2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sagol hülyacım bende öyle deneeyeyım barı?bizimki kusmuyor ama agzından cıkarıyor veee sinirrrr oluyorum bulamac kolayımıza gıdıyor ama katıya gecmesı lazım.yumurta sarısının tam pişmesı gerekırmı kızlar?sarısı bıraz cıvık olsa ne olurkı?

Hım herkez biyerler gidiyo em
necim bakarkadaş yok diyon negüzel ben hepevdeyim kimsem yok konuşacak

Aman alhan ne oalcak ver daha iyi yer katıyı hemen kabul etmiyolar nasıl yeröyle ver

Ay demin okadar salladım melisi uymadı bak yer yastıkattım uyuyo maşşlah ay valla bukız inat gerçekten ya

günaydın kızlar

öncelikle ilkecim çok geçmiş olsun

eminecim merhaba ben işten çıktım evdeyim kızımla ve annemle beraber.evde olduğum için sürekli bilgisayar başında değilim.
benim kızımda 10 la 10,5 kilo arasında 78 cm boyunda.doğru düzgün yemiyor buna bin şükür.inat ettim bu aralar genelde pirinç unlu şeyler yediriyorum çorbalarına ekmek doğruyorum ama gene de kilo almıyor.ailesel benim ailemde herkes yemeyi sever.baba tarafıda zapzayıf babasına çekmiş.bir yandan geleceği için çok mutluyum kilo derdiyle boğuşmayacak.

ben sadece bal veriyorum.ama hergün değil genelde meyvesine karıştırıyorum.Bu aralar kahvaltılarına hep süt karıştırıyorum.güne 200 ml aptamil juniorla başlıyor 10 gibi kahvaltı ediyor.1 gibi çorba yiyor arada cicibebeli yoğurt yada meyve akşamda ya öğlenki çorbasından yada süt ve pirinç unuyla muhallebi yapıyorum belki kilo alır mı diye normal şartlarda hayatta yemek yemez

mama sandalyesine oturtup tv de reklam arıyorum.reklam biter bitmez yemiyor.işte böyle
umarım topik herzaman böyle kalabalık olur.

buarada hülya lütfen kızına vurma ya kaçıncı kez okudum.sen vurunca anlıyor mu ki yazık günah ya

cnm ztn çok pişmesine gerek yok.kayısı kıvamında olacak die biliyorum.
bende çok kaynatmıyorm..ama çokda cıvık olmayacak...

Herkese merhaba.
Çok hızlı ilerliyor sayfalar maşaallah, ben okurken bir sayfa daha artıyor.
Benim kızım 8-9 arası kahvaltısını yapıyor. Kaşarlı omleti parçalara ayırıyorum, yanına da yarım domates doğruyorum, bazen de meyve suyu. Bunları kendisi yiyor. Tabi ben de başında oluyorum. Bir gün böyle, bir gün bulamaç. Bulamacın içinde 2 bebe ekmeği, 4-5 bisküvi, yarım su bardağı süt, 1 labne, pekmez, meyve, bazen ceviz oluyor. Böyle daha çok işime geliyor. Çünkü zeytin, reçel sevmiyor, ayrı ayrı yedirdiğimde daha az yiyormuş gibi geliyor.
Çarşamba kreşe başlayacak, orada nasıl olacak yemek işi bilmiyorum. Daha ayrıntılı konuşmadık. Ordakileri yemezse ben hazırlayıp veririm herhalde.

geldim bende çamaşrları astım melisi koydum yerine
neslihancım inan bende istemiyorum ama artıksabrım taşıyo anlatıyorum işen gelen leri anlıyo ama güzel

neyse bakalım neyemek var bugün menude
kalabalıgız ama arkadaşlar katılmıyo hiç hadi bakem yazınnnnn

Kızlar bende kahvaltıda domatesli biberli menemen yapıyorum. Bahçe domatesiyle en sevdiği kahvaltı bu. Tavsiye ederim belki sizinkilerde sever

maşşlah pepcimya senin kıznın maşlahı var ben veriyomda agzından çok yerlere sürüyo ondan yanivermiyom

ben geldimm
ama gitcemmm yemek yapcam dünde yapmadımm adam kızcakkk:))))))
filiz gelmiş hoş gelmişş
neslihan haberim yoktu cnm neden ayrıldınn cnmm
hülya melisuyumuş herhaldee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…