2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ervus arkadaşım sen profil fotondan hani bir dizi vardı ya selena çocukların sevdiği,orada oynayan kıza çok benziyorsun.
Tüm mayıs annelerini ve bebişlerini öpüyorum.Bizim kuzunun dün ateş 39 u buldu.Gece dr a gittik.Baya kötü oldu yavrum.Onla uğraşıyorum.
Herkese iyi günler.

geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldu

merhaba kızlar..
casser canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin...
rida cım sen zaten neler yapılması gerektiğini bilirsin..inşallah hakkında hayırlısı olur...üzücü bir durum...ama sen tanıdığım kadarıyla çok güçlü bir kadınsın üstesinden geleceğine eminimm....
derya cım çok hoşsun sen onun annesisin seni sevmeyecekte napacak...sana naz yapıyor işte...seni sürekli görüp başkalrını az gördüğü için öyle davranıyordur...ela da akşamları öyle gözü babasından başkasını görmüyor...
düğün için ist. a gittiğimizde de ben hariç herkese gitmişti...bıkmış kız benden 7 gün 24 saat beraberiz kolay değil:jeyyar:
ya bizim bebişlerde yürüsün artık diymi ama...
kızımın yürüyüşünü görmek istiyorum kimbilir ne tatlı olur...
eda gökçen muson nerelerde....

deryacım üzülme :1hug:her çoçuk bir değil ardada bana düşkün değil babasını günde yarım saat görüyor diye bizimki babayı görünce deli oluyo arkasından ağlıyor
ama ben bi yere gitsem arkamdan ağlamıyor
ki biliyosun ben baktım
buarada arda bi kaç adım atıyo:nazar: selmacım ama hemencik düşüyo çok komik:lepi:

merhaba kızlar..

derya cım çok hoşsun sen onun annesisin seni sevmeyecekte napacak...sana naz yapıyor işte...seni sürekli görüp başkalrını az gördüğü için öyle davranıyordur...ela da akşamları öyle gözü babasından başkasını görmüyor...
düğün için ist. a gittiğimizde de ben hariç herkese gitmişti...bıkmış kız benden 7 gün 24 saat beraberiz kolay değil:jeyyar:
ya bizim bebişlerde yürüsün artık diymi ama...
kızımın yürüyüşünü görmek istiyorum kimbilir ne tatlı olur...
...

ne bilim canım ya ister istemez üzülüyor insan.
dün yemek yiyorduk eşim dediki anneye ah dede dedi. bi bağırdım masada birdaha çocuğa öyle şey söyleme diye.. herkes dondu kaldı. eşimin ananesi bende dediydim dedi. üstüne alındısanırım. zaten çocuk gelmiyor bana dedim. ilk defa söylüyorum dedi. mümkünse son olsun ben hiç babaya ah de diyormuyum dedim. herkes şaşırdı kaldı bu tepkimeye. çünkü kolay kolay tepki vermem ailesinin yanında. şakalaşırız ama sesimi yükseltmem.. eve girerkende abine söyle öyle şeyler öğretmesin birdaha çocuğa dedim. içerliyorum resmen ya..

deryacım üzülme :1hug:her çoçuk bir değil ardada bana düşkün değil babasını günde yarım saat görüyor diye bizimki babayı görünce deli oluyo arkasından ağlıyor
ama ben bi yere gitsem arkamdan ağlamıyor
ki biliyosun ben baktım
buarada arda bi kaç adım atıyo:nazar: selmacım ama hemencik düşüyo çok komik:lepi:
üzülmemek elde değil canım inan bana.. en erken ben koydum kuzumu evde çalışıyorum diye. sevemedim doyamadım. böyle şeyler canımı yakıyor
umarım sizin kuzularlda yürümeye başlarlar. daha tatlı oluyorlar yürüyünce.. çok şükür kızım kurtardı sayılır paçayı.. ardında dolaşmak zor oluyor baya.

Ervus arkadaşım sen profil fotondan hani bir dizi vardı ya selena çocukların sevdiği,orada oynayan kıza çok benziyorsun.
Tüm mayıs annelerini ve bebişlerini öpüyorum.Bizim kuzunun dün ateş 39 u buldu.Gece dr a gittik.Baya kötü oldu yavrum.Onla uğraşıyorum.
Herkese iyi günler.
katılıyorum bende ona çok benzetiyorum ervus u.
geçmiş olsun kuzuna.. tez zamanda iyileşir inşallah

elif nbr? keyifler yerinde artık. kuzularında yanında değmeyelim keyfine...
ridacım özletme kendini..
adını sayamadığım herkese merhaba..

geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldu[/QUO

Canım çok sağol.Hala pek keyfi yok gibi.Geceleri çok ateşleniyor.Gece ılık duş yaptırdım yine.Pediyus ve dolven i dönüşümlü kullanıyorum ama 2 gün oldu hala ii sayılmaz.Doktor 3 gün kullan geçmezse getir dedi.Antibiyotik vermedi.İştahıda sıfır kaşıgı görür görmez öğürüyor.İnşallah düzelir.Bebeğin hasta olması çok zormuş.1 yaşına yaklaştı yeni hasta oldu yavrum.
İnşallah düzelirbenneyaptımki

geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldu[/QUO

Canım çok sağol.Hala pek keyfi yok gibi.Geceleri çok ateşleniyor.Gece ılık duş yaptırdım yine.Pediyus ve dolven i dönüşümlü kullanıyorum ama 2 gün oldu hala ii sayılmaz.Doktor 3 gün kullan geçmezse getir dedi.Antibiyotik vermedi.İştahıda sıfır kaşıgı görür görmez öğürüyor.İnşallah düzelir.Bebeğin hasta olması çok zormuş.1 yaşına yaklaştı yeni hasta oldu yavrum.
İnşallah düzelirbenneyaptımki

inş düzelir canım demek üşütmüş inş antibiyotiksiz iyileşir allah kolaylık versin sanada çok zor tabi hastalık havalarda değişiyor habire :teselli:

Herkese iyi günler.

canım çok geçmiş olsun havalardan mı neden bilmem alperende hasta..

günaydın kızlar
alperen e de geçmiş olsun...bu sefer ela değil de ben hastayım biraz nezle oldum ya:KK43:
kızlar bişey soracağım size aranızda artık regl olanlar vardır ben ilk reglimi 5 aylıkken oldum...ama halen çok az akıntım var...eskiye göre çok çok az...sizde de böyle mi?neden böyledir yaa?

merhaba arkadaşlarım uzun zamandır görüşemiyoruz nasılsınız??bebişler nasıl?
pek fazla takip edemedim yazılarınızı hasta bebişlere ALLAH tan acil şifalar diliyorum,
bütün bebişlerimize sağlıklı yıllar uzun hayırlı ömürler versin inşallah.
benim efem cumartesi günü bir yaşına giriyor.4,5 tane dişimiz oldu ve yürümeye başladık
sizler ne yapıyorsunuz ne aşamadasınız

tülaycım hoşgeldim nerelerdesin neden girmiyorsun hiç
maşallah efeye

kızlarrrr dogum günümüz süpergecti berke cok mutluyduu darısı basınıza dogum günü o lan bebişlerimizin dogum gününü kutluyorum nice mutlu yıllara diliyorum hepinizi öpüyorum pek girimiyorum kusura bakmayınnn

selam kızlar selmacım ben doğumdan sonraki ay regl oldum öyle düzenli bi şekilde devam ediyo bu arada spiralda var tabi fazlasıyla giidyo....tülaycım pek tanışamadık ama hoşgeldin canım..

cnm bendede var siprall evet cnm regl cok yapıyo spirallbenimde 10günden beri oluyo cnmn bisey sorucamm ben siprali taktırdıktan sonra 1ay sonra kontrole gel dedi bende korktum gitmmiştim sipralide taktıralı 9ay oldum gecen oturdugum yerde batma oldu kaydımı acaba diye korkuyorumm kaymışmıdır kiii esimle 1haftadan beri korunuyo sipralkaydımı acaba di ye korkuyorumm
selam kızlar selmacım ben doğumdan sonraki ay regl oldum öyle düzenli bi şekilde devam ediyo bu arada spiralda var tabi fazlasıyla giidyo....tülaycım pek tanışamadık ama hoşgeldin canım..

Tulaycim hosgeldin .Seni gormek ne kadar guzel...Umarim daha sik gormek nasip olur..

Selamcim gecmis olsun .Sorma bende kac gundur hasatyim .Bogazim nasil agriyo,Bademciklerim sanki yumruk kadar olmus,yutkunamiyorum.Bir bas agrisi,sanki basim catlayacak....Bu arada babam da bizi deli ediyor..Annem nasil dayanmis bunca yil demekten alamiyorum kendimi.Bi insan sadece kendini dusunur mu yaaa.Misafirim diye hic bir sey diyemiyoru aman alinmasin diye.Ama yangimin icini isirmaktan yanagim yara olmus..
Guya beni merak ettigi iicn geldi...Halimi goruyo daha tam yuruyemiyorm..Nasil usutmussem agzimi ble acamiyorum .2 tane kucuk cougum var.Evin ici valiz dolmus.BI YANDAN YEMEK YAPIYORUM BIR YANDAN GELEN GIDEN OLUR diye evi toplu tutmaya calisyorum...Babbam sabahin 6 da kalkiyo tabi cani sikiliyo,istiyor ki bizde erken kalkalim ama biz o saatte kalkmiyoruz.Klakinca tabi surat 10 karis..Hadi daha kahvalti sofrasi kalkmadan Soruyo EEEE nereye gdiyoruz...Gunlerdir bu yarim halmle gezdiriryorum Ustelikte hava sakir sakir yagiyor...Yetmiyo gece de esim gezdiriyo ama neymis sikiliyormus...Bugun artk burama geldi..Sen tek basina magazalri gezsene dedim .Annemin de yardim etmesini engelliyor..Hic anlamiyor insan halinden sinirden patlamak uzeriyim....Cocuklar onun yuzunden hasta oldu burunlari akiyor..Millet salgin korkusundan disai cikmiyor.Nerdeyse olagan ustu hal ilan edilip sokaga cikma yasagi getirilecek ..Babamin umrunda degil ...Gunlerini bosa geceremezmis,evde oturmaya alisik degilmis...Her sokaga cikip geledigimizde herseyi dezenfekte etmekten kafayi yiycem .Babama zar zor el yikatiyorum..Ben bi yere dokunmadim ki diyor :eek:klava::eek:klava::eek:klava: Birde ben boyle titizlenin bu cani veren Allah,koruyacak olanda Allah .SEn bi sye yapamazsin diyor..OLur musun oldurur muusun?

Dun aylik dr kontrolune gittim.Diz kapagim sisiyordu Ameleiyattan sonra duzelmedi bir turlu hala rahat yuruyemiyorum dedim .Adam demez mi ic meniskus oldugunu dusunuyorum..MRI ya girince belli olacak .Ama ameliyet gerekebilir...EE dedim babamin gonlu olsun diye bu kara yorrasan kendini,otur dusun baklaim simdi ne yapacaksin...Tekrra cocuklardan ayri kalma fikrini dusunmek bile istemiyorum..
Bunlarin ustune bi regli olmuusm ama ne olmak .3 -4 ayda bir boyle agir oluyorum .Ama gunde nerdeyse 1paket orcid gidiyor o kadar yogunyani..

Anlayacaginiz kizlar gunlerim boyle geciyor..Allah beterinden korusun benimle bir herkesi
Unutmadan ridacim sms attim gitmiyor,Mail attim umarim gelmistir.Seni unuttum sanma canim aklimdasin

elifcim geçmiş olsun bitanem hepsi üstüste gelmiş
grib ile adet önemli değil geçici şeyler ama menisküs inş değildir ya
yinede bunada şükğr
seni kızları anneni öpüyorum

herkese iyi akşamlar,
şu an bu satırları yazarken gözlerimden uyku akıyor ama içim gözkapaklarıma inat kıpır kıpır. canım kızımın bugün doğum günü aşkımın çiçeğini kucağıma alışımın bir yılı doluyor sanki dün gibi.... zaman ne kadar hızlı geçiyor :KK43:( daha dün parmak kadardı şimdi evin içinde hızlıca emekleyen küçük fare oldu:))) her an her yerde bitiveriyor
bu arada tülaycım tekrar merhab dün gece inanır mısın daha dün aklıma düştün bu kız sayfayı açtı kendisini bir daha gören olmadı diye:))) tekrar hoşgeldin
tüm annelere bebekleriyle beraber daha nice yıllar diliyorum

helinim kızının doğum günü kutlu olsun
nice mutlu yıllara

tülay sanada meraba canım seni görmek güzel öpüyorum sizi

elif çok geçmiş olsun...
sende haklısın hepsi üstüste gelmiş..zaten gelince hepsi birden gelir niyeyse...
bende gribim fena..bu sene kaçıncı gribim bu ya... ela nın da burnu akıyor bugün mızır mızır hiç kucağımdan inmedi..şimdi uyudu ama ona da geçti sanırım benden..birde kızın dişi çıkıyor hepsi üstüste yine..

selam kızlar nasılsınız? uzun zamandır yazamadım buraya. kuzey,ev,iş derken pestilim çıkıyor. neyse sonra görüşürüz.

X