2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

cnm öylede eşimin işi yok 5ay önce işten cıktı buda bizi cok yıprattıı kafam cok karısık ailemlede konuştummm onlarda kzım yapma bak cocuk var diyolar şaşırdım anlıycanız kadarıyla eşimlede buaralar cok büyük sorunlar oluyoo işşizlik nedeniylleee ben annemlerdeyim onlar saolsun bana hep destek oluyolar ama offffffffff cok kötüyüm mafoldumbenmafoldumbenpsikolajim cok bozuldu arkadaşlar annem saolun berkeye bakıveriyooo destekleriniz için cok ssolun arkadaşla[mafoldumbenmafoldumbenQUOTE=yaseemin;8047774]kızlar hepimizin evliliğinde ufak tefek sorunlar oluyor çiğdemcim iyi düşün tatlım bunlar bir seferde karar veilebilicek konular değil ama az çok hatırlıyorum kayınvalidenle beraber olturduğunuz için sorunlar yaşıyordunuz arayı bulması gereken kişi eşin ona çok iş düşüyor.durumunuz el veriyorsa kendi evinize çıkmanız evliliğiniz için iyi olur sanırım.mert daha zayıf 10 kilo bakıcı bakıyor kadın elinden geleni yapıyor peşinde pervane ama yemiyor her çocuk bir olmaz sıcak havalarda hiiiçç yemiyo işi gücü su içmek[/QUOTE]

çiğdemcim yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm yaşadığın sorunlar kesinlikle kolay değil ama ne olur iyi düşün :KK43: klişe olacak belki ama eşinle karşılıklı oturup konuşmayı dene. daha geçen hafta eşimin düşüncesizliği yüzünden ben de valizimi topluyordum boşanmaya karar vermiştim ama sonra oturup konuşunca en azından içimi döktüm o da bazı şeylerin farkına biraz da olsa vardı gerçi halen müsrifliğini kabul etmiyor ya ben onun da icabına bakacağım inşaallah :)) benim de onun da savaşçı, ben haklıyımcı ve inatçı bir yapısı var buna rağmen biz oturup bir şeyleri düzeltme yoluna girdiysek herkes başarır
burdan klavye üzerinden tavsiye etmesi tabiki de kolay ama ne olur iyi düşün maddi sıkıntılar eninde sonunda geçiyor ama geriye dönüp baktığınızda kalp kırıkları kalmasın lütfen... Allah yardımcın olsun arkadaşım

cok saol canuım benim ama inan bana kolay degil kacdefa nededim konuşmayı ama olmuyoo yyaa nasıl sinir olmuyum arkadaşlar ben annemlerdeyimm saat 4.30 oldu daha uyuyoo off kalata iş arasana uyuycagınaaaamafoldumbenmafoldumben
çiğdemcim yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm yaşadığın sorunlar kesinlikle kolay değil ama ne olur iyi düşün :KK43: klişe olacak belki ama eşinle karşılıklı oturup konuşmayı dene. daha geçen hafta eşimin düşüncesizliği yüzünden ben de valizimi topluyordum boşanmaya karar vermiştim ama sonra oturup konuşunca en azından içimi döktüm o da bazı şeylerin farkına biraz da olsa vardı gerçi halen müsrifliğini kabul etmiyor ya ben onun da icabına bakacağım inşaallah :)) benim de onun da savaşçı, ben haklıyımcı ve inatçı bir yapısı var buna rağmen biz oturup bir şeyleri düzeltme yoluna girdiysek herkes başarır
burdan klavye üzerinden tavsiye etmesi tabiki de kolay ama ne olur iyi düşün maddi sıkıntılar eninde sonunda geçiyor ama geriye dönüp baktığınızda kalp kırıkları kalmasın lütfen... Allah yardımcın olsun arkadaşım

çiğdemcim sen kendi kendine kızıcağına git eşinle konuş,gerekiyorsa bağır çağır ama içine atma kalk iş ara de!çok zor işsizlik onunda elbette canı sıkılıyordur bi erkek olarak evini geçindirmeyi oda istiyordur karşılıklı açık açık konuşun konuşamazsanız olaylar içinizde büyür ve artık konuşulamaz duruma gelir

cnm kacdefa konuştummm taman bakalım eve gidince gene konusuyum bakalım ne olucakkkmafoldumbenmafoldumben
çiğdemcim sen kendi kendine kızıcağına git eşinle konuş,gerekiyorsa bağır çağır ama içine atma kalk iş ara de!çok zor işsizlik onunda elbette canı sıkılıyordur bi erkek olarak evini geçindirmeyi oda istiyordur karşılıklı açık açık konuşun konuşamazsanız olaylar içinizde büyür ve artık konuşulamaz duruma gelir

geçmişi üstün körü okudum kızlar...
yasemin cim arkadaşlara katılıyorum sen elinden geleni yap bunun için allah sana sabır versin canım..
allah yardımcın olsun...
bende tatildeyim çandarlı dayım ama bişey anlamıyorum tatilden ela çok yoruyor ve bişey yemez oldu...çok fena..yürümeye başladı ve hiç durduramıyorum...
hepinizi öptüm kızlar...

Çandarlı nere ki kız? Hiç duymadum :))
Benim tatil daha devam ediyor dişimin tedavisi için annemlerin yanındayım bu arada benim küçük cadı da 4 gündür yürüyor en azından artık yerlerde sürünmüyor yalnız bugün sarhoş gibiydi kafasını o kadar yere çarptı ki en kötüsü kapının kirişine çarptı alnı şişti buz koydurtmuyor zilli biz de pamukla biraz zeytinyağı sürdük biraz daha iyi oldu bu gidişle kafasına bariyer takacağım :))
çiğdemcim umarım sen de durumunu biraz yola koymuşsundur
hepinize iyi geceler güzeller hoşçakalın

merhaba arkadaşlar nasılsınızz ben eve geldim dün aksam eşimle konuştum umarıö herşeyy yoluna girer kızlar sizden bi istegin dün eşim biyere daha iş başvurusu yaptı lütfen benim için duaedin inş.eşimin iş basvurusu kabul olur lütfen kızlar dualarınıza cok ihtiyacımm varrr eger böyle giderse bizim sonumuz ayrılıkla sonuclancakkkmafoldumben

çiğdemcim hayırlııs olsun canım canım gerçekten işsizlik çok zor bide hastalıkta sağlıkta sigorta şart...inşallah en yakın zamanda iş başı yaparlar bizdede aynı sorun....

canım benim yaa kıyamam sizdedemi aynı sorunnn ooff ya kafayıı yiyicem allahım inşlah bizim eşlerimizede hayırlıişler verir valla şimdi daha cokk üzüldümm inş hersey yoluna girer canım bakalımbiraz sabredelimmmmmafoldumbenmafoldumben
çiğdemcim hayırlııs olsun canım canım gerçekten işsizlik çok zor bide hastalıkta sağlıkta sigorta şart...inşallah en yakın zamanda iş başı yaparlar bizdede aynı sorun....

canım inşaallah Yüce Rabbim şu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine en kısa zamanda senin eşine de gülhanın eşine de hayırlı kapılar açar
az önce eşimle konuştum daha önce de bahsetmiştim sürgün olayından mahkememiz sonuçlandı eşim 2 ay açığa alınmış buda maaşının 3 te birinin kesilmesi demek bakalım artık hayırlısı cezaya çok üzülmedim ama son mahkemede bayağı umutlanmıştık beraat olacak diye . ışe bak ilk yumruğu atan komutan ama cezayı alan eşim Allah büyük demekten başka bir şey gelmiyor içimden :KK43: ne yapalım hayırlısı buymuş artık

cnm benim yaa kıyamammafoldumbenmafoldumbencok üzüldüm bitanem kafan atakma bakalım hayırlısı buymuş demekkiiiyyaa allahım ben hergün üzülücemmmi rabbim bana dayanma gücü yer ne olurrmafoldumbenmafoldumben
canım inşaallah Yüce Rabbim şu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine en kısa zamanda senin eşine de gülhanın eşine de hayırlı kapılar açar
az önce eşimle konuştum daha önce de bahsetmiştim sürgün olayından mahkememiz sonuçlandı eşim 2 ay açığa alınmış buda maaşının 3 te birinin kesilmesi demek bakalım artık hayırlısı cezaya çok üzülmedim ama son mahkemede bayağı umutlanmıştık beraat olacak diye . İşe bak ilk yumruğu atan komutan ama cezayı alan eşim Allah büyük demekten başka bir şey gelmiyor içimden :KK43: ne yapalım hayırlısı buymuş artık

az önce eşimle konuştum daha önce de bahsetmiştim sürgün olayından mahkememiz sonuçlandı eşim 2 ay açığa alınmış buda maaşının 3 te birinin kesilmesi demek bakalım artık hayırlısı cezaya çok üzülmedim ama son mahkemede bayağı umutlanmıştık beraat olacak diye . İşe bak ilk yumruğu atan komutan ama cezayı alan eşim Allah büyük demekten başka bir şey gelmiyor içimden :KK43: ne yapalım hayırlısı buymuş artık

sağol canım hepimiz için hayırlısı olsun inan çok üzüldüm bazen haklı olsak bile haksız duruma düşebiliyoruz ..bozma moralini düzelir

evet cnm normalde biz cok haklıyız ama eşimin yanında hep ben haksız oluyorummmneyse bakalım inş hayırlı olur iş basvurusu yaptı 3gün önce inş cagırırlar bakalım onu bekliyoruuzzzzmafoldumbenmafoldumben
sağol canım hepimiz için hayırlısı olsun inan çok üzüldüm bazen haklı olsak bile haksız duruma düşebiliyoruz ..bozma moralini düzelir

burdayım canım,
canım çok sıkılıyor annemler yarın diyarbakıra düğüne gidiyorlar aslında ben de gitmeyi çok istiyordum ama mali olarak çok yıpratacak kardeşlerim erdekte tatilde ben burda bir kaç gün bebişle yalnız kalacağım eşim de köyde benim burda yalnız kalacağımı bildiği halde gelmiyor bir kaç gün yatıp yuvarlanacakmış, tatil yapacakmış halbuki burda hem yalnızım gerçi komşularım var ama hem yarın dişçide randevum var hem de pazartesi helini iki ayrı doktora götüreceğim eşimin bencilliğine çok sinirlendim niye bu kadar bencil yaratılışta ki şu erkekler :kızgın:
şeytan diyor al çocuğu haftasonu sen de kefkene denize git

yyya su erkeklere diycek lafım kalmadı artıkkk sen cocuggaa bakk 4duvar arasında o köye gitsin sende git biyerlere canımm bu erkekler hep kendini düsünüyolar valla karım ne yapıyo cocuklaa canı sıkılıyomu demezler benimkine yarın balık tutumaya gidecek ona hazırlnıyo bigünde hadi karıcım biraz sinir sters at senide götürüyüm demezzzzz:kızgın::kızgın:valllaaa artık alıştımm canım diyarbakırada gidemiyon sanırımmaddi nedenden dolayı valla cnm bende biyerler gidemiyom sürekli evdeyim bilosun eşimin işi yok bizde cok zor dururmdayıızzz cnm eger acıcıkta elinizde varsa git denizie sende bi sinir sters at bütüngün cocukla cok zor oluyo valla kıyamam bitanem k.i.b. kuzunu öp benim için allaha emanet oılunnn iyi aksamlarrrra.s.a.s.
burdayım canım,
canım çok sıkılıyor annemler yarın diyarbakıra düğüne gidiyorlar aslında ben de gitmeyi çok istiyordum ama mali olarak çok yıpratacak kardeşlerim erdekte tatilde ben burda bir kaç gün bebişle yalnız kalacağım eşim de köyde benim burda yalnız kalacağımı bildiği halde gelmiyor bir kaç gün yatıp yuvarlanacakmış, tatil yapacakmış halbuki burda hem yalnızım gerçi komşularım var ama hem yarın dişçide randevum var hem de pazartesi helini iki ayrı doktora götüreceğim eşimin bencilliğine çok sinirlendim niye bu kadar bencil yaratılışta ki şu erkekler :kızgın:
şeytan diyor al çocuğu haftasonu sen de kefkene denize git

çiğdfemcim bende buralardaydım ama çok sıkıldım görümcemler köye gidiyolar sizde gelin dediler atladık hemen normalde eşimde bende gitmeyiz onda var 3 çocuk bende var 2 çocuk 8 saatlik yolculuk çok köy dağ başı ne tel çeker ne bişey ama sırf evden kaçıp ortam değiştirmek benimkisi gece yola çıkıyoruz 15 gün kalmayı düşünüyoruz bakalım hayırlısı kendinize ii bakın sizleri çok seviyorum öptüm hepinizi tabiki bebişlerle beraber:))))))))

ayy canım benim cok sevindim vallla biz gidemiyoz bali sen git bitanem 2 cocuklada zor olmaz inşş size hayırlı yolculuklarrr canımm cok mutluyummm eşimin iş baş vurusu kabul edildiii inş devamı gelir hayırlısıylaa bebegiini öpüyorummm kendinize dikkat edinn:dance::dance:
çiğdfemcim bende buralardaydım ama çok sıkıldım görümcemler köye gidiyolar sizde gelin dediler atladık hemen normalde eşimde bende gitmeyiz onda var 3 çocuk bende var 2 çocuk 8 saatlik yolculuk çok köy dağ başı ne tel çeker ne bişey ama sırf evden kaçıp ortam değiştirmek benimkisi gece yola çıkıyoruz 15 gün kalmayı düşünüyoruz bakalım hayırlısı kendinize ii bakın sizleri çok seviyorum öptüm hepinizi tabiki bebişlerle beraber:))))))))

canım ya inanır mısın bilmem ama bugün aldığım en güzel haber sizin adınıza çok sevindim darısı gülhanın eşinin de başına olur inşaallah

X