2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ah nilcim biz de 1 eylülde başlıycaz ilk defa bakıcıyla kalıcak bu senemiz ağlayarak geçer heralde alışkın değil şimdiden uyuyamıyorum sıkıntıdan.
bu arada kızlar 16. dişimiz de geliyor heralde uzun süre rahat ederiz artık diş bakımından

canım o kadar da sıkıntı etme. çok dazor olmuyo. ben sana moral vereyim. inanki ece bakıcıyı benden çok seviyo. anne diye ona gidiyo:) ve bu beni çok mutlu ediyo:) 15 gün izindeydim. döndüğümüzde bakıcıyı okadar özlemişki. nasıl sarılıyor bir bilsen:) çok şükür. ya sevmese ağlasa gitmese.

çalışan anneler gelecekleri için calışıyosunuz tabiii zorluklar olcakb tabii
günaydın hülyaa
özlemcim aynıı boynuna asıyoo korkuyom bendee
16.dişmi maşşalah bizim daha 7. cıktıı kaçta tamamlanıyo?

h.b sagol özlemcim
allah sabrını verir canım evde otrup sıkıntı çekmek daha zor örnek ben istedigininslmıyosun çok zorr

benim teyzemde ikizlere akıyoo annelerinden cokk teyzeme düşkünlerr doğduğundan beri şimdi 1buçuk yaşındalarr çok zor ikiz ya 2. felan ikiz olmaz inşşş haziran annelerinde ikiz yok sanırımm

gny eminecim bizimde 16 olmuştur galiba en sondakilerde çıkıyo öbürkiler çıktı hep

olabl emine ikz senin alilede vamış bizdede çok var babannem ikizmiş amacamın çocukları ikiz dahada var annemin kardeşleride 2 miş

sağol nilcim ben de inş. bakıcıyı benden çok sever diyorum tanıdık bildik birisi ama bizimki daha tam ısınamadı
eminecim biz 5 aylıkten beri çıkarıyoruz çok erken ve hızlı çıktı köpek dişleriyle azılarda çıktı sanırım 2.azılar bayağı geç çıkacak tabi bizimki erken çıkartmazsa
hülyacım çalışıyoz ama inan borç içindeyiz ben de sürekli kısımak zorunda kalıyorum ama hep kızının yanındasın bununla mutlu ol

halısın özlemcim ama çaılışmasaydın daha kötü olacaktı bide bunu düşün inan borçlar varken mutluluk olmuyo inan evde huzur kalmıyo
fırsatım olsa çalışmak istiyorum çünkü kızzıma herşeyi almak istiyorm

eminecim sen çalışmıyo musun ben çalışıyosun zannediyodum.
hülyacım biraz büyüsün yapabileceğin bir iş yok mu orlarda

elacım inan benimde bakacak yok aslında çok ihityacım var çalışmaya çıkmazdayız şuanda

özlemcim buralar çok pahalıymış bilemedik taşındıgıma çok pişman oldum 22 il miş en pahhllı yiyeek içecek yönünden fila evler kiralar çok yksek inan evler köpek baglasan durmaz aynı virne görsen şaşırırsın 3o0 isitiyolar 50 milyon yapmaz burda yakında kimsem yok annemler 2.5 sat uzaklıkta ama annemin çocuk peşinde gezevek hali yok bacakalrından çok hasta kaynanamda rahatına düşkün anca baktırmaya gelir kendine

cnm evlenmeden önce calışıyodumm evlendim 1ay sonra hamile kaldımm işe başlıcaktımm ama 4 ay bulantım oldu sonrada eşim izin vermedi hala taraftar deil calışmama seneye inş tayinimiz cıkcak gittiğimiz yerde artık elayıda yanımda götürürümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…