2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Inş çalışırsın eminecim
kız emine maşşlah çok hızlıymışsınızkı acelen neyeydi kız

Canım 300 ama o eve otormazsın onudemek istiyorum orası marmaris canım evler diyorumsana rututbetten girilmiyo heryer döükü cam yok ya ahır gibiaynııııııı 700 dür dogru ama ben şuan 250 verecek durumum var ama düzgün bievde 600 den başlıyo he bak onu unttum burda 2+1 düzün biev 600 den başlıyo senin ev burda mesala 850 civarında canım hiç farkıyok

günaydın..
dün balgam söktürücü sordum, bi allahın kuluda cvp yazmamış..
kimse ilgilenmemişş..ayda yılda bi soru sorduk onuda tınlayan olmamış..
neyse çokda önemli deill.hallettimm..

bizde erkenciyiz bugün..uyuyamadık gece.çok sıcaktı..yağmur çok uyandı..
kahvaltımızı yaptık uyuttum birazda ben uyuyyacağım..

gnydn bu arada herkese sabah kalktık dedemiz arabayla başka bi yere gidecekmiş otobüsle götürmek zorunda kaldım duruyu götür emzir anneanneye bırak tekrar otobüsle iş dönn çok yoruluyorum 2 haftadır hastayım kusma isal grip hepsi birbirine karıştı iyice neyseki bizim bakan bi ananemimizz var dimi bunada şükretmek lazımmm:))

Yazsanıza kızlar bakın gidece az yazayım kahvaltı hazırlayacam melise

cnm git hazırla sen bekletme kızımızı..zaten geç değilmi kahvaltı için..
biz en geç 8 buçuk,9 gibi yaparız..
öğlen çorbasınıda 1,2 gibi yer...
siz o zaman 3,4 gibi yiyorsunuz?***
bence çok geçç kahvaltıyı öne çek derim ben nacizane fikrim hayatım...

günaydın..
dün balgam söktürücü sordum, bi allahın kuluda cvp yazmamış..
kimse ilgilenmemişş..ayda yılda bi soru sorduk onuda tınlayan olmamış..
neyse çokda önemli deill.hallettimm..

bizde erkenciyiz bugün..uyuyamadık gece.çok sıcaktı..yağmur çok uyandı..
kahvaltımızı yaptık uyuttum birazda ben uyuyyacağım..

ilkecim ben işe yarar bi balgam sökücü bilmediğim için bişey yazmamıştım ama topiğin genelinde zaten ayşeyle filiz konuşmuşlar cnm herhalde belki atladılar yada onlarda kullanmamış olabilirler cnm şimdi nasıl yağmurcukkk

geldim geldim hülyacım ben ereğlide kaldım bir sene gerçekten pahalıydı sen zonguldak merkezde misin kızım bilmiyomuydunuz pahalı olduğunu oralısınız değil mi

ilkecim ben işe yarar bi balgam sökücü bilmediğim için bişey yazmamıştım ama topiğin genelinde zaten ayşeyle filiz konuşmuşlar cnm herhalde belki atladılar yada onlarda kullanmamış olabilirler cnm şimdi nasıl yağmurcukkk

haklısın cnm olabilir.ewt genelde onlar konuşmuşlar görmediler heralde konuşurkennn...
iyi canım daha iyi.klimadan oldu.ilk önce keh kehhh öksürüyodu şimdi balgama döndü..
ama daha iyi..şurup falan werdm.pekmez içirdm.ii cnm saoll..
siz nasılsınız durucum nasıl??*

ay ben çocuğuma ne kahvaltı ne öğle yemeği hiç bişeyini bilmiyorum herşey ananede annesi ben değilim annem sankii bide memeden kestim mi tamamdır bana hiç gelmez herhalde kalbalık ortamı seviyo e annemlerde aile binası oldukça kalabalık balkonlarda aşşaya dede teyze diye bağırıp çağırıyo herkes sevip gezdiriyo allahtan böyle bi şansım var ::))

maddi yönden 2. çocuğu düşünmüyorum ama manevi yönünü düşününce annem daha gençken yapsam mı 2. bi çocuk demekten de kendimi alamıyorum

sizce kızlar kardeşi olmalı mı? biz 3 kardeşiz ve yeri geliyo anne babadan daha öteyiz birbirimize

haklısın cnm olabilir.ewt genelde onlar konuşmuşlar görmediler heralde konuşurkennn...
iyi canım daha iyi.klimadan oldu.ilk önce keh kehhh öksürüyodu şimdi balgama döndü..
ama daha iyi..şurup falan werdm.pekmez içirdm.ii cnm saoll..
siz nasılsınız durucum nasıl??*

duru nun azı dişleri çıktı ama çıkana kadar canı çıktı yavrumun ilk defa diş çıkarırken bu kadar zorlandı damaklar sürekli kanadı 2 kilo verdi yine şimdi de nezle grip gibi keh keh öksürüyo arada ama burnumuz 2 gündür felaket akıyorr aksın baride temizlensin tuzlu suyla temizliyorumm başka bişey vermiyo zaten dr lar da o yüzden götürmedim:KK43:(

özlemcm dediğim gibii bol ılık su içirdm,şurup ve pekmez le halletm sayılır.biraz daha var ama...

geçmiş olsn cnm..yaz günüde çok zor hastalık..biizm daha 4 tane dişimiz var alt üst 2 şer tane..
ama biz ilk dişimizi 11 ayllııkkken çıkardık.o yzden az dişimiz..

bolbol ıhlamur içirin cnm.çorbalarına limon sıkın.c vitamini alsın..kıyamam ben onaa...

X