2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

cok saol canım allah razı olsunn rabbim muhammed ümetinedeiş bulmayı nasip etsin hayırlı işler nasip etsinn gülhanın eşinede hayırlıişler versin allahım dualarım sizinle olucak ben dünden beri cok mutluyum inş işine başlar hayırlısıyla canım öpüyorum seni allaha emanet olll
canım ya inanır mısın bilmem ama bugün aldığım en güzel haber sizin adınıza çok sevindim darısı gülhanın eşinin de başına olur inşaallah

merhaba kızlar,
ben geldim yine herkes tatile kaçmış yaaa :KK43:( helinin en son kontrole götürdüğümüz doktor kalbinde üfürümden şüphelendi bugün eko çektirdik çok şükür bir şey yokmuş a.s
sonra kocişle beraber çarşıda bir kafede oturduk sohbet ettik accük de dedikodu yaptık :)) sonra biraz parkta (çay bahçesinde) oturduk bu arada helin hanım gittiğimiz her yerin altını üstüne getirmekle meşguldu :emir_bebek: yürümeyi öğrendi ya hiç oturmuyor zilli o kadar tatlı yürüyor ki arada bir düşüyor yeniden kalkıyor güvercinlerin peşine koşuyor zillli sonra gezerken bir dükkanda bebeklerin , çiftlerin vesaire resimlerini saate, anahtarlığa vb. monte ediyorlar eşimin çok hoşuna gitti yanımdaki fotoğraf makinemden zillinin resimlerinden bir tane seçtik duvar saatine yaptırdık, kardeşimin oğluna (süt oğluşuma) da yaptırdık süpriz olcak (çok güzel oldular size de tavsiye ederim) kısacası çok güzel bir gün geçirdim
çiğdemcim eşin ne yaptı işe başlamıştır inşaallah senden de gülhandan da güzel haberler bekliyorum
cocostarcım paylaşımın için teşekkür ederim kadir tuğcunun ilginç görüşleri var ama yine de takip ederim
hoşçakalın, kendinize iyi bakın :)))))

yok cnm eşim daha başlamadı nasipolursa 14de baslıcak agustosunn kızlar dün deli gibi tatil alışverişi yaptık eşimle carsamba günü tatile gidiyoruz antalya cok güzelbikinii aldımm
merhaba kızlar,
ben geldim yine herkes tatile kaçmış yaaa :KK43:( helinin en son kontrole götürdüğümüz doktor kalbinde üfürümden şüphelendi bugün eko çektirdik çok şükür bir şey yokmuş a.s
sonra kocişle beraber çarşıda bir kafede oturduk sohbet ettik accük de dedikodu yaptık :)) sonra biraz parkta (çay bahçesinde) oturduk bu arada helin hanım gittiğimiz her yerin altını üstüne getirmekle meşguldu :emir_bebek: yürümeyi öğrendi ya hiç oturmuyor zilli o kadar tatlı yürüyor ki arada bir düşüyor yeniden kalkıyor güvercinlerin peşine koşuyor zillli sonra gezerken bir dükkanda bebeklerin , çiftlerin vesaire resimlerini saate, anahtarlığa vb. monte ediyorlar eşimin çok hoşuna gitti yanımdaki fotoğraf makinemden zillinin resimlerinden bir tane seçtik duvar saatine yaptırdık, kardeşimin oğluna (süt oğluşuma) da yaptırdık süpriz olcak (çok güzel oldular size de tavsiye ederim) kısacası çok güzel bir gün geçirdim
çiğdemcim eşin ne yaptı işe başlamıştır inşaallah senden de gülhandan da güzel haberler bekliyorum
cocostarcım paylaşımın için teşekkür ederim kadir tuğcunun ilginç görüşleri var ama yine de takip ederim
hoşçakalın, kendinize iyi bakın :)))))

merhaba arkadaşlar

aklıma takıldı da acaba tüm mayıs anneleri bir araya gelip beraber mi tatil yapıyorlar bir araştırmak lazım CADIARZU

merhaba arkadaşlar

aklıma takıldı da acaba tüm mayıs anneleri bir araya gelip beraber mi tatil yapıyorlar bir araştırmak lazım CADIARZU

hayır canım bizde tatilimize gidemedik .açıkcası cesaret edemiyorum benim su kelebeğimle gidenlerin tecrübelerini bekliyorum nede olsa ilk bebişim bebekli tatile çıkmak zordor heralde

merhaba arkadaşlar uzun zamandır sizleri takip ettiğim halde yazamıyodum annmelrdeki pc nin klavyesi bozuk olduğundan ötürü şimdilik geçici bir çözüm bulduk bende yazayım dedim
ama pejk bi ilerlemiyo sayfalar
biz hala izzirdeyiz yoğunuz tabi annemler taşınacak bu hafta sonu ev topluyoruz
arda da kök dişlerini çıkarıyor onunla uğraşıyorum bişiy yemiyor zayıfladı çok yorucu geçiyor
buarada 1 hafta önce ardayı sütten kestim pek bir aramadı ama benim hala gögsümde süt var rahatsız ediyor
tüm mayıs annelr, ve kzuucuklarını öpüyorum kendinize iyi bakın

su gibi öncelikle san a hoşgeldin diyorum
bebekle tatil meselesine gelince biz geçen sene helin 3,5 aylıktı tatile gittik, bu sene de gittik ama ne geçen sene ne de bu sene öyle ciddi problem yaşamadık üstelik bu sene denize bile soktuk iyi oldu kemikleri daha bir güçlendi sanki tatilden gelir gelmez yürümeye başladı kerata :)) ama bebekten bebeğe farkedebilir ben geldikten bir hafta sonra kardeşim gitti onun oğlu benimkinden 15 gün küçük ama onu çok zorlamış bizim yaramaz
yine de bi şansını den canım
murgizcim sana da kolay gelsin ben de ayın 18 inde evi taşıyacağım bir sene içinde 3. üncü ev taşımam olacak üstelik seneye de tayinci olduğumuz için bir daha ev taşıyacağız anlaşılan yakında kendime bir nakliye kamyonu almam yakındır gamyoncuiremsu
helin de 4 gündür doğru dürüst bir şey yemiyor sanırım diş çıkarıyor 10 tane diş çıkardı hele üst azı dişlerini çıkarırken hiç anlamadık nerdeyse ama hangi dişi çıkıyorsa çocuğu da beni de perişan etti :KK43:( zorlamayayım diyorum ama dayanamıyorum kendini parçalıyor resmen dışarıdan sesimizi duyan çocuğa işkence yapıyorum zannedecek :KK43:( sonra oturup sinirimden ağlıyorum bu yetmezmiş gibi babam ve kız kardeşim akıl hocalığı yapıyorlar iyice canım sıkılıyor

merhaba kızlar herkese..
bizde tatilimizi yaptık istanbul a geçtik biraz orda kaldık şimdi yine kastamonu dayız...ela dün gece ateşlendi yine burası baya bir serin üşüttü galiba.halen ateşi var ve bir kere de kustu...çok canımı sıkıyor bu durumları..daha tayin isteyeceğim adana ya yerleşeceğiz bissürü iş var önümüzde ve kızım helak oluyor yollarda..
tatilimiz iyiyidi bizimde ama düşündümde otelde felan tatil yapsaydık daha zor olurdu sanki..yazlık olduğu için kolay geldi bana..
herkesi öpüyorum...

msj için tşkler helinim,inanki bizde çok çektik bu dişten kelebeğimle sabırlar diliyorum canım sana ve kuzucuğuna hoşçakal..

slm arkadaşlarrr nasılsınız son 2günden beri giremiyodum fırsat buluptaacok canım sııkındı cünkükızlar berke düştü ve agızının içi yarıldı gecen doktr gitti agız sipreyive agrı gecici verdi yavrum 3gün agzına lokma sokmadıı simdi iyiyiz yavaş yavaşyiyo bakalı baya gecmiş agızı kızlar biz bugece tatil yolculuguna cıkıyoruz gece 2de cıkcaz yola nasip olursa eşimle 5günlügüne antalyaya gidiyoruz yani 1hafta yazammıycam hepinizi ve bebeişlerinizi öpüyorum allaha emanet olunn

hoşgeldin tatlım güzel paylaşımlar diliyorumkaydirigubbakcemile5

hoşbulduk, siteyi sürekli takip ediyordum ve karar verdim sizlerle tanışmaya ,birbirinizle
paylaşımlarınız ,cici konuşmalarınız çok hoşuma gitti.çok şey öğrendim sayenizde tşkler...murgiz'cim güzel msj için saol canım.a.s.

slm arkadaşlarrr nasılsınız son 2günden beri giremiyodum fırsat buluptaacok canım sııkındı cünkükızlar berke düştü ve agızının içi yarıldı gecen doktr gitti agız sipreyive agrı gecici verdi yavrum 3gün agzına lokma sokmadıı simdi iyiyiz yavaş yavaşyiyo bakalı baya gecmiş agızı kızlar biz bugece tatil yolculuguna cıkıyoruz gece 2de cıkcaz yola nasip olursa eşimle 5günlügüne antalyaya gidiyoruz yani 1hafta yazammıycam hepinizi ve bebeişlerinizi öpüyorum allaha emanet olunn

iyi tatillerkaydirigubbakcemile5

hoşbulduk, siteyi sürekli takip ediyordum ve karar verdim sizlerle tanışmaya ,birbirinizle
paylaşımlarınız ,cici konuşmalarınız çok hoşuma gitti.çok şey öğrendim sayenizde tşkler...murgiz'cim güzel msj için saol canım.a.s.

sağol canım o senin ciciliğinopuyorumnanaktan

günaydın hepinize kızlar
su gibi aramıza hoşgeldin ama neden daha önce gelmedin:eek:klava:

herkese mrb.çok sık yazamasam da yazılanları hep okuyorum.merak ettiğim birşey var benim kız hala yürümüyor.çevrede kimi görsem mayıs doğumlu hep yürüyor daha aynı olupta yürümeyenle karşılaşmadım doktorumuza sordum 18 aya kadar normal dedi.merak ediyorum sizlerde yürümeyen var mı?14 ay doldu ama sanki hala dengeyi sağlayamıyor benimki korkuyorum

X