım çok şükür o yüzden bilgim yok.

ewt yasmincmm öksürüken insanın içigidiyor..maleseff..

yağmurda çok sewer oynamayı bütün gün kudururrr..
ben çok açarım ona müzik.alışkın oda doğduğundan berii..
çok oynak wallaa...

Maşşlah kızlar çocuklarınıza
benimkide hırıltılı buara 3 gündür pedüdüs veriyorum

yasemincim geçmiş olsunn cnmm
ne güzel annen varr kıymetini bil senede 1 kere anca görüyozz biz

valla canım derlerdi de bilmezdim anne olunca anlayacaksın diye gerçekten öyle anne olunca anladım annemin kıymetini ve şimdi dahada çok anlıyorummm iyiki var cnm annemmmm::))))

Ya herkezin bedeniaynımı kızlar kimiçok yer zayıftır kimiyemez topludur melisde bana çekmiş çocugum çokaz yiyo hele buzmana kadar az yedi hep ama toplu doktor alisel dyo benim alilem hep şiman mesla

öksürük konuusunda kimse bişey bilmiormuş demek.burdan bu çıktı.kafamçokkarıştı

geçmiş olsn diyen arkadaşlarım saolun tşk ederimm..

hülyacım ben bikere profa göütrdm yağmuru.bana dedikii sabaha yakın sakın emzirme..
sabah uyandığı zaman çocuk aç olacak ve kahvatı yiyecek kesinlikle emmeyecek.
emzirme kahvaltıdan sonra.gerçekten ben bunu uyguladım ve yağmur o ay tam 1 kilo almıştı..
sadece bu deil tabiki.emzirmeyi yemeklerden sonra çay niyetine vericeksin dedi.
gerçektende öle yapınca dediğim gibi tam 1 kilo almıştı.sanırım 9-10 ay arasıydı..

bence kalktığı zaman emzirmek yerine kahvaltısını yaptır.hem artık onun emdiği ona fazla yarar sağlamıyorki.çocuk başka gıdalarldan alsın alacağını..

Ee babkalım 2.3 ler nezman geliyo kardşlerrrrr ben en fazla 3 yaş olsun diyom sizler

kilomuz 11 -13 arası sürekli oynuyo 2 kilo hastalık geçince alıyo başlayınca veriyo genelde 13 kilo duru hnm ama benimde minadex i almam gerekiyo sanırım bu aralarrr boyu en son 76 cm di yaşında şimdi ne kadar hiç bilgim yokk

hülya vurma kız çocuğa yazık, anlasa zaten yapmazki, şuan anlayacak yaşda değil, benimkide tuvalete gidince hemen gelir çıkınca ellerini sabunla köpürtütyorum yıkıyorum.

2. çocuk için 1. nin 2 yaşına girmesi beklenmeliymiş.

benim hamileliğim zor geçmese yakın tarifte düşünüyorum ama hamileliğim çok zor geçiyor.

mert çok yaramaz oldu, istediği bişey olmasın çığlık atıyor bulgur bulgur gözyaşı döküyor.
o böyle yapınca eşimde bende geriliyoruz sonra tartışıyoruz,

bende evde oturmaktan çok sıkıldım. çalışmak istiyorum ama yavrumu bakıcıya veremem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…